211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Tak jsem ulovil vrabčáka. :(
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Chudinka...
A zije :?: :twisted:
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Čest jeho památce.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Třebíč

Příspěvek od JakubN »

Ahoj,

dneska jsem byl v Třebíči a na křižovatce jsem se tam míjel se světle šedou 2112. S řidičem jsme na sebe nadšeně kynuli. Nebyl to náhodou někdo z Vás? :-) JakubN

P.S.: Vrabčák si asi zlomil vaz o vaz, to by mě zajímalo, jakou má teď náLadu.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

tak jsem mi zas zacaly blbnout koncovy svetla diky tem bajecnejm plastovejm objimkam.. zarovka casem vytlacila plast a vysunula se z bajonetu.
nakonec jsem vzdal jakekoliv opravy a dal tam objimky ze stare skodovky... a je klid:-)
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

S těma jsem se taky vyvztekal. Až budeš mít čas, nafoť mi to prosím.
Machanik v servisu pana Pokorného v Říčanech mi to dokonce opravil tak, že tu žárovku dole přiletoval. Velmi srdečně jsem mu poděkoval při následující výměně. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

ABS, airbag a klima

Příspěvek od Jura Baran »

V úvodu se všem omlouvám, že jsem zcela omylem založil nové téma, když jsem chtěl jenom odpovědět nějakou drobnost do diskuse. Nicméně, pokud jde o desítkovou řadu, tak ABS, airbag a klimu bych celkem uvítal. A co se týká cenové politiky k těmhle věcem, tak říkám, dejte tyhle věci do desítky, prodejte mi to za cenu obdobně naloženýho Accentu a já za tu cenu mám auto odpovídající Elantře. Jinak řečeno, pořád se to vyplatí. Alespoň by se nad tím mohl někdo u dovozce zamyslet, protože po Rusku tyhle auta jezdí. Tam taky jezdí desítky 4. řady (na oficiálních stránkách výrobce označovány jako 110 T).
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Mám strach, že pro Rusy jsou neřešitelným problémem Evropské homologace na víc než jeden typ a variantu....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Honza
Příspěvky: 62
Registrován: stř kvě 26, 2004 12:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

a nebo se jim do toho prostě nechce. K čemu se budou prát o tak neperspektvní trh jako je ten náš? Sami mají už pořádný flák, tak proč se srát s nějakou EU homologací?
Honza
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

stránky

Příspěvek od JakubN »

Ahoj všichni,
vytvořil jsem stránky o naší nové Ladě 2111, obsah je zatím pracovní, hlavně bych tam chtěl pro ostatní majitele a případné zájemce uvádět zkušenosti a zážitky, doufám, že bude více těch pozitivních :-)
Takže je to na http://lada.i-novotny.net
J.
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Re: stránky

Příspěvek od Pšenda »

JakubN píše:Ahoj všichni,
vytvořil jsem stránky o naší nové Ladě 2111, obsah je zatím pracovní, hlavně bych tam chtěl pro ostatní majitele a případné zájemce uvádět zkušenosti a zážitky, doufám, že bude více těch pozitivních :-)
Takže je to na http://lada.i-novotny.net
J.
Celkem dobrý stránky. 8)
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: stránky

Příspěvek od JmJ »

JakubN píše:Ahoj všichni,
vytvořil jsem stránky o naší nové Ladě 2111, obsah je zatím pracovní, hlavně bych tam chtěl pro ostatní majitele a případné zájemce uvádět zkušenosti a zážitky, doufám, že bude více těch pozitivních :-)
Takže je to na http://lada.i-novotny.net
J.
Budu to bedlive sledovat. Ostatne jako vsechno co se tu pise o novych ladach :-)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

To anonym: Ty myslíš, že spálená pojistka musí mít konkrétního vyníka? Někdy to nezjistíš, proto tam ty pojistky jsou.
Jsem rád, že už jsi trochu zmírnil o orientuješ se na zcela konkrétní věci. Problémy ekon. razu ohledně autovazu na které jsi upozorňoval, jsou problémem, ale problémem, který mi nevyřešíme. Zrovnatak mark. taktiku cs lada. Pokud nechtějí mi je nezměníme i když je na to upozorníš.
V těchto dnech jeden můj kolega z práce shání nové auto za 250 tisíc ne nákupní tašku. Výsledkem je, že má jen tři kandidáty ladu, logan, thálie.
A to je rok 2005, takže kde máš jakou konkurenci a možnost výběru.
Franta
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

větrání

Příspěvek od JakubN »

Ahoj,

abych odpověděl Anonymousovi na to větrání:
- na své stránky věnované Ladě jsem problém s větráním (prozatím) nedal, protože se momentálně neopakuje. Stalo se mi to dvakrát hned za sebou, pak už jsem neměl 25 pojistku, po doplnění se to nezopakovalo. Chyba byla možná v pojistkách a ne v Ladě, takže zatím vyčkávám zda se to znovu objeví... popřípadě v jaké konfiguraci, aby bylo možné nalézt příčinu.
Ladu jsem si kupoval s plným vědomím možných komplikací, ale zatím jsem plně spokojen. Hodnotit to však budu moci až tak za 2 roky...
Mělník jsem využil, protože jsem měl tím směrem pracovní cestu a samozřejmě kvůli ověřené kvalitě. Normálně bych jel (a budu jezdit) do Humpolce.
Mějte se fajn

JakubN.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Jakube nic ve zlym, bezduvodne praskani pojistek neexistuje, chyba pojistky to je neco tak pravdepodobneho jako hrebik se dvema hlavickama a bez spicky:-). vse ma svou pricinu a je dobre na ni prijit. a u auta ktere je docela zavisle a elektronice to docela vadi. ja jsem mel taky problemy s pojistakama, pricinou byl zkrat ktery zpusobovala ulomena nozicka rele ktere melo spinat vyhrivani zadniho okna, ta nozicka zapadla k jinym konektorum a obcas to vyhodilo pojistku. docela brutalni metoda hledani zkratu je misto pojistky to natvrdo spojit a hledat odkud prichazi kourove signaly:-) nekdy se to ale to ale pri tom taky protavi.... :-)
jedou se mi povolil taky sroub v motorku ventilatoru a zablokoval kotvu. tim padem vyhorela pojistka taky... doporucuju kontrolu vsech spotrebicu na problemove pojistce a pak kontrolu kabelu (obcas se stava ze kabel je nekde priskripnuty na kastli. ) pokud je to v kabelazi.. vyplati se podezrely drat vyradit a dat misto nej jiny. je to pakarna ale co jineho zbyva. Diky tomu ze montaznici jsou schopny osadit do pojistkove skrinky jedno rele s ulomenou nozickou a druhe s ohnutou tak ze kouka ven! a taky osadit 2 pojistky jinymi hodnotami nez z je v papirech tak se nicemu nedivim.... (pripad meho auta)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“