Turbo Lada Revolution

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

Radek píše:Turbo Žigi: neviděl jsem tady nikde ten dotaz, tak se ptám - kde a za co jsi posbíral ty poháry? Ne že bych Ti je nepřál, jen bych to chtěl vědět... Pokud to nebylo třeba v Trnavě, kde jsem nebyl...
V trnavě jsem bohužel nebyl.Ten nejmenší je z Ostravského srazu "Nej auto srazu" voleno návštěvníky.Prostřední je z Piešťan první místo Show and Shine v kategorii "Other Scene".A poslední je z Vyškova a do třetice první místo Show and Shine v kategorii "Other Scene".
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Díky za odpověď, a gratuluju. Je paráda, že ne na všech srazech návštěvníci i porotci viděj jen auta "made in Germany". :D
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

Dík a votom to je :D
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

ty vole to je supr sedma tak to vypadá že česká televize bude točit další díly návštěvníků-země roku2484 auto už mají :D :D :D :D :D :D :D
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
Halos
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 25, 2007 13:49
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Halos »

super
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Je vidět, že když je člověk dost blázen, tak jde všechno. Příspěvky typu "Tohle mít!" patří jen rozumným závistivcům, kteří se k takovéto úpravě nikdy neodhodlají. Patřím mezi ně i já. PS: Díky za připomenutí, že být blázen je někdy moc fajn.
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

Pája píše:Je vidět, že když je člověk dost blázen, tak jde všechno. Příspěvky typu "Tohle mít!" patří jen rozumným závistivcům, kteří se k takovéto úpravě nikdy neodhodlají. Patřím mezi ně i já. PS: Díky za připomenutí, že být blázen je někdy moc fajn.
Jsem rád že se auto líbí , možná se vám poštěstí až jednou třeba bude na prodej :wink:
Miči

Příspěvek od Miči »

Chlapi já nevím co proti tomu jeho nárazníku máte - vždyť něco mu musí krýt chladič a další věci co má za nárazníkem schovaný... Asi by bylo fain dát podobnej dozadu, ale ve předu něco velkoplošnýho nejspíš mít musí..
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Miči píše:Chlapi já nevím co proti tomu jeho nárazníku máte - vždyť něco mu musí krýt chladič a další věci co má za nárazníkem schovaný... Asi by bylo fain dát podobnej dozadu, ale ve předu něco velkoplošnýho nejspíš mít musí..
mas pravdu ale podla mojho celozivotneho mienenia by to malo byt nieco hranate... tie oble linky tvrdo bojuju s hranatymi konturami nasich skatul...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Hanz
Příspěvky: 66
Registrován: stř říj 06, 2004 21:14
Bydliště: Praha, Švihov u KT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

Turbozigi: cely auto fakt dobry, ale ten zadek se mi nejak nelibi...bud dej spz kam patri, nebo to celo aspon zavarit do rovna...svetla se mi nelibi, ale to je vec nazoru, ja tyhle bonboniery nemam rad a pak bych dal jeste asi ovalny vyfuky a v nejlepsim pripade taky nejaky naraznik podobny tomu prednimu, at to je vyvazeny, jinak celek fakt dobrej, lak nadhernej, technika schopna u me mas 1- ...minus za vyse uvedene :)
exLada2105_exLada 2107;
exBMW E 30 318is_ exE30 324d
BMW E 30 325iAT_E 30 316iT
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

Myso píše:
Miči píše:Chlapi já nevím co proti tomu jeho nárazníku máte - vždyť něco mu musí krýt chladič a další věci co má za nárazníkem schovaný... Asi by bylo fain dát podobnej dozadu, ale ve předu něco velkoplošnýho nejspíš mít musí..
mas pravdu ale podla mojho celozivotneho mienenia by to malo byt nieco hranate... tie oble linky tvrdo bojuju s hranatymi konturami nasich skatul...
to mas myso sice pravdu, ale podle me se v dnesni dobe neda sehnat moc peknejch hranatejch narazniku, ted je spise v mode na auta davat to, co je kulaty skoro jako balon, ale souhlasim s tebou ze to tam tak nejak bojuje, kulaty vs. hranaty, ale je to i tak pekny
BA3 21061 1700k (pojizdnej plynovej zapalovac) - 15.3.2008 - uz zkoncil
BlackJack used stye
БлацкЯцк

BMW E36 320i ARKTISSILBER METALLIC - 27.1.2011 - ..........

Chatka 12 forever :mrgreen:
Buková drift challenge team
kubahosi
Příspěvky: 373
Registrován: sob črc 07, 2007 16:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubahosi »

cau jak se tam montuje prosimte priblizne to turbo asi si ho tam taky dam :P
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

po mých zkušenostech ,bych ti radil prostudovat nějakou literaturu ať se do toho trochu zasvětíš ,každopádně každé navýšení výkonu si také žádá úpravu podvozku a brzd,
Zkus se mrknout sem http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=359
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Napočítal sem 3 chladiče navíc. Vzduch, olej a na co je ten třetí?
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

neni to mezichaldič plnícího vzduchu???
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“