Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Jojo, psychotesty i pro řidiče skupiny "B", já to říkám pořád. :) To by se člověk divil, kolik po silnicích jezdí lidí, kteří za tím volantem opravdu nemají co dělat, protože jejich povaha je nevypočitatelná... :?
No a když se sejde skupina 4 frajírků, tak je to parta a v partě se vždycky snadno vyskakuje na jedince. Sranda by byla, kdyby Radek měl partáka a oba uměli nějaký japonský bojový styl, hoši by asi změkli. :lol: Nejlepší je skutečně nevylézat, zamknout se a čekat. Já si taky občas zablikám a zatroubím, sice velmi málo, ale stane se, že se nechám se unést, ale pak si uvědomím, co všechno se může stát a že mě taky někdo může zablokovat a rozbít auto a kdoví co ještě. :(
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

S ostupem času se na to dívám tak,že jsem se s nimi neměl srát.Ve smyslu,že jsem měl tu dvojku zařadit a prostě je z té silnice odtlačit :evil:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

To je otázka... nakonec bys měl ještě průšvih ty, pokud by se ti nepodařilo prokázat, že tě chtěli napadnout.. :roll: Jak známo, v našem státě vítězí vždy ten špatný...
Honza
Osa Praha - Brno
OndrejGTi
Příspěvky: 125
Registrován: sob pro 03, 2005 14:49
Bydliště: Zilina,Trstena

Příspěvek od OndrejGTi »

ked uz pisete o tych bitkach pri tuknuti... v ziline som stal na zastavke a na parkovisku tukol chlap ked cuval na cestu... vystupili, pozreli, nieco povraveli a sli kazdy inou cestou... v ziline su celkom kultivovani ludia
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Honza 21061 píše:Jojo, psychotesty i pro řidiče skupiny "B", já to říkám pořád.
ja se budu nejvic smat az je neudelas :-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Atex píše:ja se budu nejvic smat az je neudelas :-D
To se klidně může stát... :) Díky za přání úspěchu. :roll: :D
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

OndrejGTi píše:ked uz pisete o tych bitkach pri tuknuti... v ziline som stal na zastavke a na parkovisku tukol chlap ked cuval na cestu... vystupili, pozreli, nieco povraveli a sli kazdy inou cestou... v ziline su celkom kultivovani ludia
To kamos videl takhle v praze dva taxikare, jak se tukli:
-Co delas vole?
-Co delas ty ty vole?
Sebrali si bordel ze zeme a odjeli :)
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Honza 21061 píše:
Atex píše:ja se budu nejvic smat az je neudelas :-D
To se klidně může stát... :) Díky za přání úspěchu. :roll: :D
no zase takhle sem to nmyslel, budme radi ze ty testy nejsou i pro nas, kdo vi kolik z nas by je neudelalo..
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

My jsme viděli s Vašátorem když byl v Praze jednu paničku s Peugeotem 307 (asi 25 letou blondýnu) v podpatkách, jak v koloně nedobrzdila a šlehla to do vozíku za nějakou Sierrou. Ihned vycouvala a ještě málem nabrala Octavii za sebou, kdyby na ní ten řidič nezatroubil. :D Vylezla až když se majitel vozíku šel podívat. Přestože to byla celkem rána, nic se nestalo na vozíku, ani nic výrazného na Peugeotu.
Mně to nedalo a neodpustil jsem si na ni zavolat "to chce taky koukat", ale panička to nezaregistrovala a jeli dál. A já jsem si pak připadal jako nějaká pavlačovka... :lol:

Atex: To je možné... Ale já už mám splněno na skupiny C, D "vnitrostátní" takže pokud mi nehrábne, předpokládám, že bych mohl splnit i ty následující. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

no to je hezke ze mas tolik ridicaku, ses dobrej no.. ale nemusi se to zbytecne kazit i tem Beckarum ne, vsichni nejsou tak dobri jako ty
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Atex píše:ale nemusi se to zbytecne kazit i tem Beckarum ne, vsichni nejsou tak dobri jako ty
No a to je právě chyba :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Zítra jedu služebně do Nového města n. Met. Dodávkou. Pražská spz. Začínam mít mindrák.

Radku, to jsou zoufalé situace. Ne, že by se člověk nějak neubránil,/třeba tim odhrnutim tý jejich popelnice/ ale ty důsledky, vždycky se to otočí proti tobě. :|
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

http://www.novinky.cz/clanek/129220-opi ... ilemi.html

stalo se to kousek od nás cca 14km v usti pod oknama kanceláře mí mamky :D :D docela hustý :D :D
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

kewin-tomas píše:http://www.novinky.cz/clanek/129220-opi ... ilemi.html

stalo se to kousek od nás cca 14km v usti pod oknama kanceláře mí mamky :D :D docela hustý :D :D
Vzhledem k tomu s čím jezdí to chápu. Musel si dát pár panáků, aby sebral odvahu a mohl jet. :D

Jinak, takovýmhle prasatům bych sebral řidičák na trvalo!
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

no prej mu ho sebrali na místě!!!nevím jestli někdo zná ustí,ale chytli ho u rietru,těsně pod nemocncí!!!
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“