Pivo, víno, chlast....

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co pijete nejčastěji a nejraději?

Tvrdej chlast
13
10%
Pivo
82
62%
Víno
16
12%
Nepiju alkohol..fuj
21
16%
 
Celkem hlasů: 132

Dawid
Příspěvky: 118
Registrován: ned dub 30, 2006 13:53
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawid »

...a nakonec to dochutime par kapkami citronu, ozdobime olivami a za staleho michani vlevame vlazne do hajzliku :)

Nase domaci pokusy s ovocnym vinem vetsinou skoncily na netesnosti kvasici nadoby nebo zkysly..
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Dawid píše:...a nakonec to dochutime par kapkami citronu, ozdobime olivami a za staleho michani vlevame vlazne do hajzliku :)

Nase domaci pokusy s ovocnym vinem vetsinou skoncily na netesnosti kvasici nadoby nebo zkysly..
Jééé, ovocné víno to je v pohodě. Při jeho výrobě je 99,9% úspěšnost, netěsnost kvasicí nádoby? jak se to může stát? demižon klasicky uzavřít korkovým špuntem v němž je vyvrtaná dírka , zasunout kvasný uzávěr (bublátko) a vše důkladně zakapat voskem a je to spolehlivě utěsněno. Ale do toho saké se pouštět nebudu, myslím že by to v mém případě skutečně skončilo tím vléváním do hajzlíku :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Dawid
Příspěvky: 118
Registrován: ned dub 30, 2006 13:53
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawid »

Nu nevim... to jsem bylo jeste male babatko, kdyz babicka obletovala v obyvaku deset demizonu s podivne vyhlizejici smesi rostlinek a ovoce ze kterych se sirila sladka vune a tajemne bublali.. - ale vim, ze od te doby se to u nas uz nezkouselo :)
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Dawid píše:ale vim, ze od te doby se to u nas uz nezkouselo :)
A nechodila potom babicka se slepeckou holi? :lol: Treba proto se to nezkouselo :D
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Dawid
Příspěvky: 118
Registrován: ned dub 30, 2006 13:53
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawid »

nene - nikdo ty elixiry ale nechtel pit... :))
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Newíte co je dobrýho- mi doma kvasíme odjakživa. Ta směs jsou většinou nějaký bobula (rybíz) který zaléváme na litr bobulí 3litry vody svařené s kilem cukru a nechá se to kvasit přes bublátko (aby tam nebyl přístup vzduchu) až do novejch bobulí a pak se po stočí do flašek a pije :D
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

já vůbec nechápu co na tom vidíte..jak to můžete vůbec pít. všichni vždycky říkaj, jak je to skvělé, že to vůbec neškrabe a já nevím co, ale ať piju co piju stejně mě to škrabe a nemám z toho pocit lahody :Hangman:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Nur Übung macht den Meister :lol:

[ Komentář přidal: Luděk Musil: pá červen 01, 2007 12:58 ]
že by: trénink dělá mistra ? :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Lada Rider
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lada Rider »

Jelen píše:Nur Übung macht den Meister
ako pekne povedane :D
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

příště prosím anglicky..... :wink: němina je mi jazyk vzdálený :(
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

dnas mám slíbenýho kvasara 15ctku....domácí výroba..prej když mi tak chutnala 14ctka tak musím zkusit i tohle...a pak se bude vařit svařáček....ňamka...snad se podaří....date si někdo taky?? dneska 22:30 na parkovišti u ústředního hřbitova...+ zdarma půl hodiny ohňostroje :P :) :twisted: (Brno) :wink:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9341
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

miminko píše:dnas mám slíbenýho kvasara 15ctku....domácí výroba..prej když mi tak chutnala 14ctka tak musím zkusit i tohle...a pak se bude vařit svařáček....ňamka...snad se podaří....date si někdo taky?? dneska 22:30 na parkovišti u ústředního hřbitova...+ zdarma půl hodiny ohňostroje :P :) :twisted: (Brno) :wink:
cože kdyže? :D svařáček a ohňostroj? :D .... že bych překecal kámošku, aby z toho slíbenýho vínka taky udělal svařák? I když na léto je to škoda vínka.
My budeme koukat o trošku blíže ke Špilasu ... respektive hned u něj 8)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

my budem u hřbitova...je tam parádně vidět takže to bude parádička,,,,u špila přímo to bude stát za ho... bude tě tak bolet a hrkem jak budeš mít hlavu furt zakloněnou....to uplně miluju takový co si vlezeu uplně do předu aby byli co nejblíž a nakonec z toho nic nemaj jak je bolí za krkem :lol: to mě vždycky dostane :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9341
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

No jelikož bydlím celkem blízko, tak mám i své místečko, kam chodí málo lidí, je to zhruba stejně vysoko jako Špilas (tudíž mě za krkem zas tak moc bolet nebude) :P

Stejně tak na Príglu máme svý místečko, málo lidí, hned u vody a navíc blízko :P

I když uznávám, že pro řidiče je lepší stát spíše dál ... projíždět ucpaným Brnem na zážitku z ohňostroje moc nepřidá ...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Vašátor píše:svařáček a ohňostroj?
No, svařáček a cokoliv od ohně spolu souvisí - už vám někomu někdy přetekl svařák na plynovém sporáku? Nevěřil bych jak rychle vyhoří digestoř :lol:
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“