Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Ale tak co, svezeš se do Wiesbadenu, no :) Akorát je to škoda, neb asi nepředpokládam jejich opravu... :(

A tady eště přidam pár foteček:
Něco z dovči v Itálii: http://ladusa.rajce.idnes.cz/Zeleznice_v_Italii/
Provoz tam je dost velkej, hlavně tak mezi 11 a 1 v noci mi to přišlo :) Kravál na celý město a opravdu několikrát do hodiny :) No jo, povoleno přes město až 160km/č, což sice bude asi tak pro pendolína, ale těch 120 tam ty průjezdný vlaky (treno tranzito) pojedou. Však mají těch 10 vagonů a táhne je šestinápravová lokomotiva :)

A tady včerejší a dnešní úlovek: http://ladusa.rajce.idnes.cz/Prvni_loko ... Klatovech/
Nečekal jsem, že se to začne takhle rychle aplikovat i na ty míň "prestižní" lokomotivy. Takže už mě to vozí mezi KT a PM. Nevypadá to naživo až tak zle, je to hlavně teda neokoukaný a ojedinělý zatim. A taky bílá je eště bílá i na střeše a čelníkach :) Pak to taky bude jiný, no. Přesto ale musim říct, že klasika je klasika. Zatim je to zpestření, ale časem budem vzpomínat na pestrobarevnou krásu československých drah :( A taky zajímavě vyzní porovnání třeba s opodál stojící osumsetjednatřicítkou, která rozhodně nemá nejnovější lak (ale taky ne žádnej extra ošuntělej!)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Že by napršelo do řídící jednotky pragotronu? :roll: :D
No, dnes jsem si v hale přečetl toto vysvětlení:

Vážení cestující, omlouváme se za poruchu informačního systému (Pragotron a staniční rozhlas), která nastala po úderu blesku do zařízení.
Sledujte, prosím, pozorně náhradní hlášení staničního rozhlasu, pokyny zaměstnanců drah, případně Vám informaci podá osobně výpravčí na 1.nástupišti.
Na odstranění poruchy se pracuje.
Děkuji za pochopení.
Ing. Martin Krejčí
přednosta PO Lovosice

No, tedy soucítím s Pragotronem a stejně jako Laďuša mám obavy, že jeho čas se naplnil. Jedině, že by ve svých prořídlých lidských zdrojích vyštrachali nějakého pragotronového kouzelníka.
I mne totiž navštívil blesk a zlikvidoval co se dalo. Jediné co vydrželo je letitá TV Tesla. Tudíž teď pouze hostuji na počítači u sestřenky :?
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Michal Pokorný píše:I mne totiž navštívil blesk a zlikvidoval co se dalo
Jj to byla asi ta bouřka z pátku . To jsem marně čekal na otevření šraněk na železničním přejezdu u Českých Kopist . Po průjezdu dvou vlaků šnečí rychlostí mě došlo že se asi něco děje tak jsem to objěl přes Lovosice .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Saša píše:
Michal Pokorný píše:I mne totiž navštívil blesk a zlikvidoval co se dalo
Jj to byla asi ta bouřka z pátku . To jsem marně čekal na otevření šraněk na železničním přejezdu u Českých Kopist . Po průjezdu dvou vlaků šnečí rychlostí mě došlo že se asi něco děje tak jsem to objěl přes Lovosice .
Ano, nám to v pátek odpoledne solidně vytopilo fabriku. Najednou začala létat voda z kanálků pod baličkami a pod chlaďákem a nesmlouvavě to začalo zaplavovat celou výrobní halu. A to ani nemluvím o tom, jak to vypadalo ve sklepě.

Jinak tedy Pragotron již velice posmutněl, v hale je již "vynulován" , tedy nastaven na černé tabulky bez nápisů, zůstalo jen pár nezbedných čísílek u minut :(

A na sloupu v hale je stále vylepen nápis "PRAGOTRON MIMO PROVOZ" He he, jen by mě zajímalo kolik asi tak cestujících do té doby vědělo co je to Pragotron :P
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:Ano, nám to v pátek odpoledne solidně vytopilo fabriku. Najednou začala létat voda z kanálků pod baličkami a pod chlaďákem a nesmlouvavě to začalo zaplavovat celou výrobní halu. A to ani nemluvím o tom, jak to vypadalo ve sklepě.
Heh, takže řikáš, že trh teď zaplaví ňáký speciální edice cukrovinek? :finga:
Michal Pokorný píše: jen by mě zajímalo kolik asi tak cestujících do té doby vědělo co je to Pragotron
No, podle mě asi moc ne :mrgreen:


A dneska malinko výjimečnej zážitek. Né, že by to byl naprostej unikát, ale zcela běžný to neni. Jel jsem dneska do Plzně, mimochodem stejným spojem, kterej včera rozmašíroval člověka :mrgreen: , a na Plzni-Valše si řikam, že se to rozjíždí jinak, jako kdyby to táhla motorová lokomotiva. No co by ne, něco tam v kolejích kutí, tak dráty můžou mít odpojený. To už jsem tušil, co se to vlastně děje. Tak jsem si cestou zpátky sednul do posledního vozu, ale teda přiznávam, že náhodou, nevzpomněl jsem si na to, ale byl nejmíň obsazenej. No a taky že jo. Při vjezdu na Valchu už byl lokotraktor přpravenej na plzeňským zhlaví, během pobytu našeho vlaku najel na konec vlaku a drrrrrrrrrrrrr, už nás vytláčel na trať. Byl to, milé děti, nezavěšenej postrk! ;) Na klatovským zhlaví se už odpojil a náš vlak, taženej plecháčem 242.220 v nových barvach ČD, vesele pokračoval do KT už elektricky :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hmm, tak lovosickej pragotron se prej snaží dát dohromady, nahraný hlášení už je prej dokonce zprovozněný ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Čím se Pragotrony řídily ? Byl tam nějaký "počítač" (elektronika) nebo jen elektromechanicky jako staré tel. ústředny ? Nejde mi o zobrazovač ten mám prozkoumaný .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jo hele, to tě nevim, ale neni to zrovna nejmodernější výkřik techniky, takže bych asi zrovna asi ňákou modernu nečekal
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hmmm, tak lovosickej pragotron je furt jenom vynulovanej...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Jdeš do toho? :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Boha, kolik je to v Kč? Nebo v EUR?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Uff, to je drsný....
1 Polský złotý je dneska asi tak 5,9 - 6,2 Kč, takže tu máš lokomotivu za 600 tisíc... Ale je širokorozchodná, čili plus přestavba na normální rozchod, ale to asi zase nebude zas taková palba už vedle ceny lokomotivy :lol: Nicméně prodej měsíc opravené lokomotivy ročníku 1992 přes allegro je minimálně podezřelej... :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

ted mi volal táta,šel ve 2 v noci do práce,odvezl něco do pardubic a od pul 6 hakuje s chlapama na stanici,protože,tam prej vlak najel na rozdlanou kolej,a mašina a 4 vagóny vykolejily,ted to prý budou dávat jeřábem zpátky...jak jistě víte máme tu nádraží v rekonstrukci s s kolejema,tak to pak tahle dopadá :roll: :roll:
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“