Pivo, víno, chlast....

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co pijete nejčastěji a nejraději?

Tvrdej chlast
13
10%
Pivo
82
62%
Víno
16
12%
Nepiju alkohol..fuj
21
16%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Mmj. Ty jsi měl dnes volno, žes byl celý den v hospě?
No, ráno jsem původně vyrazil do Konojed něco dělat. Ale nějak se to zvrtlo a z práce nebylo nic :P
A jsem rád, ty zážitky z nádražky stojí za to, už dlouho jsem se tak nepobavil.
Téměř neustále narvaná hospoda a Pamela tam byla sama. Přeci jen je jí už 61 let a patrně si sáhla na dno sil. Jen pořád koulela očima, říkala, že celý den nejedla a stihla vykouřit jen 10 cigaret - což je pro ní smrtelně malá dávka.
Vždy jen na mě houkla : pohlídej mi to já jdu narazit pivo, pohlídej mi to já musím do kuchyně támhleti dva ocasníci chtějí řízek, pohlídej mi to já musím na záchod.
No, ani jí takovou práci nezávidím.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Michal Pokorný píše:No, ani jí takovou práci nezávidím.
To já taky ne. Kdo by taky záviděl, že.

A to tam neměla ani kuchaře? :roll: Aby ještě u všeho i vařila, tak to je teda dost síla.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Nicméně, někdy až by mě nějaký silný vítr zavál do Tvé lokality, rád si tu Tvou nádražku prohlédnu. Můžeš mě udělat zkušeného průvodce.
Rád, ale myslím že by si byl překvapen. Ona je to jinak velice hezká hospoda. Z nádražních hospod nejhezčí v okolí.
I náhodní návštěvníci z řad cestujících to tvrdí. Každou chvíli slyším jak někdo říká, že to tam mají hezké.
A velice dobře tam vaří. Sice tam mají takovou skromnou nabídku , tak 5 - 6 jídel, ale nikdy jsem tam nejedl nic špatného a to jsem velice mlsný člověk !!
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:
Michal Pokorný píše:No, ani jí takovou práci nezávidím.
To já taky ne. Kdo by taky záviděl, že.

A to tam neměla ani kuchaře? :roll: Aby ještě u všeho i vařila, tak to je teda dost síla.
No jo, normálně tam vaří šéfová osobně. Ale ta je tam většinou jen v době obědů, tak kolem 15 hod. mizí domu a pak je tam servírka na to sama. To už je navařeno a ona jen ohřívá. Ale takový smažený sýr či řízek prostě udělat musí.
Ale ani to ohřívání není nic moc, nemají tam ani mikrovlnku. Knedlíky musí ohřívat normálně na pařáčku tak i to docela trvá.
Protože šéfka tvrdí, že jídlo ohřáté z mikrovlnky je hnusné a sama by ho nejedla tak to nebude dávat hostům.
Zrovna tak i kafe tam mají velice chutné, na rozdíl od ostatních nádražek tam nemají "standard", ale většinou něco o dost lepšího. Šéfová opět tvrdí, že kafe které by si sama nedala nebude dělat hostům.
Jinak samozřejmě, že šéfová bydlí ve městě a každou chvíli servírce volá jak to vypadá, jestli je dost lidí že přijede. Ovšem Pamela vždy řekne, že je to v pohodě, že to zmákne.
Tak že si za to vlastně může sama, že se tak honí. Pořád tvrdí, že je přece mladá holka a že to zmákne 8)
Uživatelský avatar
Aleš.Melichar
Příspěvky: 141
Registrován: sob srp 18, 2007 17:40
Bydliště: Havirov/Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš.Melichar »

Hmm :lol:, na nádrech to žije, já to říkám furt 8) , ale v kůži té servírky bych být nechtěl...
Polski Fiat 125p 1500ccm NA PRODEJ
Fiat UNO 45 903ccm NA PRODEJ
pěší chodec:(
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No to já taky ne, přece jenom 60 let už je ta kůže nic moc :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Aleš.Melichar píše:Hmm , na nádrech to žije, já to říkám furt
Tak na roudnickém málokdy, ono je to úplně stranou , daleko z města tak tam moc lidí nechodí. Ale někdy se to povede. Kolikrát se mi stalo, že jsem v sobotu večer přišel a v hospodě sedí jen průvodčí a fíra ze straškovského motoráku a Pamela (servírka) si čte noviny.
Snad jedině "Božena klub" v rohu zaplňuje hospodu docela pravidelně.
Ale včera to byl opravdu zvěřinec, šéfka před lety udělala osudovou chybu , že do lokálu pořídila kouzelnou bedýnku s nápisem "Music box clasic" ,tak že včera do všeho toho ještě hulákala hlasitá "hudba" - no takové hity jako Kakala od Morčat apod.
A to jsem ještě nezmiňoval luxusní WC nádražní restaurace. Spoustu dam již překvapilo, že je tam jen pánské :P Protože je to v jedné budově s nádražní halou tak nemusí mít přímo v hospodě WC vůbec, ale pánské mají. Dámy by měli chodit do haly. Ovšem to je složité, protože když tam dojdou tak zjistí , že si klíč musí vyzvednout dole v přízemí v pokladně a tam zjistí, že klíč dostanou jen na zálohu 50,-Kč a po předložení platné jízdenky.
Tak že se to řeší tak, že pokud to občerstvujícím se dámám nevadí (jako že ne) tak chodí na pánský. Pánské WC obsahuje perfektní žlábek vyzděný cca 1 metr vysoko (jak to řeší pánové menších postav nevím) a jednu mísu kam chodí právě ty dámy.
Klasická situace - jsem u žlábku ještě s jedním pánem, když v tom tam vpluje nalitá Maruška , zaklepe nám na záda a říká : Chlapci nenechte se rušit, já se jdu jen vychcat :lol:
Mimochodem servírka na to WC chodí také 8)
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Asi budu muset sednout na vláček a jet se někdy taky podívat . MP dej někdy "echo" Jen marně přemejšlím kudy z LTM ten vláček....aha z Lovosic .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Saša píše:Asi budu muset sednout na vláček a jet se někdy taky podívat . MP dej někdy "echo" Jen marně přemejšlím kudy z LTM ten vláček....aha z Lovosic .
Tak tak motoráčkem z litoměřického horního nádraží do Lovosic, tam přijede na 1. nebo 4. nástupiště, odtud přeskotačíš na 3. a odtud to jezdí do Roudnice.
Já jezdím do roudnické nádražky náhodně, ale docela pravidelně v pátek či v sobotu (podle toho jakou mám směnu). Vyrážím většinou už odpoledne.
Zrovna příští týden resp. už tento mám noční (Ne-Čt) , tak že se v pátek vychrním a nejspíše v 15:32 hod. vyrazím z Lovosic :wink:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Zjevně se jedná o hodnotné společenské zařízení :D , škoda, že vlakové spojení je poměrně divoké, mohl bych tak naposledy využít režijky, ale 5 hodin ve vlaku s divokými přestupy ... :roll: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

ale 5 hodin ve vlaku s divokými přestupy ... .
_________________
nu to je zážitek na celej život.... jako já taky nezapomenu na to, jak z Prahy do Plzně jsem jel 5 hodin :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Cory
Příspěvky: 11598
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

ja to mam z blavy do sniny 9 hodin vlakom :puke:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Cory píše:ja to mam z blavy do sniny 9 hodin vlakom :puke:
Máš jezdit autem :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Cory
Příspěvky: 11598
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

:lol:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Pežot
Příspěvky: 137
Registrován: čtv črc 31, 2008 07:21
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pežot »

Ja nepijem :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“