Na co je tohle?(divný sání pro karburátor z dílny Wolfmotor)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Na co je tohle?(divný sání pro karburátor z dílny Wolfmotor)

Příspěvek od dusin »

2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

tvrdia ze na to aby sa lepsie premiesala zmes a isla do motora ku kazdemu valcu rovnako dlhym kanalom. kazdopadne prevedenie je priserne
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Hmm,tak to podle mně pozbývá logiku,páč co já vim o teorii plnění,tak idea je,aby byl každý válec sycen stejně(tzn stejná vzdálenost sací ventil-krab(injektor))Takže ten bazmek asi postrádá významu,leč tohoto jevu nelze s jedním karbem dosáhnout.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Marek
Příspěvky: 5358
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

dusin píše:Hmm,tak to podle mně pozbývá logiku,páč co já vim o teorii plnění,tak idea je,aby byl každý válec sycen stejně(tzn stejná vzdálenost sací ventil-krab(injektor))Takže ten bazmek asi postrádá významu,leč tohoto jevu nelze s jedním karbem dosáhnout.
Souhlas. Je třeba to řešit pokud možno stejně dlouhými leštěnými trubkami ke každému válci zvlášť. Ta krabice tomu vůbec nepomůže, naopak........
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Kadjar *04/2019 - 1,33TCe 117kW automat (11/2025-)
Pája
Příspěvky: 992
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Pomůže tomu 2x dvojitej Weber. Tam je to všechno krásně a jednoduše stejně dlouhý.
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Pája píše:Pomůže tomu 2x dvojitej Weber. Tam je to všechno krásně a jednoduše stejně dlouhý.
Nebo 4x karb z yamaha FZR 1000 exup(tahle myšlenka mně drží už dlouho,ale nejsou prostory ani many na realizaci,o času nemluvě)
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

dusin píše:
Pája píše:Pomůže tomu 2x dvojitej Weber. Tam je to všechno krásně a jednoduše stejně dlouhý.
Nebo 4x karb z yamaha FZR 1000 exup(tahle myšlenka mně drží už dlouho,ale nejsou prostory ani many na realizaci,o času nemluvě)
o tomto nam v trnave referoval jeden manik co to nacpal do skodovky, a vravel ze bez extremnych uprav na tych karbecoch je to o hovne, pretoze jeho skodovica konci na 8000rpm, kdezto ta motorka na 8000 zacina...

cize to bolo v kuse uchlastane a ked tomu daval kotol tak mu teplota motora klesla na 70°C... takze to odtial zese vyhodil.
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Tak to ty karby museli být šrotový,nebo popraskaný membrány,páč normálně si ten karb reguluje směs podle podtlaku v sání.(má klapku a k tomu šoupě ovládaný membránou).Další věc je natryskování.....................
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Pája
Příspěvky: 992
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Z litrový mašiny sme dali Keihiny s podtlakovejma šoupátkama na motor 1,5 a chodí moc pěkně. Mohu jen doporučit.
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

tryskovalo sa to sirinumarinu iny gangstri to skusali tie karby nechodili ani v 2,0 nechodili ani v tej eLRe
jedine judemu v lade to islo... a strasne besno ale ako to naladil sa nedozvieme
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

preto treba pozerat ten druhy obrazok podtym a je po problemoch akurat ze to chce este zopar kablikov naviac :P :D
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

preto treba pozerat ten druhy obrazok podtym a je po problemoch akurat ze to chce este zopar kablikov naviac
Kdyby to bylo jenom pár kablíků,mněl by to tu v autě každej.......... :cry:
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Odpovědět

Zpět na „Nepovedené pokusy“