znova blinkry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gabo
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 17, 2006 19:58
Kontaktovat uživatele:

znova blinkry

Příspěvek od Gabo »

koupil sem novej original prerusovac na blinkry na 2101, zapojim a kdyz hodim smerovku do leva tak to blika rychlejic nez do prava, v com to muze byt? ja sem z toho uz jelen, zarovky sem vsechny prekontroloval na levej i na pravej strane su uplne stejne

vopred dekuju za rady a odpovede
grošáček
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 17, 2006 19:48
Bydliště: BRNO

Blinkry

Příspěvek od grošáček »

A nemáš tam nějakou žárovku na jiné napětí třeba na 24V.Nebo nějakej přechodovej odpor?To mě tak napadlo.
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

to same resim i ja,doleva rychoblik a doprava taky rychloblik ale pomaleji nez doleva,gdyz dam vystrazny blik tak je fse f poradku.A gdyz mam vozejk tak jedou normalne.Resim to asi dva roky a uz sem si zvyk.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

rychly blikani me to dela kdyz mi odejde(nebo odpojim) nejakou vetsi zarovku(vepredu nebo vzadu. maly bocni mi to neregistruje) :roll:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
MZ
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od MZ »

hornak.active.sound píše:to same resim i ja,doleva rychoblik a doprava taky rychloblik ale pomaleji nez doleva,gdyz dam vystrazny blik tak je fse f poradku.A gdyz mam vozejk tak jedou normalne.Resim to asi dva roky a uz sem si zvyk.


Může to dělat třeba taky přech. odpor na spínači, kdy je jeden z kontaktů víc opálený/zaolejovaný/s menším přítlakem apod. Nebo špatný kontakt kdekoliv v rychle blikajícím okruhu.
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“