Nalezeno 11656 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- úte kvě 19, 2026 22:23
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Gergej 21011
- Odpovědi: 55
- Zobrazení: 5491
Re: Gergej 21011
Hmm...mam jednu repasovanu pripravenu na odber, Nove voditka, zafrezovane sedla, nove ventily, zrovnana...zabezpec si dopravu a stihas aj zraz!
- úte kvě 19, 2026 12:27
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Gergej 21011
- Odpovědi: 55
- Zobrazení: 5491
Re: Gergej 21011
No su tu aj taky co dali stiahnut 2mm a dobre bolo.
Tu nejde o to, kolko ju stiahli celkovo. To ide o to, ze bola kriva 0,50mm. Podla mna je to extrem. Bud ju zrovnal krivo alebo bola extremne prehriata, a teda moze byt prasknuta. Mam tu Nivy, ktore bublali z nadobky a v kuse sa prehrievali a ...
- úte kvě 19, 2026 09:28
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Gergej 21011
- Odpovědi: 55
- Zobrazení: 5491
Re: Gergej 21011
Bolo nutne brat 0,5mm z hlavy? Taky extrem som nezazil, a to pomaly nie je tyzdna, kedy nerobim nejaku hlavu. Je dost mozne, ze chlapik zle vyindikoval hlavu na stole a stiahol ju dokriva. To som uz bohuzial zazil.
- čtv kvě 14, 2026 13:19
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Tommelova Vesta Sport
- Odpovědi: 388
- Zobrazení: 73641
Re: Tommelova Vesta Sport
Je zaujímavé, ako vysoko vyskočil maximálny moment. Myslím tým, do akých otáčok.
- sob kvě 09, 2026 13:36
- Fórum: Hnací soustava
- Téma: Geometrie vozu a řízení
- Odpovědi: 56
- Zobrazení: 21732
Re: Geometrie vozu a řízení
Nebyva tam problem. Na rade 110 su este klasicke 6hrany na 17ku kluc. Na Priore som uz mal Torx a ten to nedával. A raz sa mi stalo, ze som musel nahrievat. Inak ziaden problem.
- pát kvě 08, 2026 09:43
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Tommelova Vesta Sport
- Odpovědi: 388
- Zobrazení: 73641
Re: Tommelova Vesta Sport
Na tych pokusoch je najlepsie to, ze kym sa clovek dopracuje k idealnemu stavu, auto ide do srotu 
- sob dub 25, 2026 09:10
- Fórum: Karoserie a ostatní
- Téma: Čepy a ložiska NIVA
- Odpovědi: 27
- Zobrazení: 14515
Re: Čepy a ložiska NIVA
Do roku 2008, Po modernizacii v roku 2008 je spodny cap 2123, vrchny ostava stale 2101. Po roku 2017 je spodny cap 21214 a horny tiez 21214, ale ten horny je zamenitelny za 2101.
- sob dub 25, 2026 06:56
- Fórum: Karoserie a ostatní
- Téma: Čepy a ložiska NIVA
- Odpovědi: 27
- Zobrazení: 14515
Re: Čepy a ložiska NIVA
Zalezi aky typ capu. Su prachovky typu 2101 s kovovym zakladom pod skrutky capu a prachovky typu 2123, ktore su natiahnute na cape a zaistene pruznym drotikom. 2123 som u nas nevidel. Kupoval som na UA a vydrzali. A vlastne, odkedy kupujem capy "zapadnej" produkcie, napr. Delphi, tak nemam problem s ...
- čtv dub 16, 2026 19:28
- Fórum: Hnací soustava
- Téma: Lada Vesta Cross cukání
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2574
Re: Lada Vesta Cross cukání
A po 60tis ich vyberies taktoDusan píše: čtv dub 16, 2026 19:19 Blba otazka, co tam mas za sviecky? Najlepsie dat itidiove a 60tkm nebabrat
- sob dub 11, 2026 10:14
- Fórum: Prodám
- Téma: PZ svetlo Priora sedan/hatchback
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 735
PZ svetlo Priora sedan/hatchback
Predam PZ svetlo na Prioru sedan/hatch. Cena 50e
- sob dub 04, 2026 09:05
- Fórum: Hnací soustava
- Téma: vymena tesniaceho kruzku zadnej poloosi
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 3233
Re: vymena tesniaceho kruzku zadnej poloosi
Originalny diel sa deli na pravy a lavy. Dokonca maju inu farbu. V pripade druhovyroby, napriklad pri znacke Corteco, su tieto gufera obojsmerne, takze bez rozdielu. Ak si uz objednal, tak len skontroluj smer sipky na gufere, pripadne, ak je to original, tak katalogove cislo konciace sa parnym ...
- pát bře 27, 2026 19:04
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Teepeho LADA NIVA
- Odpovědi: 132
- Zobrazení: 48238
Re: Teepeho LADA NIVA
https://abc-autodiely.sk/domu/1215-napi ... &results=3
Tu maju original. Je dobry. Značke RIDER by som sa vyhol, vyskoci z neho pruzinka a prestane aretovat.
Tu maju original. Je dobry. Značke RIDER by som sa vyhol, vyskoci z neho pruzinka a prestane aretovat.
- úte bře 24, 2026 11:20
- Fórum: Diskuse k modelové řadě
- Téma: Lada Vesta ICE Inuitka
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 61895
Re: Lada Vesta ICE Inuitka
chce to poriadnu diagnostiku 
- úte bře 24, 2026 11:19
- Fórum: Diskuze k modelu XRay
- Téma: Lada Xray 1.8
- Odpovědi: 40
- Zobrazení: 9776
Re: Lada Xray 1.8
Tak pri Tommelovej jazde sa kruti aj časopriestor.
- sob bře 14, 2026 18:22
- Fórum: Koupím
- Téma: K brzdice lada 2110 / 2112 / kalina / priora
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1169
Re: K brzdice lada 2110 / 2112 / kalina / priora
Viem o jednych brzdicoch z Priory