Palivové trubky na íčko

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Palivové trubky na íčko

Příspěvek od dvk »

Sháním tipy a triky na to, kde sehnat nové palivové trubky na íčko, případně z čeho připasovat nebo kde nechat udělat na míru. Napadlo mě, že by to teoreticky mohli zvládnout tam, kde dělají hydrauliku ... ? Řešil to už někdo ?
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od Tommel »

Co vim tak tady v Brně by na kombika měli jit koupit originalni nove
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od Cory »

Ja si onedlho kupim palivove trubky na MPi...na ukrajine. Nove samozrejme...
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od dvk »

Hmm, tak jsem se zatím ptal u nás v Přerově, ptal jsem se v Otrokách a palivové trubky na íčko neměli, nemají a asi nebudou mít - nikdo nic neví (moje teorie je, že všecky íčka auta šly do kytek dřív než stihly proreznout trubky :wink: )

Prý tam údajně ale jdou připasovat trubky z Favorita za pár peněz. Akorát nemají holendry, ale jsou na napojení na hadici a stáhnutí sponou. Ještě si pohrávám s myšlenkou nechat si udělat trubky na míru plastové, dělají to ale až ve Zlíně, nevím cenu a hlavně mě štve, že bych musel auto rozkuchat abych zjistil jejich rozměry a pak bude dlouho stát než to všecko dám dokupy :? Asi si to orientačně pod autem oměřím a zkusím naohýbat ty z Fáva.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6518
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od JmJ »

dvk píše:Hmm, tak jsem se zatím ptal u nás v Přerově, ptal jsem se v Otrokách a palivové trubky na íčko neměli, nemají a asi nebudou mít - nikdo nic neví (moje teorie je, že všecky íčka auta šly do kytek dřív než stihly proreznout trubky :wink: )

Prý tam údajně ale jdou připasovat trubky z Favorita za pár peněz. Akorát nemají holendry, ale jsou na napojení na hadici a stáhnutí sponou. Ještě si pohrávám s myšlenkou nechat si udělat trubky na míru plastové, dělají to ale až ve Zlíně, nevím cenu a hlavně mě štve, že bych musel auto rozkuchat abych zjistil jejich rozměry a pak bude dlouho stát než to všecko dám dokupy :? Asi si to orientačně pod autem oměřím a zkusím naohýbat ty z Fáva.
pokud na to nemas stres, tak byt tebou, tak zkusim pres Coryho sehnat trubky z UA. Pokud budou pasovat tak jak vyfuk, tak to bude fajne. Prijde mi to, ze je to mensi zlo, nez delat nejake specialitky ;-)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od dvk »

JmJ píše:Pokud budou pasovat tak jak vyfuk, tak to bude fajne
Myslíš "jako Pátračův výfuk" ? :wink: Ale on neměl z UA, že ...

Sehnal jsem ještě kontakt na firmu hned za Přerovem (Lýsky), která dělá na míru hydraulické hadice a brzdové trubky, a to i v mědi. Budu u nich nechávat udělat komplet meděné brzdy na Octávku, takže si dost pohrávám s myšlenkou nechat si udělat na míru i brzdové a palivové měděné trubky na Ladu. Brzdovou minimálně tu dlouhou vespod a kolem omezovače, ať už je to nafurt. Když se to zalakuje, nemuseli by teoreticky na STK až tak moc prudit. Chtěl bych to hlavně celé zvládnout do zimy, jak jsem pod tím o víkendu ležel, tak ty palivovky jsou na prach. O víkendu to oměřím a asi do té firmy zajdu a nechám si udělat kalkulaci ...
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6518
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od JmJ »

dvk píše:
JmJ píše:Pokud budou pasovat tak jak vyfuk, tak to bude fajne
Myslíš "jako Pátračův výfuk" ? :wink: Ale on neměl z UA, že ...
Z UA mel alexej a ten pasoval tak, ze ho zvladli vymenit 2 programatori z toho jeden v plesovych hadrech, v garazi jen se zvedlym zadkem a bez pomoci jakyhkoliv rezacich ci svarecich nastroju. coz bylo pozitivni :-)

Medene trubky, to hlavne nerikej nahlas pred drobkem, on jde po medi jak divej a ted navic casto jezdi kolem prerova... ;-)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Palivové trubky na íčko

Příspěvek od dvk »

Tak je rozhodnuto, Lada bude mít palivové trubky na míru v mědi. A kdyžuž jsem pod autem byl a všecko to měřil a doufal že se to při dotyku metru nerozsype, tak jsem si naměřil i kompletní brzdové potrubí 8) Dneska jsem všecko objednal, během příštího týdne to bude.

Tímto se cena auta bezmála zdvojnásobí, ale aspoň už to bude nafurt. :|
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“