Zde je stručné info k akci o které mi dnes, jen tak mimochodem a čirou náhodou, pověděl organizátor Martin Svítil od kterého mám modrého žigula. Tož ať se daří státní svátek naplnit činností vhodnou a důstojnou.
80 let Masarykova okruhu
Přátelské setkání s vyjížďkou. Pořádané k 80 výročí Masarykova okruhu v Brně. 10.00 hod. Sraz účastníků před časoměřičskou věží a prostoru boxů původního Masarykova okruhu v Brně Bosonohách, ulice Pražská. Možnost prohlídky interiéru časoměřičské věže, promítání dobových filmových záznamů závodů, a další. Bude následovat projížďka po kratší trati starého okruhu (samozřejmě za plného provozu!)včetně Farinovy zatáčky.
11.30-12.30 Oběd pro dopředu přihlášené účastníky
od 12.30 projížďka po původní delší trati Masarykova okruhu.
Vítáni jsou všichni účastnící. Zvláště pak s vozy které se v historii účastnily závodů na Masarykově okruhu do roku výroby 1985. Budeme rádi, když nám svoji účast (nezávazně) oznámíte na mail, popř. na tel. 603 985 422 Martin Svítil
E-Mail: setkani80let@seznam.cz
Odkaz:
http://www.gpp-brno.cz/index.php/uvod
Web je tak trochu pofiderní, tedy s prominutím, ale základní informace uvedeny jsou. Text převzat z kalendáře na webu i-veteran.cz.
80 let Masarykova okruhu
Moderátor: Moderátoři
- MartasBrno
- Příspěvky: 4442
- Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
- Bydliště: Brno
- MartasBrno
- Příspěvky: 4442
- Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
- Bydliště: Brno
Takže akce se evidentně povedla, potkal jsem tam pár lidí co znám, což mne těší a připojuju pár obrázků co jsem udělal než mne zahnala nepřízeň počasí zpět do věže. Zúčastnil jsme se necelého programu, oběd jsem si dopřál již doma a volnou projížďku po nejstarší trase Masarykova okruhu (1930 - 1937, délka 29km) si dopřeju někdy za hezkého počasí. Jeli jsme poslední variantu z let 1970 - 1986, odkdy byla soutěž přesunuta na nový okruh - Brněnský Automotodrom.
http://mkbrno.rajce.idnes.cz/80_let_masarykova_okruhu/
http://mkbrno.rajce.idnes.cz/80_let_masarykova_okruhu/