Nervy - UŽ TOHO MÁM PLNÉ ZUBY!!!

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Nikdo nic, takze pokracujeme, pripadu na ukazku je stale dost :-D

http://www.zvraceny.cz/video/33553-neee-ja-nekraduuu
http://www.zvraceny.cz/video/33526-jaka-je-pravda
tresnicka na dortu a dukaz toho jak jsme z nich posrani http://navratdoreality.cz/?p=view&id=6329
Naposledy upravil(a) Atex dne sob lis 06, 2010 17:33, celkem upraveno 1 x.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

A něco na odreagování z pera senátora Doubravy
http://www.severocesi.cz/regiony/regul/ ... enu-bezmoc 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Atexi, tady ale nikdo netvrdil, že Cikáni nekradou. Jen jsi byl racionálně upozorněn, že bílí kradou taky a vzhledem k počtu skupin, bílých zlodějů je početně řádově víc. Proto spojování Cikán=zloděj je prachsprostou alibistckou demagogií a slušnýmu člověku by to mělo být celkem u prdele.

Zloděje nutno řezat, cikán nebo bílej. :axe:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Michal Pokorný píše:A něco na odreagování z pera senátora Doubravy
http://www.severocesi.cz/regiony/regul/ ... enu-bezmoc 8)
Tamní bazén neznám, ale třeba do Hracholusek a vůbec plzeňských rybníků se skáče jak libo, svobodně ;) .
Do chovných rybníků se občas naveze hnůj, to by asi toho pána definitivně skolilo. U větších není vidět na druhý konec a lidi se v nich koupou běžně. Holt měšťáci. :P (ale zajímalo by mě, jestli ho víc rozhořčovalo, že jsou to "nepřizpůsobiví", nebo to, že jsou oblečení :roll: ).

Uznávám, že pokud je to bazén typu bazénu na Slovanech (což nevím, očekávám odezvu ;) ), skočit tam oblečen, asi bych byl brzy vyprovozen ... ;)

Definitivně, pokud se mu to nelíbilo, měl se ozvat rovnou, a ne plkat a plakat někde v novinách. Z té jeho věty "jak dlouho ..." mám pocit, že byl snad jediný, komu to vadilo :lol:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

dmatej píše:Proto spojování Cikán=zloděj je prachsprostou alibistckou demagogií
:D :D Coze? Asi spatne vidim ... To prvni video? Druhe? Muj pripad? Mozna vsechny bile vidim tmave, nebo ty vsechny tmave vidis moc svetle ne?
Zloděje nutno řezat, cikán nebo bílej.
Nekteri se rezou, hadej kteri .... tvl to me poser z nekterych ...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Opět logika - znám osobně slušný Cikány, tudíž tvoje tvrzení prostě neplatí. Znám bílý zloděje, neplatí tudíž ani z druhé strany.

Videa jsou vybraný selektivně, ty si strč za klobouk. Já už načapal tři zloděje, všechno bílý. Podle tvojí logiky bych musel tvrdit, že všichni bílí kradou a Cikáni jsou svatý. Netvrdím ani jedno :ANAL: :P
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Michal Karásek
Příspěvky: 184
Registrován: čtv pro 04, 2008 13:07
Bydliště: Malátova 7, Jihlava

Příspěvek od Michal Karásek »

dmatej: Máš pravdu, vše je dvousečné ale obrácenou logiku lze použít i na tvoje tvrzení (když jeden bílý krade neznamená že kradou všichni, a zároveň když cigán nekrade, neznamená to že jsou všichni svatí (slovo cigán používám z toho důvodu, že slovo rom bylo vytvořeno uměle, nemá s nimi mnoho společného, snad že by podobnost s opálením původních římanů?)

Osobně jsem měl možnost potkat poze jednoho (!) občana této pleti, který vykonával vysoce odpovědnou funkci (nikoli ve správě, ale na jeho činech přímo závisejí lidské životy). Jeho komentář k jeho vlastnímu etniku by mu mohl závidět i zapálený člen nacionalistů, což mnohé vysvětluje (mluví dokonce plynně česky, bez dialektu, bydlí na hony vzdálen temným místům v mapě a žije běžným životem).

Jenže to je jeden, a můj osobní názor je že krutě platí za to jak se chovají ostatní. Problém se tedy nazývá diskriminace, ale diskriminujeme pouze slušné a zvýhodňujeme ty, kteří mají plnou hubu práv ale povinnosti žádné. Tady není problém, jestli je někdo bílej, černej, hnědej, žlutej, červenej nebo hráškově oranžovej, problém je v tom, že na každého je jinej metr. Jak je třeba možné, že když vedle v paneláku bydlí asijská rodina, nikdo o ní ani neví? V našem paneláku je třeba taky, teď se tu hodně stěhovalo sem a tam, takže jsem ztratil přehled, ale když se někam nastěhuje početná famílie vy víte koho ( z toho počinu jsem slyšel od obyvatel barvité historky), je to znát prakticky hned.

Co se týče krádeží, mám jen velice nepřesnou statistiku zprostředkovanou "per huba" z jednoho nejmenovaného obch. řetězce, kde asi tři čtvrtě krádeží tvořily bílý fetky, zbytek ono zmiňované etnikum, popř kombinace obojího.

P.S.: Nejsem zastáncem žádné rasově diskriminující skupiny ani nejsem tohoto smýšlení, v žádné případě není tento příspěvek myšlen a psán pod záminkou rozšiřování těchto ideologií.
[VAZ 2104 Květuška (dříve Nataša)]
[Trabant 601 Žlutej ďábel]
"Rozdíl mezi svěřencem blázince a hlídačem je ve vlastnictví klíčů."
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

dmatej píše:Definitivně, pokud se mu to nelíbilo, měl se ozvat rovnou
I to se stalo, ale to je jak si prd platné, neb se jich plavčíci bojí a nechají je ať si dělají co chtějí.
dmatej píše:že byl snad jediný, komu to vadilo
Zdaleka není jediný. Ovšem Ústí n.L. je Ústí n.L. Zde se začínají "nepřizpůsobiví" stávat majoritou, protože všichni ostatní odtud prchají. Již dávno padla za obět, kdysi nejkrásnější čtvrť, Předlice. Z domu kde jsem jako malý klučina trávil prázdniny je teď vybydlené zbořeniště. V současné době prochází zkázou sídliště Mojžíř. Lehce nakouslá je i Severní Terasa a sídliště Neštěmice.
dmatej píše:což nevím, očekávám odezvu
http://www.msul.cz/index.php/cs/m-koupa ... l-klise-cs
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Já to řeknu natvrdo,cikány prostě nemám rád a tečka.Kvůli jednomu dobrému jablku taky nebudu přehrabávat plný pytel shnilých.I když znám i slušnou rodinu,bydleli vedle nás ve vchodě,super lidi,s jejich klukama jsme se kamarádili,hráli s námi fotbal hokej ,prostě všecko.Jenže oni sebe nazývali cikány,ne romy.Ale to je fakt vyjímka.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

dmatej píše:Uznávám, že pokud je to bazén typu bazénu na Slovanech (což nevím, očekávám odezvu ), skočit tam oblečen, asi bych byl brzy vyprovozen ...
Na Slovanech tě vyprovodí, i když máš místo plavek takový ty kraťasy.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

No tak nevim jak je to v cechach, nebo na jizni morave, ale tady plati "kde se nastehuje cigan/ni, tam se zacinaji ztracet veci, proste to tak je. Tohle plati i o bilych? Jste blazni...

Je tomu asi mesic, kdy k nam na vesnici prijeli kolotocari (z 50% cigani), behem dvou dni byla vykradena sousedka. I policajti presne vedeli kde maji zacit patrat, tady to tak je, u vas ne?
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Michal Karásek píše:Problém se tedy nazývá diskriminace, ale diskriminujeme pouze slušné a zvýhodňujeme ty, kteří mají plnou hubu práv ale povinnosti žádné.
Příliš zjednodušeně řečeno, rozhodně ale právě v diskriminaci těch slušných problém vidím. Možná větší než ve zvýhodňování těch "neslušných".

Jak už jsem psal jinde, lidi nejsou jen špatní a jen zlí, ale dělají dobré a špatné věci (do detailu, skoro nic ani není jen dobré a jen zlé, ale to teď ponechme stranou). Pokud chci někoho "převychovávat", nemůžu ho jen trestat.

Jsou města (a místa), kde to vypadá daleko hůř, to uznávám. Tady v Plzni teď bydlím na Vinicích a s Cikány nemám nejmenší problém. Ve vchodě tu jsou myslím 2 rodiny, normálně se zdravíme (k tomu si tu cvičím i ostatní :D , mám pocit, že tahle drobnost dělá docela hodně co se týče vztahů).
Atex píše:I policajti presne vedeli kde maji zacit patrat, tady to tak je, u vas ne?
Atex: Na Světovaru to tak sice je, ale obvykle se nic nenajde. A právě ejhle, z Laďky mi Slovák z ubytovny ukradl baterii (a pak vztekle kopal do nestarující Felicie), to jsem ani nehlásil, nedokázal bych mu to. Ale Laďka dostala alarm a já začal v noci fotit sotva se něco šustlo. A právě překvápko - všechno bílí.
Jinak "cikánské" pravidlo v Plzni - co jest na ulici volně odloženo, je dovoleno odnésti. Když tohle budeš respektovat, dokonce si ušetříš starosti i s vyřazenou elektronikou, nábytkem, ... :lol:

Ještě jinak, s Cikány ... uvažujte takhle - jedinec sám dokáže napáchat strašně moc škody. Jedinej zloděj dokáže za noc udělat klidně 30 aut. Když načapete Cikána, berete to "kolektivně". Když načapete bílýho, ejhle, už ne - sami měříte dvojím metrem :!:

Oblečení Cikáni v bazénu a jánevicoještě - to si musíte vyřešit sami jednak s plavčíkama, jednak s policií, jednak provozovatelem bazénu, jednak a hlavně s tou danou skupinou přímo. A zase je mi úplně jedno, že jsou to Cikáni - s výjimkou toho, že jako Cikáni se prostě chovají a vyjadřují trochu jinak (pokřikování, okázalost, "vychylování"), než "rákosníci" (prostě zmizí, "neumí česky"), nebo feťáci (arogance, agrese), opilci (ignorance, agrese, nevyzpytatelnost), ... ... to si uvědomím, budu s tím počítat, ale nebudu na to spoléhat, protože jsou to všechno lidi, a jak známo, co člověk, to originál :wink:

Každopádně - obvyklou reakcí na aroganci je zase jen arogance. A domluvit se není jednoduchý, ale dobrej policajt by to měl zvládnout - problém je, že takových je dneska tak 1% a to jim hodně fandím, spíš takový známe jen z knížek a filmů (Stephen King - To, Hříšní lidé ...).
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Atex píše: "kde se nastehuje cigan/ni
rázem klesne hodnota bytu nebo přilehlé nemovitosti :-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

dmatej píše:Atex: Na Světovaru to tak sice je, ale obvykle se nic nenajde. A právě ejhle, z Laďky mi Slovák z ubytovny ukradl baterii (a pak vztekle kopal do nestarující Felicie), to jsem ani nehlásil, nedokázal bych mu to. Ale Laďka dostala alarm a já začal v noci fotit sotva se něco šustlo. A právě překvápko - všechno bílí.
A to je tvoje jedina zkusenost? Muzu ti jich vyjmenovat 10 co si presne pamatuju, nekolik z meho kratkeho pobytu v Ostrave Vitkovicich, to ty bys nepochopil co tam se deje. Bez tam na tyden do tech sracek, udelej si nocni prochazku po parku a ja ti zarucuju ze budes prosit bile kolemjdouci aby ti pomohli. Ja jsem chodil pritelkyni naproti k tramvaji ve 22:15 a muzu ti rict ze kolikrat jsem mel malem plne kalhoty nez jsem dosel domu. Nekteri normalni lide v tyto hodiny nemeli tolik stesti (byl jsem toho svedkem). Jsou tam pravidelne bezduvodne napadani, kradeze jsou tam na dennim poradku (slova policisty, ktery vysetroval muj pripad), slovni urazky od kazdeho cigana ktereho potkas. Nezbyva ti nez zavrit hubu, cumet pred sebe pripadne zacit utikat. Chces si to zkusit? Zazil si to?

Pokud ne, prosimte nepis mi tady takove hovadiny, neni to tak jak si myslis. Bud rad ze jsi tam kde jsi, bud rad ze mas od techto veci daleko ...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

co cigán to zlodej (občas vrah, výtržník určite), s Atexom v tomto určite súhlasím. Skúste nejakého pustiť napr. do domu a na sekundu pozrieť iným smerom :wink: :axe:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“