A Laďušovo volnoběh :P

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

A Laďušovo volnoběh :P

Příspěvek od Laďuša »

Dneska přestal držet volnoběh.....Včera mě to vždycky krásně naskočilo, jenom jsem pootočil klíčkem a vrrrn, už to krásně běželo (ráno v mrazu i odpoledne v teple). Sice to zezačátku taky padalo, ale 2 - 3krát jsem to protočil na 4 - 5000 toček a pohodička.

A dneska prd....Byl jsem rád, že mě to po chvíli točení chytlo....a chcípalo to neuvěřitelně, nějaký protúrování nijak nepomáhalo, sytič taky ne, musel jsem to držet nohou....Tak jsem myslel, že až to pojede, bude to lepší, ale ne.... i za tu trapnou chvíli při podřazení (teda naštěstí zdaleka ne vždycky, ale jednou se to povedlo normálně a jednou při zastevení a vyšláplý spojce) to bylo schopný chcípnout..

Je vam to jasný? :P Doufam, že to bude jenom zle nastavený na karbecovi..
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6519
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Jestli to nedrzi volnobeh ani na sytic, tak bych to videl tak, ze karburator zadoni o serizeni/opraveni :-). Btw s tim proturovanim na 5000rpm to myslis tak, ze kdyz je to studeny, tak to protocis na 5000rpm? Doufam ze ne :?
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
zigulman
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2005 09:03
Bydliště: Prerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zigulman »

Jestli ti to prestalo drzet z niceho nic (bez vrtani se v karbecu) tak vycisti volnobeznou trysku. A namontuj si na hadici pridavny palivovy filtr za 30Kcs :-) Ta tryska je na boku skovana pod sroubkem.
Lada neni jen auto,je to zivotni styl.
2103 model 77 Bila pani :-)
2105 model 83 Milašek
2105 model 85 otrok
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak vám děnkuji za potvrzení mých myšlenek..

a JmJ: no, drobet jsem to protočil.....ale tak on ten otáčkoměr lítá sem a tam a tam byla jenom amplituda, tak třeba to tak nebylo :P Ale dobře, už budu hodnej :oops: :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hmm.....tak jsou na tom po dnešku nový svíčky, profouklá tryska volnoběhu... A poprvý jsem se sotva dotknul klíčku a motor běžel a držel....No a napodruhý a napotřetí to nechytlo tak pěkně a drželo to až po chvilce (ale drželo). Všechno se sytičem a na studeným motoru. A JmJ - bez točení :wink:


A víte co, smažte to tu, nebot již jsem přesvědčen o tom, že Łada je stroj náladový a takovýhle ptákoviny nemá cenu řešit :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6519
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Laďuša píše: nebot již jsem přesvědčen o tom, že Łada je stroj náladový a takovýhle ptákoviny nemá cenu řešit :)
Tohle je takova jiste "vymluva". Zajiste nema cenu resit, jestli auto vzdy startuje na 2x a jednou nastartovalo na 3x, ale pokud je vse jak ma byt, tak ti nemuze nedrzet volnobeh ani na sytic. To neni nalada, to je vada. A pokud se projevuje jen nekdy, tak je to porad vada :-).
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

JmJ píše:..... ale pokud je vse jak ma byt, tak ti nemuze nedrzet volnobeh ani na sytic. To neni nalada, to je vada. A pokud se projevuje jen nekdy, tak je to porad vada :-).
Hmmm...no časem ten karbec stejně vyměnim :P předtim ho možná seřídim (i když těžko, to neumim). Ale pokud mě má držet ne hned, ale po minutě, tak to taky přežíju.. :wink:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“