Nabízím pěkný pozemek k minisrazu v Brně

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Nabízím pěkný pozemek k minisrazu v Brně

Příspěvek od MartinL39 »

Ahoj všem z Ladaklubu. Jsem tu zcela nový, ale delší dobu sleduji Vaše skvělé forum. Nikoho zde zatím neznám, že Luďku :D a tak hledám vhodnou příležitost to napravit.
Šéfuju bezvadnýmu BMX areálu v Brně Novém Lískovci a tak mě napadlo, že by se tam vešlo i dost Žiguláků, místa je okolo cyklodráhy docela dostatek.
http://bmxbrno.rajce.idnes.cz/BMX_BRNO_ ... kovec6.jpg

Vedle je ještě přístřešek, grilovačka, fotbalový hřiště, zkrátka ideální pro nějaký letní srázek.
Mrkněte na to, cena za pronájem placu symbolická až nulová.
www.bmxnovyliskovec.ic.cz

Byl jsem na se podívat v Mnichovém Hradišti, akce super, ale na moji 34 let starou 2101 to byla přece jenom štreka, tak jsem použil civilní vozidlo.
Tady fotky mého veterána:
BA3 2101 rv.1977
http://lada2101.rajce.idnes.cz/Lada_2101/
foceno ve Vyškově na startovací rampě BMX areálu.
Jen kontrolní otázka, uhodne někdo která cyklistická legenda pozuje před mojím autem?
Tel: 723 331 661
Radek
Naposledy upravil(a) MartinL39 dne ned čer 26, 2011 21:42, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Ahoj Martine.

Díky za nabídku. Určitě o tom minimálně popřemýšlíme. ;) Nějaký takový srázek s grilovačkou atp. by určitě nebyl marný. :P :D Menší problémek je ale ten, že teď přes léto se lidi částečně rozprchnou ze Štatlu pryč, nebo naopak musí klepat za kolegáčky, co sou právě na dovči. :D Tím pádem to na moc velkou účast nevidím. Ale co není, může být! Třeba se někdo chytne. Necháme tomu volný průběh a uvidíme.

Jinak doporučuju sledovat tohle vlákno a případně se zastavit nejen na kus řeči. ;) Máš moc pěkný vaz. Jsem si téměř jist, že jej osobně velmi dobře znám. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Vítej, no škoda, žes do toho Mn.Hradiště s tím autem nepřijel. 34 let - pro ladu žádný věk, jezdí tam starší a z větší dálky. Rozumím tomu, že je to r.v.1977? Tak se příště polepši, bude to blíž :) Co se místa týče, snad se příležitost najde.
MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartinL39 »

Hurikáne fakt to auto znáš? a odkud? Myslím, že v minulosti po Ladasrazech ani nejezdilo.
Jinak nic nehrotím, pozemek je k dispozici, je tam moc pěkně, narozdíl od fotky je tam už tráva. Myslím, že by se tam vešel i středně velký Ladasraz. Nechám to na Vás, když tak se mi někdo ozvěte. Jinak Martin je můj synek, ten jen založil nick zde na foru. Radek
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Aha, díky za upřesnění stavu nicku, Radku. Teď už si jen zapamatovat, že Martin=Radek a bude to OX. :lol: :lol:

Auto po ladasrazech opravdu nejezdilo. Dokonce ještě nebylo ani na jednom. Nicméně to vůbec nebrání tomu, abych auto velmi dobře znal. :lol: To už je ale trošku mimo tohle vlákno, takže na toto téma zde končím. 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

MartinL39 píše:Nikoho zde zatím neznám, že Luďku
Slovy písně (Poutníci - Robert Křesťan): Pěkně Tě vítám ... . Vidím, že to musel vzít mladej do ruk, aby se Vám podařilo přihlásit na forum. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartinL39 »

Ok díky Ludo za přivítání, jinak správně jste pochopili že jsme na Vás tady dva, takže stereo, Martin=Radek
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Heh,není ta slečna slavná zábořská mystrině světa Aneta Hladíková?
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartinL39 »

nn :lol:
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Zajezdit si autem v BMX areálu ? :lol: :oops:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartinL39 »

Jasně že, zkusit na Kopějce nalítat aspon první hrb :ANAL:
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Nivu mam bohužel na chatě, ale tak Priora taky něco zvladne :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartinL39 »

Spíš než Prioře bych co se odolnosti při jumpingu týká, bych víc věřil Kopějce :P
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Priora jump vydrži 8) ale to už jsme asi trochu OT :oops:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
MartinL39
Příspěvky: 59
Registrován: pát dub 22, 2011 20:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartinL39 »

Ok, borci, takže můj návrh, ju?....Až příjde někdy správný čas a na Kamenáku společně zrealizujeme srázek, tak seženete pojízdnou kopějku která je odsouzena do hutí a já vlastnoručne udělám nějakej malej plitkej dvojáček. Dáme soutež o skok do dálky. Jo a před tím nesmíme zapomenout naplnit kufr dirtovou hlínou, to proto aby se Ladovka nezaryla hned při prvním jumpu rypáčkem do země. Zkrátka a dobře, musí to být pěkně vyvážené, skoro jako příprava na zimu :lol: :ANAL:
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“