Lada 2107

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
RS2000

Lada 2107

Příspěvek od RS2000 »

Zdravím Vás lidičky, po dlouhé cestě a získávání zkušeností s vozidly jiných značek sem se opjet vrátil z5, jsem uživatel Freedom co vlastnil červenou ladu 2105 díky které zde vzniklo forum o 05kách bohužel po té době už sem se nemohl pod svím nickem přihlásit.
Vracim se zpět k ladám z důvodu velkého zklamání s modernějšímy vozidly, chystam se na koupi vozidla ze zdejších inzerátů , ještě jednou děkuji dotyčné osobě která mi Ladu drží za trpělivost než mi příjdou peníze, Po přívozu Lady domů plánuji kompletní generálku podvozku, čepy, tlumiče, péra, silentbloky atd, vzhledem k delší neaktivitě ve vozech Lada bych potřeboval připomenout kvalitu dílů a Vaše zkušenosti do dnes získané, jedná se mi ted momentálně o podvozkové díly a jejich výrobce kdybyste tedy byli tak hodní a poradily byl bych vděčný :)
Pavlík Brno
Příspěvky: 175
Registrován: sob úno 04, 2006 16:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlík Brno »

Hlavně nekupuj silentbloky, po pár týdnech maximálně měsicích se rozpadnou, vydrolí na malé kousky. Čepy se dají sehnat západní výroby značky ti poradí tady zkušenější. Tlumiče se dají sehnat z Ukrajiny nějaké modernější konstrukce kolem 100 EUR za sadu.

Brzy nám dej fotky toho co si pořídil. :wink:
Cooper
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Cooper »

Jestli kolega nepořídil tu tmavězelenou 07 s těma liťákama co tu byla k prodeji ;-)
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

RS2000, ahoj, jestli chceš, tvuj nick Freedom je aktivní, tak ti můžu poslat do SZ alternativní heslo, přihlásíš se, změníš si ho a pohoda :-) tenhle nick pak smažem.
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

capy moog alebo lempforder-opravte ma ak som to gramaticky napisal zle.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
RS2000

Příspěvek od RS2000 »

to sou silentbloky tak špatný že se vydrolej??? nebo co to způsobuje, ty sem zrovna kupovat chtěl :shock: a tvrdý kupovat nechci :D
RS2000

Příspěvek od RS2000 »

Jelen píše:RS2000, ahoj, jestli chceš, tvuj nick Freedom je aktivní, tak ti můžu poslat do SZ alternativní heslo, přihlásíš se, změníš si ho a pohoda :-) tenhle nick pak smažem.
můj nick bych klidně z5 bral, aspon bych nemusel začínat nanovo :)
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

SZ
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“