Problémy s některými členy

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Problémy s některými členy

Příspěvek od Ivo »

Vím že něco podobného tu už jednou bylo, ale je to smazané, proto téma zakládám znovu. Proč?

Kewint Objednal si u mě díly s tím, že si je vyzvedne na sraze, protože posílání poštou jsem zamítl. Bohužel, nedorazil, nebo dorazil, ale věci si nevyzvedl. Kdybych to věděl dřív, mohl z toho mít užitek někdo jiný. Kdyby se aspoň ozval, že nejede, že mu to vezme někdo jiný, nebo že to nechce. Jak debil to vezu nějakých 350 km tam a zpátky jsem odmítl to tahat. takže pro mě jakékoliv obchodování s Kewintem skončilo.


Byl bych rád, kdyby toto téma moderátoři nějakou dobu zachovali, popřípadě ho přesunuli do jiného chlívku, pokud to sem nepatří. A když už jsem v ráži, tak jdu smolit další příspěvek, zatím na nečisto.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Kopr Když chce někdo mít ostudu, má ji mít. Jak bylo řečeno na srazu, všichni ho znáte jinak. V jeho bývalém bydlišti, ale máme jiné zkušenosti. Není to moc dlouho, co měl v podpisu napsané "PRO NĚKTERÉ LIDI JSEM ODPAD PROTOŽE JSEM NÉ VLASTNÍ VINOU BEZ PENĚZ". Ať se na mě Robert klidně zlobí, ale pokud na něco nemám, tak to nemůžu mít. A protože dobré dluhy dělají dobré přátelé, tak sem asi o jednoho přišel. Jsem v jádru dobrák a pro druhé bych se rozdal, ale nic se nesmí přehánět. A abych skoro dva roky poslouchal, že mu šéf dluží peníze, tak už mě to nebaví. není to sice žádná astronomická částka, ale taky nejsem milionář a každou korunu si rozmyslím, než ji utratím. Chystal jsem se k tomu dlouho a myslím, že pár dalších příspěvků ještě bude. Pokud by někdo chtěl nějaké upřesňující informace, o co jde, klidně to napíšu. Ale myslím, že informací tu do večera bude dost.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
csfousek
Příspěvky: 593
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od csfousek »

Chtěl bych se taky k tomu vyjádřit.Mi taky Kopr dluží sice male peníze ,ale peníze rozhodně míň než Ivovi ,Radkovi mb, a taky něco Atexovi.
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Ok,když už se to rozjelo:abych se přiznal,původně jsem chtěl napsat na forum,že mi Kopr dluží peníze těsně před srazem,aby se Robert trochu zastyděl na sraze a probral se.Dluží mi peníze za motor (částku nebudu psát),který jsem nechával u Iva ve Vratimově,když jsme měnili 1500 za 1700.Ten motor byl v opravdu dobré kondici,najeto 72 000km.Nechtělo se mi ho tahat domu v kufru.Přijel tam i Robert(Kopr),že by ten motor potřeboval a za kolik ho nechám.Řekl jsem ,co za něj chci a dohoda zněla takto.Příští měsíc ti po výplatě zaplatím.Paráda,řekl jsem si,nemusím táhnout motor domů a ještě poslouží kamarádovi z Ladaklubu.Jestli se nepletu,ta výměna byla provedena v září 2009.Zítra již máme prvního června.A od Roberta slyším jenom sliby.Kdyby řekl,hele Radku,byl by si ochoten třeba po 500 měsíčně,tak řeknu,jasný,no problemo,každý máme svoje starosti a já jsem člověk chápavý.Horší je,když tu pak čtu o kalbě u Jelena,které se Robert účastní.Každý si chce užívat života,to chápu,ale pokud mám závazky vůči kamarádům,tak prostě radovánky by měly jít stranou.
Abych jen nehanil,tak mám přes Roberta sjednané povinné ručení,které je fakt v pohodě,to můžu doporučit.Ale jak se říká,pořádek dělá přátele a já tady nejsem ten,kdo se nemůže ostatním podívat z příma do očí.(Tím nechci tvrdit,že jsem svatý,taky jsem pár kopanců udělal).
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Normalne nevim kde zacit... Jak mi chtel ukrast brusku z garaze? Jak si odemne pujcoval penize? Nebo tim obrovskym tunelem na mne s Pezotem?

Peugeot 205

Nedavno jak vite mi klekla moje 309ka, Kopr okamzite priletel ze mi pujci svoji 205ku, zatim s ni muzu jezdit a pozdeji se domluvime. Kdybych ji chtel koupit, po sraze ji na par rozumnych splatek zaplatim. Opravdovy kamarad, nedal bych na nej dopustit, s tim autem mi opravdu pomohl. Ovsem po mesici se zacaly dit podivne veci. Kopr: "das mi nejake penize? musim zaplatit dluhy".... O par dni pozdeji Kopr: "Dej mi nejake penize, ja myslel ze s tim pocitas"..... Co to? Necekana zmena, co se stalo? Jeho draha polovicka o dalsich par dni pozdeji: "Kdy mi das ty prachy? To auto je moje, mne vubec nezajima co ti kopr rikal!, chci 4000kc a nic me nezajima!" Rikam, ale Kopr mi dluzi penize, myslel jsem ze se timto vyrovname. Doplatim zbytek z dluhu a jsme vyrovnani. Praskla s telefonem.... O zhruba tyden pozdeji Kopr: "to je jeji auto a ja s tim nemam nic spolecneho" .... Nakonec par dni pred srazem mi Kopr volal, omluvil se a rekl ze se vratime k puvodni dohode a prvni splatku dam po sraze.... Nemile prekvapeni ovsem bylo, jakmile jsem se dozvedel ze me jeho draha polovicka planuje nahlasit na policii, asi jako zlodeje, nebo ja nevim.

Dost Neprijemna situace, uz jen proto, ze jsem mezitim dal auto do pojizdneho stavu, coz pri predani nebylo.. Napr.: Brzdove desticky sjete na kov, kotouce ohoblovane, nefunkcni trmeny, do ted nefunguje cela pristrojovka, do auta tece jako by tam nebyla strecha, vzduchovy filtr vypadal jako vymaceny v oleji, dve pneumatiky sjete do hladka a na dvou cca 2mm vzorku, a takto bych mohl pokracovat jeste dlouho.... Autu jsem dal vsechny ctyri nove pneu, zgeneralkoval brzdy, dal mu novy olej a vzduchovy filtr, interier jsem daval do kupy asi 3 hodiny (nasel jsem tam i psi hovna pod sedackama). V domeni ze si dam sve nove auto do cajku jsem vyhazoval penize do bezedne diry.

Pocitac

Jak jiste vite, jsem fanda do pocitacovych her a tak si pravidelne upravuji svou sestavu. Doma mi zustala ta starsi, cehoz si Kopr samozdrejmne okamzite vsiml a zacal se vyptavat. Rikam pokud ho chces, tak si ho vem a penize mi das pozdeji. Podotykam nejednalo se o zadnou "486ku" AMD Athlon 3200+, 2Gb RAM, ATI Radeon HD3650 512Mb DDR3 (kdo chce si muzer zjistit ceny na netu). Ten mi nezaplatil do ted....

Zlodejicek?

Nevim proc, ale vzdycky si prisel vyzvednout nejake svoje veci jen v pripade, kdy jsem nebyl doma. Kdyz uz jsem to nechtel dale trpet, zavolal jsem alespon svemu otci, aby ho hlidal. No co se dalo cekat, otec ho nacapal jak si bere jeho brusku. Kdyz ho na to upozornil, tak se zlekl a omluvil se, ze pry se spletl. Kopre sorry, ubohe....

Jak to dopadne s tim autem, to opravdu netusim. Netusim co ti dva podnikatele na mne jeste usiji za podvody. Rekni to na plnou hubu, je mi opravdu lito Jelena a ostatnich, kteri ho v teto dobe trpi, bojim se ze dopadnou jako ja, Ivo, csfousek, Radek mb a spousta dalsich.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1818
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Mne tiež dlží cca 200c CZK za tie budíky s tými plexi krytmi. V Trnave 09 si ich vzal, s tym, že v Jedovnici mi ich dá. Nestalo sa tak, ale oželiem tých 200 CZK, len mi je ľúto, že tie budíky už nemám. Som mohol mať unikát.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Marek89, s penezma i s budikama se muzes rozloucit, to vim jiste....
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
csfousek
Příspěvky: 593
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od csfousek »

To budou asi ony.
Obrázek
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1818
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Presne tie. Som prekvapený z Kopra.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Docela unáhlené závěry, pánové, upřesním jen to, co vím. Nechci se nikoho zastávat.

V prvý řadě uvedu, jak to bylo s Radkem. Kopr si asi opravdu neměl brát motor, když na něj neměl. Na druhou stranu, kalbu u mě jsem mu z velké části financoval já sám. Na tento sraz kopr nejel právě kvůli Tobě, Radku, protože mu bylo blbý jet, když Ti nemůže zaplatit.
Dále u mě kopr měsíc bydlel a nájem také zaplatil (alespoň z velké části), půjčuje mi auto, protože momentálně jsou mé vraky ve stádiu nepojízdnosti. Celkově sečteno, mi dluží asi 2x tolik, co Radkovi, nicméně já tomu nechávám volný průběh, že to od něj uvidím, tomu věřím, ať si napřed urovná závazky mezi vámi, mě ty peníze teď nechybí.

Jak to bylo s Atexem netuším, do toho se míchat nechci a nebudu, protože jsem slyšel z druhé strany barikády, že za pežota chtěl kopr určité peníze, Atex za počítač taky a dohromady z toho odečtem vyšlo, že má Atex doplatit Koprovi 4 tisíce. To je to, co o tom vím, třeba to má ještě další podtext.

Nicméně takhle někoho odsoudit mi přijde nespravedlivý, vždyť on to chce zaplatit. Když vydělával nějakejch x tisíc a x-1 tisíc zaplatil za byt, tak z toho žádný terno neudělá. Teď vydělává víc, tak mějte trochu trpělivost, až se z toho trochu vyhrabe, tak to určitě zaplatí. Vždyť je to váš kamarád, třebaže má potíže. Věřím, že to Ivo, Radek, Atex, csfousek i ostatní věřitelé pochopí a budou mít strpení, protože vím, že jste rozumní lidé a všech si vás vážím.

A teď pro změnu do mě :twisted: ne fakt, kopr to nemá lehký, jsem s ním poslední dobou téměř každý den, tak to vidim...
Naposledy upravil(a) Jelen dne pon kvě 31, 2010 23:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Já se pořád snažím Robertovi věřit,až to srovná,můžeme si podat ruce a udělat za tím tlustou čáru.Ne každému se v životě daří tak,jak si představuje.To všechno chápu,nejsem nelida a necita.Třeba to odstěhování se z Frýdlantu je správný krok,který Robert udělal.
Mě ty 2000 až tak brutálně nechybí,ale už to jsou momentálně taky peníze.Jde jen o to,aby se k tomu postavil přímo,nic víc.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Jak to bylo s Atexem netuším, do toho se míchat nechci a nebudu, protože jsem slyšel z druhé strany barikády, že za pežota chtěl kopr určité peníze, Atex za počítač taky a dohromady z toho odečtem vyšlo, že má Atex doplatit Koprovi 4 tisíce.
Aha, proc mi ta jeho pak volala, ze ji jeho dluhy nezajimaji a chce vsechny penize? Protoze jsou vychcani, chteli jen vydelat a nevracet dluhy, to auto nemelo zadnou hodnotu.....

Kopre dik za telefonat, tim spolu definitivne koncine, nemusis se snazit mi nic psat ani volat! Vidim ze uz sis napujcoval i v cechach, si borec ....
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

Ivo, jaj promiň uplně sem zapoměl na to, že u tebe ty tapecy mam. pošlu ti SZ pokud je ještě máš tak to určitě nějako dořešíme. Samozřejmě ne poštou,když si to nepřeješ
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Ako toto čítam, mám dosť. Už ani ľuďom z ladaklubu sa nedá veriť. :cry:
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Marťas »

Já Kewintovi taky táhl světla na sraz a už je mam zas doma :?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Odpovědět

Zpět na „Hádky“