Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Chettak píše:
Myso píše::wav:
:wav:
(barevny lentilky) a velkej aplaus a diky Patracovi a Blahout teamu!!

Chettak :munky2:
Dík ale tentokrát patří Ctiradovi. Mě napalo UAMK a Ctirada Blahout a že se večer podívá co a jak. Já ho předběhl a "vyžral" mu to. :wink: Doufám že mu to neva. Každopádně vyhráno zatím nemáme. Jde o to že i když nám to Blahout zastřeší ještě nám to a) nemusí povolit b) povolit můžou ale zapaltíme třeba 10 000 za pronájem což je nerálné. Takže tď to teprve nastane... Ne že to končí.. :?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Martanasse píše:Moc bych s těma darama nejásal, nezapomínejte na režijní náklady a tolik lidí asi taky nepřijede.. 50,- Kč vstup je krásná cena :-)
Čím dál víc mě mrzí, že prošvihnu hlavní část dne, jestli se vůbec dostavím :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jaký dary není problém Blahout má na webu dobrovolnou sbírku tak mu Ladaklub přispěje. Blahout je z Prahy a účast přislíbil dokonce i s obouma autama a je ochotný přivézt i stan a nabízel v připadě neúspěchu jakési letiště někde v Lounech u Prahy???? tuším nevím.... to vše ale za předpokladu propagace trzn pokud tam někdo přijede tak je to sraz na podporu Rallye klubu Blahout.. Neviděl bych v tom problém
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Martanasse píše:
Pátrač píše:
Martanasse píše:Moc bych s těma darama nejásal, nezapomínejte na režijní náklady a tolik lidí asi taky nepřijede.. 50,- Kč vstup je krásná cena :-)
Čím dál víc mě mrzí, že prošvihnu hlavní část dne, jestli se vůbec dostavím :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jaký dary není problém Blahout má na webu dobrovolnou sbírku tak mu Ladaklub přispěje. Blahout je z Prahy a účast přislíbil dokonce i s obouma autama a je ochotný přivézt i stan a nabízel v připadě neúspěchu jakési letiště někde v Lounech u Prahy???? tuším nevím.... to vše ale za předpokladu propagace trzn pokud tam někdo přijede tak je to sraz na podporu Rallye klubu Blahout.. Neviděl bych v tom problém
Myslel jsem dar ze vstupnýho, z těch 50ti korun. Myslím, že to taktak pokryje nákady na přípravu srazu..
Možná by nebylo od věci s Blahoutem domluvit i další spolupráci a snažit se ho dostat na fórum:-) To už je ale otázka domluvy...
Ne těch 50 kč bude pouze na podporu závodění a dík za to že to díky němu půjde. Náklady spojené s Bechyní budou hrazeny z peněz Ladaklubu tzn z příspěvků chodu fóra. Navíc pokud plocha bude zadara tak v podstatě žádný náklady nebudou, tak každý kdo přispěje organizací či vlastním nápadem pomůže. V loni to bylo taky a každej do toho dal něco svýho a šlo to nebyly potřeba peníze. Pokud by se třeba půjčovaly hajzlíky nebo třeba nakupovalo nějaký občerstvení tak z peněz webu a jejich prodej musí být kalkulovaný tak, aby se peníze alespoň vrátily. Pokud se něco vydělá půjde to do pokladny a následně na provoz fóra. momentálně máme na účtu asi 5 tisíc. z dobrovolných příspěvků.
mmj su zvědav ja bude vypadat můj účet za mobil a pevnou linku za tento měsíc.... :?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Jestli je Pan Blahout z Prahy, tak mi pošlete na SZ kontakt, a já to s ním domluvím. Případně se s ním někde sejdu.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Pšenda píše:Jestli je Pan Blahout z Prahy, tak mi pošlete na SZ kontakt, a já to s ním domluvím. Případně se s ním někde sejdu.
Pšendo, opět platí, že to můžem řešit společně. Koukal jsem že máme na starosti Mediální marketing, navrhoval bych, probrat to na schůzi, domluvit si, kdy na koho vlítnem, na koho víme jak, na koho nevíme jak.
A asi zapojíme RAFANA, když nemá problém dotírat na AMR, Svět motorů a tak. Každopádně, vše je závislé na vývoji situace s plochou srazu...
Rafan píše:Jeste nevim jestli pojedu, kazdopadne mi necini problem zavolat do AutoMotoRevue a par redakci internetovejch novin at o tom neco malo napisou. Pak se Salwadore bude mozna hodit i videodokumentace 8)
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Tak jsem tak přemýšlel, čím ještě pomoci....

Napadlo mě, jestli by se nehodili nějaké přenosné dopravní značky. Mohl bych jich pár domluvit. Samozřejmě i s červenobílým stojanem... vše od Brněnských komunikací a.s. Pokud by to šlo oficiální cestou, nebyl by se zapůjčením žádný problém. Ted jedu na hory, ale jakmile se vrátím (ve středu), zjistil bych podrobnosti... Pokud by byl zájem.

Mohli bysme lépe zorganizovat dopravu na letišti. Kde parkovat, kde naopak neparkovat... popřípadě šoupnout STOPku na silnici protínající letištní dráhu (s tím už zkušennosti jsou :lol: )
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Myslím,že dvě stopky by se šikly. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Pátrači.
Na vědomost dávám,že jako třetí do party k jízdě zručnosti se nabídl Kamil Teplárek.Takže jsme v plném počtu a můžem zahájit přípravy. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

takže jelikož jsem byl navrhnut na pomoc se spanilou jízdou tak se tady zmíním o tom jak bych si to představoval a jak se mi to posledně na jaře líbilo...odjez byl z letiště a jelo se směrem na Týn nad Vltavou...tam bych opět zakroužil po náměstí aby z toho taky něco mělo obyvatelstvo..z náměstí bych pokračoval tou širokou silnicí směrem na Temelín...pak odbočit přímo k elektrárně směrem doprava z té hlavní a naskládat se přímo pod elektrárnou..jeden vedle druhýho na couvačku tak jak tomu bylo loni..tam provedem další foto z jaderkou v pozadí :lol: ...pak by sme se mohli opět vracet směrem na Týn a pokračovat směrem na Bechyni..kde bych celou jízdu zakončil na Bechyňském náměstí....bylo by dobré ..já se toho klidně chytnu aby byli alespoň 4 lidi kterí budou blokovat všechny křižovatky aby celá kolona mohla nijak rušeně projed celou trasu aniž by ji nějakej uspěchanej řidič nenarušil..prostě natvrdo bloknout křižovatku a nepustit nikoho i když pojedem z vedlejší...ti co na srazy jezdí ví o čem mluvím....pokud budou vysílačkytak by nebylo špatný kdyby první organizátor spanilky jel jako první vozidlo zablokoval křižovatku a nahlásil dalšímu že průjezd je bezpečný..poslední v koloně by zase hlásil o tom že všichni projeli bez potíží..ale to je můj návrh takže co na to ostatní
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Ctirad Vyskočil píše:Pátrači.
Na vědomost dávám,že jako třetí do party k jízdě zručnosti se nabídl Kamil Teplárek.Takže jsme v plném počtu a můžem zahájit přípravy. :wink:
Ctirade..co se tyce jizdy zrucnosti.. mas nejaky navrhy na diplomy, bo to nechas ciste na me a Salwadorovi, jakozto "graficich"?:)) BUdes je chtit vseobecne, bo rozdeleny podle nejakych kategorii??
Jinak to plati vseobecne i pro ostatni! Jizda zrucnosti, sprinty...a jakakoliv jina soutez.. chtel bych vas vsechny poprosit, abyste mi dali predem vedet, jaky souteze budou, popripade jak byste si prali ty diplomy, abych to mohl udelat...
navrhy, pripominky... hazejte mi to do SZ, nebo do mejlu! Diky!!
Jooo..a jeste me napadlo..organizatori, popripade tlumocnici..nechcete udelat cedulky? Pro rozliseni od "ostatnich" ladistu? Protoze pochybuju, ze nejakej cicmunda z Madarska bude tezko vedet, kterej z nas je organizator... takhle by aspoon mohl vedet, za kym ma jit.
A chcete je jako karticky na snurku na krk, nebo neco jak vizitky na sichrhajzku??

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Ctirad Vyskočil píše:Myslím,že dvě stopky by se šikly. :wink:
Ty dvě Stopky, bych viděl jako životní nutnost. Protože tam až se něco semele, tak to bude průser nad průsery.
Myslím, že by k těm Stopkám neškodil trojůhelník "Jiné nebezpečí" který by byl tak 50-100m před Stopkami.
Ono, kdyby se navzdory Stopce něco semlelo, těžko si LADAúčastníci havárie mohou při vyšetřování slibovat něco od nelegálně dodané Stopky. Proto bych viděl kouzlo hlavně v prevenci (bacha, mohl by bejt průser), než v zákazu (tady zastav a rozhlídni se - 100% místních tam jistě jezdí po paměti a jedna Stopka je na kloboučníky málo).
Co dodatková tabulka, pozor, změna v přednosti v jízdě? Ta by k "Jinému nebezpečí" byla dokonalá.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Chettak píše:
Ctirad Vyskočil píše:Pátrači.
Na vědomost dávám,že jako třetí do party k jízdě zručnosti se nabídl Kamil Teplárek.Takže jsme v plném počtu a můžem zahájit přípravy. :wink:
Ctirade..co se tyce jizdy zrucnosti.. mas nejaky navrhy na diplomy, bo to nechas ciste na me a Salwadorovi, jakozto "graficich"?:)) BUdes je chtit vseobecne, bo rozdeleny podle nejakych kategorii??
Jinak to plati vseobecne i pro ostatni! Jizda zrucnosti, sprinty...a jakakoliv jina soutez.. chtel bych vas vsechny poprosit, abyste mi dali predem vedet, jaky souteze budou, popripade jak byste si prali ty diplomy, abych to mohl udelat...
navrhy, pripominky... hazejte mi to do SZ, nebo do mejlu! Diky!!
Jooo..a jeste me napadlo..organizatori, popripade tlumocnici..nechcete udelat cedulky? Pro rozliseni od "ostatnich" ladistu? Protoze pochybuju, ze nejakej cicmunda z Madarska bude tezko vedet, kterej z nas je organizator... takhle by aspoon mohl vedet, za kym ma jit.
A chcete je jako karticky na snurku na krk, nebo neco jak vizitky na sichrhajzku??

Chettak :munky2:
Co se týká diplomů,tak to nechám na graficích. :wink: Je v tom zapojen i dmatej,tak se prosím domluvte.Návrhy mi prosím pošlete mailem.Nejlepší bude po zásluze odměněn tím,že bude použit. :wink: (vyberem tak nějak společně)Jinak předlohu máte z podzimu (co se týká textu).Případné nejasnosti domluvíme po SZ nebo ICQ případně mailem.

Cedulky nejsou špatnej nápad.Byl bych pro ty na sichrhajzku. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Ctirad Vyskočil píše:
Teepee píše:
Pátrač píše:Když jim to dáš do prostřed asfaltu tak to asi těžko přehlídneš. Beru to jako velice dobrej nápad. :D
Mno, to budiž. Lepší něco než nic.
Protože nevím jestli by v případě střetu v prostoru křížení silnice s plochou letiště byla LADAúčastníku něco platná na černo umístěná "Stopka", tak připomínám: buďme tam i při umístěných Stopkách opatrní. :!:
Ono úplně ideální by bylo,kdyby tam stál jěště během sprintů člověk nebo dva.(dozor)
Za tento program si zodpovídají organizátoři sprintů a myslím že po dobu sprintů jestli jsou dva tak ještě dva lidé můžou pomoct. Třeba i s foťákam či kamerou. protože úrůjezd v tý silnici už se koná v celkem solidní rychlosti. Je to na jejich organizaci. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

No, když už tu tak pěkně organizujete, co se týče sprintů já a BA3 by jsme to viděli takhle. Sprintíky by se jezdily na vzdálenost cca 400 - 500 metrů, pokud je vůbec ta plocha tak dlouhá s ohledem na bezpečné dobrždiště. Jednalo by se o jízdu maximálně dvou vozidel :!: . Jedna osoba bude startovat na pokyn měřiče v cíli, tj. osoba v cíli dá pomocí radiostanice pokyn startujícímu, který soutěžící odmávne, zároveň osoba měřící zmáčkne stopky a vyčká průjezdu soutěžících a stopne jim čas a určí vítěze. Na měření času zatím máme k dispozici dva mobilní telefony vybavené stopkami což je nic moc, ale aspoň něco. Určitě by se nám hodily další dvě, až tři osoby co by se kolem toho motaly s námi, už jen z důvodu prostřídání se když bychom si také chtěli zasprintit a dále pro případné pohlídání křížení se silnicí, což může býti problém, protože se může stát, že vozidlo jedoucí po silnici nemusí akceptovat "hlídače". Takže pokud se bude používat stará plocha, tak si bezpečný průjezd oním místem musí pohlídat zejména soutěžící tak jako do teď, protože jde zejména o "jeho" krk. Pokud se bude náhodou využívat velká dráha tak tato nemilá komplikace samozřejmě odpadá. K výše uvedenému požadavku na 2-3 dobrovolníky by se hodily nějaké lepší stopky se dvěma časy, dále nějaké reflexní vesty pro startujícího, dva hlídače a časoměřiče, z práce mohu zajistit vesty dvě. Dále ke komunikaci budou sloužit PMRky, dvě budeme mít k dispozici určitě, ale hodily by se čtyři což je ve vyjednávání. Takže kdo by se chtěl zúčastnit, kdo máte doplňující návrhy, radiostanice, vesty, kdo je pro nebo proti, nechte se slyšet.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Co se týče diplomů apod. nevím, ale je třeba zohlednit kubatůry vozů atd. takže by snad šlo jen o určení nejrychlejšího z dané kategorie dle ccm, pokud by o to měl někdo vůbec zájem, spíše půjde o souboje lidí, kteří se znají a chtějí si to rozdat. Dělat nějaké pavouky a podobné nesmyslnosti mi připadá zbytečné protože sprintujících myslím nikdy nebylo tolik a každý má jiný počet "litrů" pod kapotou, každopádně ty značky "STOP" by se hodily! Nuže vyjadřujte se!
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“