autodily KRC

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

autodily KRC

Příspěvek od Myso »

tak pred chvilou som sa odtial vratil.trochu ma sklamali, lebo som zhanal hadicu odvetravania klukovky na novsie viecko, to jest co smeruje do kabiny.nikde sa to neda zohnat, ale na inete v cenniku autodily krc som nasiel ze maju 2101-2107 + 21073.tak si hovorim ze ked maju to na 1700i tak je to vonco.

dojdem tam, samozrejme ze ju nemali.

myso:ale na inete v cenniku mate 21073 tak si to opravte.
pani predavacka:21073 neznamena 1700i
myso: a co to znamena?
pani predavacka:to je 2107 s 1500 motorom
myso:a aky motor ma podla vas 2107?
pani predavacka:1500
myso: a aky je rozdiel medzi 2107 a 21073?
pani predavacka + nejaky technik za compom:ziadny

tak sme zacali listovat v katalogu pre axtecy a striekacky, vsade kde bol motor 1700i tak boli dole v rou napisy 21044,21073,21214, tak som mu to ukazal...

technik za compom: 21073 to jo, ale to ma zapalovani axtec
to uz sa mi nechcelo znova nalistovavat tu stranu, kde je stitok na blatnik 1700i a pod nim zase 21044,21073,21214...

takze tam cely cas zo mna robil kokota a nechcel uznat ze mam pravdu.

na druhu stranu ma velmi prekvapil, ked sa zdvihol a isiel zatelefonovat na konevku, aby mi zistil ze ju tam maju a stoji 105Kc...takze moje dojmy: 50/50 :mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

To je nestesti, kdyz i tam, kde by meli vedet o co jde, nevedi nic :cry: . Asi ke svym uvaham dosli jednoduchym odvozenim 21043 je patnactistovka, tak proc by na tom mela byt 21073 jinak :D :D :D . W.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Dival jsem se do jejich ceniku a na 21073 nabizeji i dily karburatoru a rozdelovace i s jejich ovladanim a tak nevim, jak jsou na tom s doplnovanim vedomosti ze zboziznalstvi, ze by na skolenich :partyman: ? W.
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

A ten technik za počítačem měl velké kulaté brýle a kratší vlasy?
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Pšenda píše:A ten technik za počítačem měl velké kulaté brýle a kratší vlasy?
nee, tento bol takz vacsi, briadka(tusim Honza ho oslovila PP-pani predavacka).ten v bryloch mi predaval ziarovky...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

No vemena jsou všichni. Minule jsem se s nima dohadoval o tom že ozon nemusí mít sací potrubí z 2107.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

My, co své vozy známe, se budeme hádat a nakonec si stejně koupíme díl bez ohledu na to co říká " m o u d r ý " prodavač.
Ale co mají dělat ti, pro které je technika španělskou vesnicí :?: L.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Rozhodne by ale nemeli posilat dily na dobirku, protoze by mohl vzniknout problem, kdybych si objednal palivove cerpadlo v cene cca 6 tisic a prislo mi za cca 4 stovky (to by bylo radosti, nez bych balik rozbalil :shock: :shock: :shock: . W.
Deli
Příspěvky: 85
Registrován: úte čer 01, 2004 12:37
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Deli »

Luděk Musil píše:Ale co mají dělat ti, pro které je technika španělskou vesnicí :?: L.
Ti se o nejake znaceni vubec nezajimaji ( je jim to uplne jedno ) a auta davaji do servisu...
Deli
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Deli píše:
Luděk Musil píše:Ale co mají dělat ti, pro které je technika španělskou vesnicí :?: L.
Ti se o nejake znaceni vubec nezajimaji ( je jim to uplne jedno ) a auta davaji do servisu...
Neboj, ani v servisech nevi co treba delat s karbecem Solex...Nedej boze kdyz to ma AXTEC...
Navic kdyz sem menil lamelu na 21044ce tak mi v SOLEXu v Brne rekli ze je tam lamela z 2106ky.Prej ju davaj aji pri vymene do novejsich niv :!:
Pres se delaji jen dva typy...blazni...To me dostalo, ale co uz, nebudu si prece kazit den, tak sem se otocil a Luda mi tu lamelu objednal a je to stoprocentni...Ze Ludo...Este jednou diky :wink: Navic ta lamela je naprosto odlisna od lamely na 1500/1600.Je totiz stejna jako na 1200/1300(sirkou oblozeni a prumerem), ale lisi se ve smesi oblozeni a v sile.Myslim ze sme na to s Ludou koukali a je to tak nejak...Takze z toho plyne, ze i kdyz Vam budou tvrdit ze jina vec se nedela nebo ze je to urcite ono, neverte jim, nekteri snad ani nevi jak ty auta vypadaji :lol:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Drobek81 píše: .......navic ta lamela je naprosto odlisna od lamely na 1500/1600.Je totiz stejna jako na 1200/1300(sirkou oblozeni a prumerem), ale lisi se ve smesi oblozeni a v sile........
a má silnější pružiny a zesílené uložení pro tisícihran vstupu převodovky. L.
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Luděk Musil píše:Ale co mají dělat ti, pro které je technika španělskou vesnicí :?: L.
Metoda pokus-omyl a doma se hromadící díly, který jsou v podstatě na nic, Luďku, to je výsledek třeba u mě.
Deli píše:Ti se o nejake znaceni vubec nezajimaji ( je jim to uplne jedno ) a auta davaji do servisu...
Po podzimní zkušenosti jen velmi nerad, ale pravda je, že když musíš, tak musíš...
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Deli píše:
Luděk Musil píše:Ale co mají dělat ti, pro které je technika španělskou vesnicí :?: L.
Ti se o nejake znaceni vubec nezajimaji ( je jim to uplne jedno ) a auta davaji do servisu...
V servisu jsem byl jen jednou, jinak navštěvuji pouze lidi doporučené důvěryhodnými osobami :-) Co můžu, si radši udělám sám - jenom s nákupem dílů jsem zatím měl štěstí, ale až minulý týden jsem si konečně tady upřesnil, jaký olej mám chtít do rozvodovky a do převodovky (zatímco na krámě mi dali 80W GL4 na obojí - naštěstí jsem vzal jen 2l).
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Pato
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pato »

So zigulakmi je sranda. Jedna "dvojicka" ma "gulate" disky, druha "nove", jedna dvojicka ma "normalny" plechovy chladic, druha siroky plastovy, takze ked som menil hadicu tak rozrezat a do stredu trubka (o plastovom chladici a dlhsej hadici nikde ani nepoculi), ked menim stredny vyfuk tak kupujem zasadne na 1200 bez maleho tlmica, odrezem a privarim prirubu na katalyzator (aj ked mi skoro vsetci tvrdia ze 21073 ma katalyzator bez priruby na objimku - podla katalogu).
Ked mas k dispozicii dva rovnake vozy, "naraz" vyrobene, naraz kupene u jedneho predajcu tak mas vlastne dva rozne typy!!!
No ukazte mi inu automobilku co ma na kazdom kuse!!! nejake vylepsenie!!!
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Mám s autodíly v Krči podobné zkušenosti, jaké se tady řešili v několika tématech. Kupoval jsem tam v létě novou hlavu faudi-kloubu, které ovládají plyn. Z puntičkářství jsem vzal pro jistotu dvě a místo jedné originální, co se mi zdála příliš naprasklá, jsem ji vyměnil a tu původní bohužel vyhodil...
Asi 14 dní poté jsem stál na magistrále v Praze v koloně a když jsem vystál poslední červenou na křižovatce s Ječnou ul. rozjel jsem se směrem k Nuselskému mostu ve středním pruhu. Najednou mi plyn propadl na podlahu, auto začalo brzdit, tak jsem vyřadil a snažil se dostat doprava, naštěstí se mi to povedlo i najet celým autem na chodník a uhnout z přeplněné magistrály. Horkem rozpečenou plastovou hlavu jsem vyšrouboval, dal tam rezervní a tuto příhodu vyprávěl jako neuvěřitelnou náhodu.
Potom byl měsíc klid. Jednoho krásného srpnového dopoledne stojím v koloně pod Vyšehradem, rozjíždím se z křižovatky, plyn jde na podlahu, auto zpomaluje, opět jsem to dotáhl na chodník, tentokrát jsem musel navázat převod drátem. Z nouze v Krči kupuji další dva kloubky.
Za týden, magistrála, stojím kolonu před světly v Holešovicích, přejíždím most, míjím stadion na Štvanici, pedál jde dolů, vyřazuji a i tady mám štěstí, dojel jsem akorát do zálivu u stadionu.
Kleju jak starý námořník, vyměňuju kloub a za dva dny jsem se rozjel do pořádné prodejny ND na Koněvově ul. do CS Auto Lada, kde jsem nejen pokecal s výborným prodavačem, ale dovezl si dva originální bytelné faudi kloubky, jeden jsem tam ihned nasadil, jinak než kladívkem to nešlo, zkrátka pevnost sama :wink: a nekvalitní plastovou hlavici z Krče nyní mám v bundě jako talisman. :P

Bohužel jsem u nich stačil koupit brzd. destičky značky Tsitron a potřebuju je tam zatím dát, než budu na jaře měnit kotouče i destičky, které půjdu koupit do Lady. Tak nevím, jestli je tam mám dávat, už tomu moc nevěřím... :?
Odpovědět

Zpět na „Firmy a kontakty“