dvojitý stabilizátor

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MZ
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

dvojitý stabilizátor

Příspěvek od MZ »

někde jsem našel návod na dvojitý stabilizátor. Po prohlédnutí jsem tjistil, že to je celkem snadná úprava. Má význam ji dělat na sériové 05ce? Jak se změní jízdní vlatnosti? Auto by se nemělo snad tak naklánět.
Také jsem četl, že zkorodovaná karoserie se bude kroutit (tak moc ji obrezlou nemám). Nebo je třeba to prostě zkusit a basta? (asi až po výměně tlumičů :-) a per:wink: )

Snad už vás neotravuju s mými přitroublými dotazy. :oops: :!: :oops:
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Hertzberger
Příspěvky: 22
Registrován: sob pro 04, 2004 22:17
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hertzberger »

Přečti si příspěvek podvozok opat, hned pod tvojí zprávou. Možná najdeš odpovědi. Jinak karoserie se kroutí ať je zrezlá nebo ne.
Hanz
Příspěvky: 66
Registrován: stř říj 06, 2004 21:14
Bydliště: Praha, Švihov u KT
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od Hanz »

Nevim, kamos tam mel dvojak a zmena celkem neznatelna, ale driv odeslo ulozeni a¨na tom originalnim..takze ja rikam: NE :wink:
exLada2105_exLada 2107;
exBMW E 30 318is_ exE30 324d
BMW E 30 325iAT_E 30 316iT
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Jezdis s tim snad zavody? Myslim si ze pokud mas dobre tlumice tak se auto zas az tak nenaklani.S 05kou sem problemy v zatackach nemel, byl sem zvyklej je docela rfezat.Zadek byl trochu tvrdci, to ale bylo asi origo nebo tam dal nekdo jiny pruziny.Pomali si uz zvykam i u kombika, ale porad to neni ono.Kombik se prece jen naklani takze do zatacek radeji pomali.Pri ostrejsim prujezdu piskaji gumy jak o zivot, ale auto sedi jak pribity...Samozrejme mam vsechny novy tlumice, je to znat...Takze radeji nez ten dvojtej stabik tak novy tlumice...
Uživatelský avatar
Madafaka
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 11, 2004 12:20
Bydliště: Uzbekistan

Příspěvek od Madafaka »

co je boha ja to mam a kym su dobre gumy tak to perfektne stabilizuje predok v naklanani.k tomu ked sa prida zadny stabilak a tvrde tlmce tak mnam!!!!
pozri fotky na http://kristoficko.host.sk v sekcii GO naprav
Keine Angst!
Honza
Příspěvky: 62
Registrován: stř kvě 26, 2004 12:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Je to pohodová úprava a stabilita se o trochu zvedne. Mám to na autě je to fajn :D
Honza
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Nekdo po mne tan predni stabik chtel, jestli ma ten nekdo jeste zajem at se ozve.Vozil sem ho v aute a ted nevim co s nim...
Uživatelský avatar
Matej
Příspěvky: 338
Registrován: pát srp 11, 2006 21:27
Bydliště: Hlohovec SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matej »

nemate nejaka fotky kde je to vidieť?
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

MZ píše:Má význam ji dělat na sériové 05ce? Jak se změní jízdní vlatnosti? Auto by se nemělo snad tak naklánět.
Zkus a uvidis, z vyse uvedene fotky garantuju ze nebudes litovat. Ale priprav se na zvetseni pretacivosti... Na druhou stranu lip drzi v driftu...vyzkouseno! Ale to oceni jenom drivefanatics :supz:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

to je dost divne, kedze by to malo ist montazou predneho stabika viac k nedotacavosti. Holt logika je jedna vecm subjektivne pocity druha a realita mozno aj uplne nieco ine 8)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Je to zahada, ale funguje to a to je hlavni!!!
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Majo píše:to je dost divne, kedze by to malo ist montazou predneho stabika viac k nedotacavosti. Holt logika je jedna vecm subjektivne pocity druha a realita mozno aj uplne nieco ine 8)
:) ziadna logika a podobne amorfne a imaginarne vedy........ fyzika chlapi, to je ta veda ktora prave o tomto pojednava
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

no ja som to hodil na auto tiez

skoro bez problemov robil som to cele sam ale co som bol prekvapeny bolo ze som musel reraz do kasne karbinou nakolko mi tam horna tyc nevosla
su tam take dva drziaky ako je na raznik kusok od toho su tie dva sroby tak tam sa mi to nevoslo tak som to musel vyrezat!

matej to budes asi musetr urobit aj ty nakolko mas tiez 03 ako aj ja

pocit z jazdy hmm nejaky extra rozdiel som nezbadal akurat mam pocit ze to skor hodim do boku ale to len tak +/- trosku citit takze neviem ci ma zmysel sa s tym kakat ale uz to mam a neriesim

uchyty som vyrabal sam nakolko som nezohnal tie origo
teraz riesim zadny stabik a rozpery potom to uz bude snad citi
inak k tomu naklananiu
ja som dal ten stabilak hlaven kvoli tomu ze mam kurva tvrde pruziny a kurva tvrde tlmice tak som chcel mat aj kurvy tvrdy satbilak ale teraz mam pocit ze sa mi pod ritou kruti kasna neviem...
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

čmelák píše:matej to budes asi musetr urobit aj ty nakolko mas tiez 03 ako aj ja
to musíš kousek udělat na každem autě.. (já to naříz a pak zaklepal.. )
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“