Střecha

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Střecha

Příspěvek od Tommel »

Potřeboval bych poradit co s takle zdeformovanou střechou dveře udajně nejdou otevřít ja to radši nezkoušel :? Obavam se že by mohli být vytržené panty přikladam foto....Ceny opravy co jsem zatím zjišťoval v servisech se pohybovali okolo 20-25 tisic což je velmi deprimujicí. Děkuji za rady co s tím udělat 20 tisic se mi do toho davat nechce :roll:
Přílohy
strecha01.jpg
strecha02.jpg
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stav »

Variant je několik, možná nejelegantnější řešení by bylo sehnat střechu i dveře jiné, ale stejně to jen tak na ulici neuděláš,potom lak, těžko takhle posoudit. Určitě by se nechalo postižené místo vytahat, dotmelit, přelakovat. Ale to se taky musí umět. Těžká rada.
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stav »

Co je to za vůz?
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Škoda Felicia 1,6 LXi :Hangman:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stav »

Neváhal bych nad střechou z vrakárny, snad by se nechala sehnat i stejně barevná, to by ušetřilo hodně peněz za lak, Střecha bývá většinou v super stavu a inteligentně se nechá vypraparovat a přesadit na jiné auto docela bezbolestně. Dveře bych dal určitě taky jiné
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

V tomto připadě nastavá problem kdo mi to levně ale taky kvalitně aby mě na prvnim kanalu střecha neupadla udělá :roll:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

V případě Feldy by se to snad vyměnit nechalo,sousedce měnili střechu na Fabii,nevím za kolik,ale není to vůbec poznat.Spadl jí na to sníh jako mě na Ladu,u mě se rozhodlo pro rovnání po nahřátí. :| Uvidíme jak to dopadne.Každopádně jestli to necháš rovnat tak potom minimálně tmelit,jinak to na sluníčku popraská.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9341
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Vypadá to na utržený panty. Střecha zase tak zdeformovaná nevypadá. Zkusil bych ty dveře otevřít a podívat se, co všechno se hnulo. Pak bych řešil další postup. V tomto případě bych asi zvolil natažení do původní podoby a tmelení (kvalitním tmelem, aby jak zde bylo řečeno - nepopraskal).
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Chaloupka
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaloupka »

Taky bych to rozebral, skusil ty dveře posunout nahoru do původní polohy. Vypadá to jako by na to něco spadlo plochou. Tu střechu skusit vyrovnat, jestli to nepude pak bych měnil. 8) Jen pozor při otevření, aby sis ty dveře nezlomil. Myslím tím vršek.
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“