Ahoj všichni, budu dávat pryč svou 2104, dohoda je samozřejmostí.
Kdyby někoho zajímala odkaz je zde, díky!
https://auto.bazos.cz/inzerat/91111577/ ... laceno.php
Prodám svou 2104
Moderátor: Moderátoři
Prodám svou 2104
Lada Vaz 21011 (1975)
- Panthymaeus (Honza)
- Příspěvky: 1393
- Registrován: čtv lis 25, 2010 07:47
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prodám svou 2104
Omlouvám se OT, ale nemohu si pomoc - Vypadá super a je za super cenu. nemít jich tolik, neváhám. sice je to "jen" 1300, ale i tak. Vypadá o hodně líp než ty co máme doma. 
Doufám, že se jí ujme někdo v klubu a nebo že ti zůstane
P.S. Tak mě tak napadá, že dokud jí máš, mohl bych si dojet pro ty díly a aspoň se podívat...
Doufám, že se jí ujme někdo v klubu a nebo že ti zůstane
P.S. Tak mě tak napadá, že dokud jí máš, mohl bych si dojet pro ty díly a aspoň se podívat...
otec: Vaz 2102 (1978) bez STK, Vaz 2104 (1988) bez STK, Škoda Octavia 1U (2004), Škoda Yeti (2009)
ja: Vaz 21044i (1996) bez STK, Vaz 21044i (1997) bez STK, Vaz 2104 (1986) bez SPZ, Vaz 2102 (1980) bez SPZ, Škoda Forman (1993) bez STK, Škoda Felicia Mystery (2000, LPG) bez STK, Škoda Felicia Colorline (1998)
panthymaeus@gmail.com
ja: Vaz 21044i (1996) bez STK, Vaz 21044i (1997) bez STK, Vaz 2104 (1986) bez SPZ, Vaz 2102 (1980) bez SPZ, Škoda Forman (1993) bez STK, Škoda Felicia Mystery (2000, LPG) bez STK, Škoda Felicia Colorline (1998)
panthymaeus@gmail.com
Re: Prodám svou 2104
Jooo určitě, to budu rád!
Je teda pravda, že jsem si na tebe taky hned vzpomněl
Je teda pravda, že jsem si na tebe taky hned vzpomněl
Lada Vaz 21011 (1975)