Polepy skel

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackfree
Příspěvky: 126
Registrován: pon pro 01, 2008 02:29
Bydliště: Hradec Králové

Polepy skel

Příspěvek od jackfree »

Zdravím, zajímalo by mne jak to je podle vyhlášky, chtěl bych si polepit zadní boční okna na nivce, je to problém? čelní, přední boční a zadní sklo by zustalo netknuté...
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

jackfree píše:Zdravím, zajímalo by mne jak to je podle vyhlášky, chtěl bych si polepit zadní boční okna na nivce, je to problém? čelní, přední boční a zadní sklo by zustalo netknuté...


zadni sklo muzes mit klidne zabarveny barvou, na zadni sklo vetsinou policajti kaslou, ale urcite se najdou i magori co budou nadavat, bocni okynka za jizdy nepouzivas, takze ti to ve vyhledu nebrani, tudiz na ne muzes nalepit nalepek co se na nej vejde
BA3 21061 1700k (pojizdnej plynovej zapalovac) - 15.3.2008 - uz zkoncil
BlackJack used stye
БлацкЯцк

BMW E36 320i ARKTISSILBER METALLIC - 27.1.2011 - ..........

Chatka 12 forever :mrgreen:
Buková drift challenge team
Uživatelský avatar
jackfree
Příspěvky: 126
Registrován: pon pro 01, 2008 02:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od jackfree »

No pokud to nevadí vyhlášce ani žádnej "debil" mne za to pak nesmí pokutovat...ale chci mít v tomhle jistotu... Jasný, třeba praktik tam skla nemá ale má to tak od výroby, prakticky to ničemu nevadí, ale podle zákona?
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

zadni okno (v pripade ze mas pravy vnejsi zrcatko) a zadni bocni okna muzou mit 100% zatmaveni. predni bocni skla mam pocit jen 25% nebo tak nejak(na sk nesmis vubec) a na celni sklo folie nesmi
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“