to bude tím že nöžovky bejvali hlavně na ičkách ne?,..Maysner píše:pojistkovky na nozovky jdou bez problemu na elektriku z icek(96), funguje to, dobiji to
eletrika dle 2107 - budiky, kontrolka dobijení, blinkry..
Moderátor: Moderátoři
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
- Tommel
- Příspěvky: 3312
- Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
- Bydliště: Brno - HK
- Kontaktovat uživatele:
Hlavně nožovky jsou od r.v 2000, takže u nás se to sežene buď jako nahradni díl a nebo z ička 
Chatka 12 forever
. Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
- Ondra 07
- Příspěvky: 654
- Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
- Bydliště: Olomouc / Brno
- Kontaktovat uživatele:
Ano to bezpochyby... Ale ja jsem logicky, protoze nemam icko daval nozovku na 1300 s altikem jak jsem psal. Proto ty potize. Jasne ze kdyz vyndas z icka pojistkovku a das ji do icka tak vse slape na prvni, to je jasne, ja sem resil ale neco jineho, nebo jsme se nepochopili...Maysner píše:pojistkovky na nozovky jdou bez problemu na elektriku z icek(96), funguje to, dobiji to
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
ja koupil nejakou nozovku co se ukrajincovi valela na policce. kdo vi kam to patri. ale u nich nejsou SPi skoro vidany a tak to asi cpou ke karburatorum. jestli musej neco prepojovat buh vi 
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
ano, funguje to nech regler zapojis akokolvek, akurat neviem ci je to dobreLittle Red Riding Hood píše:tak to jsi řešil stejnej problem jako já no.... zůstalo mi asi 5 drátu a nevěděl jsem je jak zapojit... zkusil jsem nějakou náhodnou kombinaci.. a funguje to...
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
Jsi psal, že s křížkem po funuse ...
.
- Přílohy
-
- schema_07.rar
- (314.13 KiB) Staženo 288 x
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
no jo, ale takovýdle šéma je aspoň pořádnějš srozumitelný 
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
ted bych potřeboval poradit ohledně ostřikovačů... vedou k nim dva dráty a kostra že??.. jeden je bilej, druhej je žlutej s černým pruhem, kterej je na co, jako kterej je na světla a kterej je na sklo??.. další otázka na žlutočerným je furt 12??.. jak se spouštěj ostřikovače na čelní sklo??.. kostrou, nebo +12??.. poradte nefakčí to..