Jak mě vypekla elektrika.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dt4x4
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 07, 2009 19:08
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Jak mě vypekla elektrika.

Příspěvek od dt4x4 »

Tak pánové nikdy se mě s Nivou nestalo, že bych musel být odtažen pro poruchu ( kromě zapadení do závěje sněhu 2x ). Porucha elektroinstalace. Před týdnem jsem chtěl nastartovat a po zapnutí klíčku ( to jsem ještě musel zmáčknout tajný vypínač ) se rožly kontrolky a nastartoval jsem, jenže při tomto se spálila vždy pojistka. Přivolaný autoelektrikář odpojil tajný vypínač a bylo to OK. Do neška kdy mě za jízdy vypla šalina. Jedná se o druhou pojistku zprava v horní pojiskovce Jelikož se to stalo mimo dosah pomoci, tak jsem tam místo pojistky, protože jsem už žádnou neměl vrazil desetikorunu ani s tímto "opatřením" nic. Po asi dvou vteřinách mě málem stekly bužírky z drátů. Tak jsem se nechal potupně odtáhnout a zítra to bude řešit odborník. Nevíte k čemu je ta druhá pojistka zprava ?? V horní pojistkové skříňce? :?:
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1502
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

VAZ 1117
Uživatelský avatar
dt4x4
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 07, 2009 19:08
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dt4x4 »

Díky. Když mě táhli, tak zrovna jela Niva mám pocit, že zelená slovenská SPZ a začínala PZ teda myslím. Měla Origo disky a na nich osmdesátky pneu teda podle výšky. Potupa.......... :lol:
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

dt4x4 píše:Když mě táhli, tak zrovna jela Niva mám pocit, že zelená slovenská SPZ a začínala PZ teda myslím. Měla Origo disky a na nich osmdesátky pneu teda podle výšky
pokud mela tmavy okna, tak to mohl bejt Termix, tady na lada foru si myslim rikal Termi4x4, ale na off foru je to termix. ma v te nive 1.9d
BA3 21061 1700k (pojizdnej plynovej zapalovac) - 15.3.2008 - uz zkoncil
BlackJack used stye
БлацкЯцк

BMW E36 320i ARKTISSILBER METALLIC - 27.1.2011 - ..........

Chatka 12 forever :mrgreen:
Buková drift challenge team
Uživatelský avatar
dt4x4
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 07, 2009 19:08
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dt4x4 »

Saynerm píše:
dt4x4 píše:Když mě táhli, tak zrovna jela Niva mám pocit, že zelená slovenská SPZ a začínala PZ teda myslím. Měla Origo disky a na nich osmdesátky pneu teda podle výšky
pokud mela tmavy okna, tak to mohl bejt Termix, tady na lada foru si myslim rikal Termi4x4, ale na off foru je to termix. ma v te nive 1.9d
okna měl čirý
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“