Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2190
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

no at už je to tady,,a v kombíku,nejlépe 1.6 16v.. :P
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

PŘÍŠTÍ TÝDEN TEST KALINY NA PRIMĚ V AUTOSALONU !!!!!!!!! :D :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

FOMA píše:no at už je to tady,,a v kombíku,nejlépe 1.6 16v.. :P
31.08.2007 На АВТОВАЗе началась сборка пилотной партии универсалов LADA KALINA
В конце августа в комплексе LADA KALINA началось изготовление первой пилотной партии универсалов этого семейства. В настоящее время ведется отработка технологии сборки новой модели. Серийный выпуск универсалов LADA KALINA 1117 планируется начать в конце нынешнего года.
Напомним, что производство товарных седанов LADA KALINA 1118 стартовало в мае 2005 года. В июле 2006 года АВТОВАЗ освоил выпуск хетчбеков LADA KALINA 1119, а сейчас, как уже сказано выше, идет подготовка к производству универсалов 1117. Кроме того, в планах АВТОВАЗа значится разработка и мелкосерийное производство трехдверного купе на базе LADA KALINA, а также полноприводника и ряда спортивных версий.
Pro ty, co neumí klikyháky jen tolik, že výroba kusů pro kombík se pomaloučku polehoučku rozjíždí, první kompletní univěrsaly 1117 budou sériově od konce tutoho roku ;) (motorizace nesdělena :P )
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 17, 2007 13:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Ondra »

danielTIR píše:PŘÍŠTÍ TÝDEN TEST KALINY NA PRIMĚ V AUTOSALONU !!!!!!!!! :D :D
Tady je to na webu: http://www.motortv.cz/index.php?stranka=archiv-autosalonu-cs-37
LADA 2111 40 T, 1,6 - 16V, r. v. 2005, LPG (2005-2012)
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Pánové, případně i dámy, až za nějáký čas bude někoho zajímat případný dovoz ojeté Kaliny z Německa nebo Rakouska, doporučuji Vaší pozornosti auta, pořízená v této akci http://www.lada.de/index.php?id=206.
Samozřejmě, byl-li by tu zájemce o nový vůz, který si jej hodlá pořídit tamtéž, tak nemusí čekat na jetinu a má možnost do konce září. :D
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Stav registrace nových vozů 1118 v ČR za období leden-září 2007 je 26 ks, 1119 3 ks a 211x 20 ks
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

tavri píše:Stav registrace nových vozů 1118 v ČR za období leden-září 2007 je 26 ks, 1119 3 ks a 211x 20 ks
Hehe to je vzacnejsi nez ferrari :finga:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hehe, ale už se Kalina prodává víc než desítka... :P .... btw., těch 20 štyků je fakt za 2110 - 2112??? To semě až nezdá...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Laďuša: Teď nevím jestli myslíš málo nebo hodně. Mně se to zdá akorát.
Jen u Kaliny bych čekal číslo o řád větší - přeci jen, je to nový prima bobik a pár lidí bylo jistě natěšeno dopředu.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Nojo, pár lidí je Paves a já :lol:

Jinak lidem se Kalina obecně líbí, ale koupit si to je věc jiná. Kdybych nejezdil tolik, taky bych si nový auto nekoupil. A holt lidí, co by vzali Kalinu jako služebák je málo.

V tom boduje Logan kombík, je celkem velkej a levnej. Kalina by mohla konkurovat fábii pro kancelářský krysy, jenže ty by do Lady ani Dacie nešli, protože by si přišli míň důležitý ... ne že by s fabií dělali nějakej dojem, ale aspoň nebudí pozornost.

Toliko krutá pravda.

P.S.: Já jsem trošku "drzej", jsem schopnej jet k zákazníkovi Berouškou i Laďkou, ale potom si musím o to víc dávat pozor na to, co dělám - jinak jsem hned za lempla. Asi tak ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ja jezdim VAZem k zakaznikum bezne a problem sem nemel. Myslet si muzou co chcou, prodavam software ne VAZa :-) Na pripadne otazky proc, odpovidam:"Protoze to auto mam rad".
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

JmJ píše:Ja jezdim VAZem k zakaznikum bezne a problem sem nemel. Myslet si muzou co chcou, prodavam software ne VAZa :-) Na pripadne otazky proc, odpovidam:"Protoze to auto mam rad".
Nojo, ale já dělám v práglu a pro stát .... tak si to představ ... :idea:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

dmatej píše:
JmJ píše:Ja jezdim VAZem k zakaznikum bezne a problem sem nemel. Myslet si muzou co chcou, prodavam software ne VAZa :-) Na pripadne otazky proc, odpovidam:"Protoze to auto mam rad".
Nojo, ale já dělám v práglu a pro stát .... tak si to představ ... :idea:
pro stat? tak tim tuplem musi mit pro zigula pochopeni, ne? 8)
VAZ 2104 1.3 1989
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

dmatej píše:Nojo, pár lidí je Paves a já :lol:

Jinak lidem se Kalina obecně líbí, ale koupit si to je věc jiná. Kdybych nejezdil tolik, taky bych si nový auto nekoupil. A holt lidí, co by vzali Kalinu jako služebák je málo.

V tom boduje Logan kombík, je celkem velkej a levnej. Kalina by mohla konkurovat fábii pro kancelářský krysy, jenže ty by do Lady ani Dacie nešli, protože by si přišli míň důležitý ... ne že by s fabií dělali nějakej dojem, ale aspoň nebudí pozornost.
...
¨

No já bych to viděl jinak. představte si že máte ve firmě 20 socek fábií 1,2htp je auto jezdí 45000km ročně a po cca 15000km je potřeba ho nechat ve značkoém servisu prohlídnout vyměnit olej atd.... s fabkou si každý zajede do některého x servisů v nejbližším okolí které mu firma určí nechá tam auto 1 den a hotovo. Když se něco důležitýho posere má možnost nafasovat náhradní.
Představte si v podobné situaci Ladu jednou to zkusíte se objednat auta na průběžnou a příšte nic neriskujete a lidi pošlete do Mělníka. všichni jsou nesmirne happy z cesty autobusem tam a zpatky a ztratí tím 2*půl dne.... Když je to služebně tak proc to trošku neprotáhnout...

Vím o jedné firmě kteréá od skodovky bere na leasing cca 10-20 octavek mesicne - octavka v slusne vybave je o 30 procent levnejsí než by stala pri jednotlivem prodeji myslim že se to pohybuje okolo 400 -500 tisic skoro ihned po splaceni leasingu jde auto do sveta ma za sebou 200 000km a cena je kolem 150-200taky :-)))
takže když poridite kalinu za 300 000 v plne vybave na leasing najedete s ni 200 000 tak bude problem ji nejak rozume prodat.
Zadnej bazar vam nebude chtit dat za ni prachy na drevo
takže ..odepisete 300 000 + naklady , (dovolim si rict že to bude +- stejny) jenže ta octavka mela ABS, klimatizaci atd atd..... :-)
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2190
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

Jasně rozumím,jen bych chtěl podotknout,že třeba zrovna já nejsem podnikatel"překupník" ani obch.zástupce apd.,ale rodinný uživatel.Ročně najedu 10-15tis.km,z čehož vyplývá,že nějakých 200 000km najedu cca za 15let.No a myslet si,že bych moh 15 let staré auto ještě nějak výhodně prodat!?...,to by bylo vážně absurdní.
No a na závěr když koupím Kalu za 250 tis.kč tak můžu ztratit max těch 250 tis.kč :wink:,a když koupím oktávku za 500tis.kč-tak ji po 15letech jistě neprodám za 250tis.,ale cenová ztráta bude mnohem vyšší...
......ovšem co se týká hustoty servisní sítě apd.tak ti dávám i já za pravdu :cry:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“