Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Příspěvek od Luky »

Na chatu musíme pořídit kvůli vandalům a opotřebení nová vjezdová vrata, chcete-li bránu, na pozemek. Sice jsme něco našli, ale výrazně se liší cenou, tím, jestli to přijedou na místo osadit oni a dalšími věcmi. Jestli má někdo z vás zkušenost s nějakou solehlivou firmu, která v této oblasti odvádí poctivou práci, tak mi prosím dejte vědět :) Celkem to spěchá, protože tento, nejpozději příští víkend musí být osazeno.

Jen několik málo údajů: Vrata musí být křídlová, požadovaná výška 2m, šířka pak 1,5m a 2,5m křídel, materiál: ocel, bez pohonu, tedy ruční otevírání.

Nechci po Vás, abyste mi hledali na internetu ceníky nebo kontakty, jen jsem si říkal, že ne každý z klubu bydlí na sídlišti, takže by mohl mít zkušenosti z podobným zařizováním a firem, které jsme našli, jsou mraky, ale těžko poznat, kdo je fušer a kdo ne. Na regionu záleží jen málo. Jedná se okres Kolín, tak by bylo fajn, aby ta firma nebyla třeba z Přerova :lol:
Díky za případné echo :wink:
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Příspěvek od MartasBrno »

Zadejte to místnímu klempíři. Když to zpacká, bude mít ostudu jako ty vrata. Uvidíte, co vám řekne. Jo, takové ty termíny, že to musí být tehdy a tehdy, o tom si myslím svoje. Lidi občas chtějí různé věci, ale pak si je taky pěkně zaplatí. Někteří hned, jiní časem.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Příspěvek od Kopr »

Spíš si říkám ,panáček má chatu to budou kalby :mrgreen: :drinkers: :drinkers:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Příspěvek od Laďuša »

No, mohli jsme o tom podebatit na sraze, ale co už. :lol: Martin má recht, na vsi se snad pokaždý najde někdo, kdo svářečce vládne. V případě vrat to nemusí bejt akreditovanej mistr, stačí dodat rozměry, hutní materiál a jede se, u vrat se na desetiny milimetru nehraje a vingl udělat neni problém.
Taky máme takhle dělaný a je to krása, i když ta romantika předchozích shnilých svěšených dřevěných už to neni :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Re: Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Příspěvek od Luky »

No jó, příspěvky v duchu Koprově jsem čekal :D . Že se všude někdo najde? Naše ves má něco okolo 300 stálých obyvatel, zbytek jsou Pražácí. Kromě čtyř hospod, bývalé jednoty(dnes COOP) tam chcíp pes. Nikde žádný řemesník :| . Nicméně, vrata tam jsou už provizorní prkená alespoň proti psům a takovému a ty stálá jsou už objednaná od nějakého známého od Práglu.

Každopádně díky za plodné příspěvky :lol:

PS adminům: Možno smáznout, díky, Luky
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc ve výběru vrat/brány SPĚCHÁ!

Příspěvek od Laďuša »

To víš, půodné příspěvky v noci, to je nejlepší, no :lol: Ale 300, to je normální vesnice, ne? Dobře teda, zamykam.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Zamčeno

Zpět na „Poklábosme“