Divny zvuk motoru

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
hornak.active.sound

Divny zvuk motoru

Příspěvek od hornak.active.sound »

Jedu si takhle z Jihlavy svych oblibenych 120 km/h,prede mnou camion a chci predject. Seslapnu plyn a z motoru se zacne najednou ozyvat hluboky zvuk. Jsem v udivu,tak sem to opakoval a on i zvuk.Tak sem to nahral,prosim rady cim to muze byt. Ten zvuk se ozyva i gdyz auto stoji a pridam plyn nad 4.5tis otacek bez zabjeru.
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

taky zvuk mi ide z motora tiez, pomoze ked vypnem motor, potom uz to nerobi. :axe:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

:evil: Myso,si delas prdel?? Ne vazne jedu klidek s normalnim pjeknym jemnym zvukem a gdyz seslapnu plynovej pedal az na "zem" [ne na silnici] tak zacne hodne hlubokej zvuk.Jako dyby se dusil nebo co.Nahraju este jednou a delsi pasaz aby to bylo lip slyset.
Přílohy

[Přípona wav byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, nevím jestli je to zrovna tento případ, asi ne, ale podobný zvuk při sešlápnutém plynu na podlaze mi dělala 2101, a nemohl jsem dlouho přijít na to co to dělá, až jsem zjistil, že se mi "slehl" pravý silentblok motoru a při záběru se motor naklonil na pravou stranu a 1.díl výfuku se pak dotýkal nosníku (nevím jak jinak to nazvat - taková ta výztuha co je na ní přidělána pomocná páka řízení a nápravnice). Uvnitř to dělalo dojem takového hlubokého hučení. No, ale jinak bych řekl, že takový zvuk by mohl vznikat někde v místech okolo sání?
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

to moze byt ciac veci, doma si to vypocujem znova, z tej prvej nahravky som nic nepocul

ale mne to huci tiez ked zosliapnem plyn do podlahy, hlavne s madarskym vyfukom to dunelo, takze neviem v akom stave mas vyfuk, nastavenie karbecu, predstih....
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Drnčení o nosník znám důvěrně, mám bouraný auto a ještě jsem nepřišel na to, jak se toho zbavit (rovnání kastle ještě nepřišlo na řadu).

Hukot je ale normální, dělá mi to dycky, když se otevře druhá komora. Takový tlumený WRC :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“