central lada 2105

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
swics
Příspěvky: 66
Registrován: čtv pro 15, 2005 11:43
Bydliště: NOVE MESTO NAD VAHOM
Kontaktovat uživatele:

central lada 2105

Příspěvek od swics »

Zdravicko mate niekdo nejake fotky ako nahodit central do 2105 tky?....Vopred dakujem potrebujem len tie uchyty ako spravit a podobne...
Přílohy
13082009119 (Custom).jpg
13082009119 (Custom).jpg (28.99 KiB) Zobrazeno 2800 x
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Úchyty připneš kam zrovna budou vycházet, důležitý je aby se servo nehýbalo protože by pak nedomykalo nebo naopak.
Seřídíš je tak že budeš pohybovat táhlem ve spoji a při montáži zkus zamknout dveře a zatáhnout za kliku jestli se neodemknou, u 5ti vodičového serva ti odemknou zbytek auta.
Zadní serva mám obráceně a musel sem přehodit dráty.
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
swics
Příspěvky: 66
Registrován: čtv pro 15, 2005 11:43
Bydliště: NOVE MESTO NAD VAHOM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swics »

nejake specialne uchyty do dveri netreba ?nejake konzoly?
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

V sadě sem měl takový děrovaný plíšky tak sem každý servo namontoval na dva aby se negiglalo a bylo, dál tam sou táhla a spojky kterýma ty táhla napojíš na origo táhla.

Máš nějakou kompletní origo sadu nebo jenom vytahaný motorky ze dveří??
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
swics
Příspěvky: 66
Registrován: čtv pro 15, 2005 11:43
Bydliště: NOVE MESTO NAD VAHOM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swics »

iba vytahnute serva z dveri z krabickou asi riadiacou jednotkou.....Nemate nekdo foto?aspom nech viem ktoru tycku s ktorou,nejako tak jednoducho lebo ako sa poznam ja by som to zas moc komplikoval a nedokoncil asi :D
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

bez uchytov a tiahiel, navyse to co nazyvas RJ vyzera na tej fotke ako obycajne rele.... hmm... uprimnu sustrast
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

No tak pokud máš doma kus plechu nůžky na plech a vrtačku tak držáky nebudou problém prostě to servo přidělej nějak ať nevadí oknu, táhlům a tapecům. Pak z kusu silnějšího drátu udělej táhlo na jednom konci rovný a na druhým háček do seva. Připojit ho musíš na táhlo co vede od cuplíku vevnitř na dveřích (ten co s ním zamikáš) do zámku, v předních dveřích je svisle a v zadních vodorovně (aspoň u 01).

No a pak musíš ještě navrtat průchodky mezi dveřma a kabinou a natahat eletriku.
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

sundej tapecy a podivej se. prijdes na to sam. je to jednoduchy namontovat
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
swics
Příspěvky: 66
Registrován: čtv pro 15, 2005 11:43
Bydliště: NOVE MESTO NAD VAHOM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swics »

uf...no dufam ze to tam upevnim zajtra to ceknem......dam vedet zatial dakujem ...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman »

Predne som nenasiel, zadne sme robili takto:
Tiahla a upevnovacie pasky si vyrobis, problem budes mat so spajanim tiahiel z auta a zo serva, kedze nemas origo spojky. Ale s tym relatkom, co mas pri tom, ak je to nahodou aj riadiacia krabicka to asi budes mat dalsi problem....
Přílohy
P1010207_rs.jpg
Roman
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10669
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

A na přední dveře ani žádné plíšky potřebovat nebudeš - ve spodní části dveří je dost široký plech - stačí navrtat dírky ve správné vzdálenosti a úhlu :idea: . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Táhla bys mohl udělat ze špajchen (drátů, špic) z výpletu kol, nebo ze svařovacího drátu třeba. Vhodný tvarování udělá svoje. Jen ať se to nijak nešprajcuje. A jako spojky by šlo snad použít něco z elektrikářských čokolád větších rozměrů... pokud by se daly nasadit na původní táhlo.
Dusan
Příspěvky: 4035
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

spajacu svorku kupi v nehakom obchode typu bau..x horn...ch, klasicku malu co sa spajaju lanka. je to tvaru do U a na konci su zavity s matickami plus ukoncenie...
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“