211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

pojistky

Příspěvek od JakubN »

Jiri píše:Jakube nic ve zlym, bezduvodne praskani pojistek neexistuje, chyba pojistky to je neco tak pravdepodobneho jako hrebik se dvema hlavickama a bez spicky:-). ...
Ahoj Jirko,

díky za poznámku. Pokusíme se tu příčinu nalézt, máš pravdu, že to asi nebylo samo od sebe Jakub
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Jiri, nemohl ty pojistky zbastlit predchozí majitel? Ja tu pojistkovou skrinku za tři roky otevrel akorat jednou, kdyz mi odešel přerušovač od blinkrů.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

vzhledem k tomu že prvni majitel najel s autem 90 km a druhy 2500km běhěm 3 letních měsíců a pojistky tam byl originální tak spíš sázím na to že to bylo z fabriky. žádná z náhraních nechyběla. síš byly brutální ty relátka:-)))))))
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

LPG z Lady ven. :-)
Tak jsem se konečně rozhoupal a nechám ve čt. 8.9. vyhodit tu mrtvou zátěz z kufru. Pořídil jsem si dalšího potomka (tedy spíše potomkovou) a přes rezrvu se mi do kufru hůř dává kočárek. A vzhledem k tomu, že na LPG už skoro 3/4 roku stejně nejezdím, tak to dávám pryč.
Zkusím to prodat montážníkům v LPG dílně (za demontáž a pár dorbnejch na rum), kdyby si to nevzali, dám to placu.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Skalousi..a co tam mas toroid? nebo valec? :-)))
to je totiz jedine co se dobre prodava....
ja nevim jak je to s montazi LPG jinam, jde to ale montaznici se tomu branej.. prace stejna a nizky zisky.. malej zajem lidi o ojete lpg zarizeni.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Toroid. Nejde mi o kšeft. Když mi za to montážníci nic nedaj (ani demontáž zdarma), tak to tady dám do placu grátis. Stejně bych to dal do šrotu....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

no mozna skoda ze si to LPG poslal tak rychle pryc..ale ja nemam cas skoro na nic.. tak ok:-))
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Jiri píše:no mozna skoda ze si to LPG poslal tak rychle pryc..ale ja nemam cas skoro na nic.. tak ok:-))
Jestli to Lpg bylo montované před rokem 2002 tak mělo starší homologaci a je nepřihlásitelné do jiného vozu, byť stejného typu.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Jediné, co zbylo, je to placaté kolo, co nabízím za flašku rumu. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Psenda joo, vim nekdo prave rikal ze by mohl tohle "legalizovat"
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Legalizovat se mi to v 01/2003 povedlo, ale rozfungovat to tak, aby mi to nežralo peněženku, nervy a čas, nikoli. :-(
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Skalouš píše:Legalizovat se mi to v 01/2003 povedlo, ale rozfungovat to tak, aby mi to nežralo peněženku, nervy a čas, nikoli. :-(
Tak to by bylo v pohodě, to už má novou homologaci
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Reklama a prazentace značky

Příspěvek od Jura Baran »

Několikrát tady byl zmiňován problém przentace značky Lada v Česku. Zatímco český dovozce situaci v této oblasti nepovažuje zjevně za problém, alespoň v Togliatti mají pocit, že by s tím v Evropě a ve světě měli něco udělat. Na oficiálních stránkách uvěřejnili tiskovou zprávu, že právě za účelem zvýšení prestiže značky Lada se továrna bude od roku 2006 účastnít mistrovství světa cestovních automobilů. Alespoň blýskání na časy? (text zprávy přikládám) Jinak pro příznivce značky dodávám, čerpáno ze stejných zdrojů jako výše uvedené, že Kalina se konečně snad blíží na náš trh, před dvěma dny ji oficiálně dali do prodeje na Ukrajině.

В 2006 году LADA будет участвовать в Чемпионате мира по автогонкам в классе кузовных автомобилей (WTCC)

В преддверие своего 40-летнего юбилея ОАО ''АВТОВАЗ'' приняло решение участвовать в Чемпионате мира по автогонкам в классе кузовных автомобилей (WTCC) в 2006 году. Два автомобиля команды LADA-WTCC будут подготовлены компанией MTEC SPORT в Германии в сотрудничестве со спортивным отделением ОАО ''АВТОВАЗ'', которое уже имеет опыт подготовки автомобилей для класса Туринг в России. Первый год соревнований для команды LADA будет тестовым. Поиск пилотов осуществляется как в России, так и за рубежом. Президент - генеральный директор ОАО ''АВТОВАЗ'' Виталий Вильчик отмечает: ''Нашей целью является повышение имиджа марки LADA на международном рынке с помощью этой перспективной спортивной программы. У вазовских автомобилей 35-летняя спортивная история, большая ее часть относится к российскому рынку. Но сейчас происходят перемены, и 3 года, отведенные на программу WTCC, позволят нам вести более агрессивную кампанию по продвижению наших автомобилей''. Спортивный директор проекта WTCC Норберт Рутс добавляет: ''Мы очень гордимся тем, что АВТОВАЗ начнет этот проект с MTEC SPORT''.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

český dovozce :-)není to žádný podivný subjekt který provádí nepochopitelnou obchodní politiku - doporučuju se kouknout na výpis obchodního rejstříku nebo ze zeptat přímo v Mělníku čí je CSautolada... patří 100procentně fabrice....
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

tanhle odkaz znám už dávno http://www.mtec-sport.com jenže podle stránek to vypadá že se něco delo tak v roce 2003 kdyz to s ladou začalo. na stránkách není nic nového nic o výsledcích .. mrtvo...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“