Laďušovo Ladná

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak jsem dneska vyměnil hlavní spojkovej válec. Tu výměnu jsem ponechal až na poslední chvíli, i když nakoupeno jsem měl od pondělka a do pátku času dost. Celej tejden vcelku pěkně, akorát dneska navečer, když jsem se konečně dokopal, tak jsem vylez před kolej a začalo pršet. No fajn, ale už jsem to udělat potřeboval a za chvíli se mělo stmívat.
Tak výměna OX, už jsem měl montáž a demontáž nacvičenou, ale ouha odvzdušňovák... Ožužlanej... Ale nakonec povolil. Tak jsem dal novej a eště jsem tam ňák provizorně přidělal tu pružinu u pomocnýho válce, trošku ureznul konec a v krámu nebyla. I když stejně to vystavovalo i bez ní...
Jo a stejně jsem skončil za tmy :twisted:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

No vidíš jak jsi šikovný. :D Z počasí si nic nedělej. Já na to mám taky štěstí. Jel jsem teď 2x za sebou do lakovny a vždycky mě po cestě chytnul déšť. :evil: Teď už to konečně vyšlo a dokonce jsem nezmoknul ani cestou domů.
Laďuša píše:Jo a stejně jsem skončil za tmy :twisted:
To já takhle končívám normálně. Lidi na sídlišti už jsou na toho magora co dělá v noci s baterkou na autě zvyklí. :mrgreen: V ideálním případě to ještě kombinuju se sněhem, nebo aspoň s deštěm. :roll: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Takže zas něco ze života tutoho strojku... Vlastně toho moc neni :mrgreen:

Minulej tejden se Ladná setkala s Chevroletem Nivou ;) Na parkovišti za domem, kde bydlim. Ta stavba v pozadí je Bouchalka neboli Buchna, konala se tam klatovská schůze :)
Obrázek

No a dneska se na tachometru objevila pěkná číselná kombinace. Otáčkoměr zrovna ukazoval vcelku dobře, poslední dobou mě ňák zlobí a ukazuje tak o 500 - 1000 míň, při 100km/h něco ke 2500... Taky za povšimnutí stojí poloha vypínače mlhovky, je to těsně před polednem a místama se vážně ject 90 nedalo...
Obrázek
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Pokud nikde není chyba (něření) je poloha ručičky tlaku oleje dle mne dost nízko na ty otáčky .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Saša, To je pravda, ale hodně se stává, že se dole snímač tlaku lehce přicpe a pak to neukazuje vůbec dobře. Na mý 06 mi pohasíná kontrolka mazání už při startování, ale s původním snímačem tlaku mi to nevylezlo ani do 1/4ky budíku při nějakých 5000ot/min. Vyměnil jsem ten snímač za novej a za normální jízdy se motá okolo 4ky.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Nu ono to taky bude tim, že oleje je na min, je černej jako bota a rok má teď někdy na krku....
Po výměně jsem byl vejš, ale teď už je to prostě bída. Studenej jde tak ke třem, na volnoběh 1, teplej jde takhle a na volnoběh ryska a když jsou někde kolony a víc se to zahřeje, tak na volnoběh poblikává.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

a to me i na teplym motoru s polosyntetikou lozi pri cca 4tis ot k 5,5 :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak dneska je tomu tři roky, co se stala ta věc, že jsem začal oblažovat forum svou přítomností :)

No a tak tedy na počest velkého výročí jsem nazul Ladnej zimní ťapky, rozchodil jsem konečně saharu a drobet jsem jí oplách :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

No vidíš jak to letí. Tož na zimu jsi připraven, takže už může padat _nníh. :) Za péči se Ti Ladná určitě odmění spolehlivostí. Jen bude potom na jaře horší zase zapravit všechny škody, které zima napáchala. :(
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Laďuša píše:jsem nazul Ladnej zimní ťapky, rozchodil jsem konečně saharu a drobet jsem jí oplách
a co fotky?? :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

EMI píše:a co fotky?? :mrgreen:
Upřímě řečeno, napadlo mě to samý, ale udržel jsem se a nenapsal jsem to sem :-D :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No teda, kdybych byl bejval tušil, že bude zájem o fotky od druhořadýho fotografa, když jsou tady lepší, tak bych vam nafotil každý kolo letní, sundaný i zimní, možná bych použil i víc úhlů a pár případů bych opepřil přidanou paralelní dvojicí na heveru/na zemi :mrgreen: Jo a taky bych asi vzal stojící a běžící saharu, pravděpodobně i s detailem na fastony u čidla :finga: Ale opravdu jsem netušil, že by moh bejt takovej zájem :(
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Holt tady sme zvykly na vysokej standart :weedman:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Laďuša, tak příště se musíš snažit. :weedman:
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Správně,místo Alpy vzít do ruky foťák :mrgreen:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“