Problémy s některými členy

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Atex píše:K tomu taky dojde, kdyz to nejde po dobrem, tak to pujde po zlem.
Po dobrém je to tak, že napíšeš Koprovi plnou moc, aby za Tebe mohl vystupovat ve věci zrušení pojistné smlouvy XYZ a budeš mu věřit, že to vyřídí.
Nebo se jako uvědomělý občan, který vstoupil do smluvního vztahu s pojišťovnou, tohoto jednání zhostíš sám. Už jsi v té pojišťovně byl?
Nemyslím, že bys byl jediný v republice, kdo uzavřel povinné ručení na auto, které později vrátil prodávajícímu třeba pro špatný technický stav.
A kolik je to peněz, že Koprovi zase vyhrožuješ?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Ano byl jsem tam, pojistku zrusit nejde. Potrebuju kupni smlouvu a smlouvu o prodeji. Protoze chtrak Kopr tam napsal ze jsem majitel vozidla. To ovsem nejde, protoze Koprova pritelkyne je asi stejna svine jako on, protoze odmita jakoukoliv spolupraci. Jak se rika "vrana k vrane seda".
A kolik je to peněz, že Koprovi zase vyhrožuješ?
Znelo to jako vyhruzka? Moc se omlouvam, bylo to oznameni!
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

A dost :!: Vulgarismů a podobných věcí se nám zde dostalo měrou vrchovatou. Informováni o Vašich neshodách a sporech jsme už byli dostatečně, takže zbytek si laskavě vyřiďte mezi sebou. Tady na takovéhle veřejné dohadování nejsme zvědaví. Zbytek si vyříkejte navzájem a nezavalujte touhle špínou ostatní. Pak sem napište jak to dopadlo. Pokud se zde bude pokračovat podobným stylem, tak téma zamču!

Ještě dodám (kdyby to někdo náhodou nepochopil), že jsem zatím zcela nestranným pozorovatelem a čekám na rozuzlení celé taškařice.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Hurikán píše:takže zbytek si laskavě vyřiďte mezi sebou.
Kdyby to bylo tak jednoduche :lol:
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
csfousek
Příspěvky: 593
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od csfousek »

Ja to věděl že to tady bude někdo chtít zavřít.
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

csfousek píše:Ja to věděl že to tady bude někdo chtít zavřít.
Tak ja to fakt nekdy prezenu, ale nemam lharskou ani zlodejskou povahu. Mam nerva tak se vyrvu.... Neumim se natolik ovladnout, abych tady na foru pak oplyval intelektualnima kecama.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Atex píše:Neumim se natolik ovladnout, abych tady na foru pak oplyval intelektualnima kecama.
Tak se to zkus naučit. Ne vždy je totiž nejpřímější cesta, natož nejpříměji vyřčená věta tím nejlepším řešením. ;) :idea: A to platí nejen tady na fóru. Mimo fórum spíš ještě víc.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Máš to samozřejmě domluvené Natala čeká jen kdy se ozveš tak zbytečně nenadávej je to jen o tom nebýt líný zvednout telefon a domluvit se kdy se můžes stavit a né do toho tahat dvěstě lidí..........já jsem ti nic neudělal tak zanech těch vulgarismů :wink: a to že jsem tě napsal do smlouvy jako majitele je jen pouhá formalita po sepsání smlouvy a následném sepsání výpovědi ti to zruší hned ze dne na den a ještě ti vrátí peníze.Mimochodem čekám na tvou omluvu a smazání lží o mé osobě nejsem a nikdy jsem nebyl zloděj nemůžu za to že máme stejné flexy (nebo tu mou chceš taky?????????) každopádně pokuď tak neučiní žádám provozovatele tohoto fóra o postih je to zde jasně dané v pravidlech nebo se zde měří dvojím metrem?????Nejsem mstivý člověk proti atexovi nic nemám jde jen o nedorozumění a o to že neposlouchá nic co mu člověk říká a pak se diví , jde mi jen o to že příště kdokoliv o komkoliv může napsat cokoli , třeba že vraždí lidi atd. Jo ještě ta záležitost s tím že natála chtěla nahlásit krádež p205 to jsem jí zakázal a řekl jsem jí že jestli na to jen pomyslí tak jí polámu hnáty takové věci se nedělají přece :evil:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

No konecne, tak mi dej aspon jeji cislo pres SZ
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Lol. Oba.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

A já myslel (a to je bez rýpání ,že tvá informátorka co vše co ví nabonzuje ti ho dala ) samozřejmě ti to zašlu . Mimochodem kdy smažeš lži???????????PÁNOVÉ MODERÁTOŘI KDY HODLÁTE ZASÁHNOUT ????? ABYCH SI VÁS NEMUSEL PŘESTAT VÁŽIT ŽE MĚŘÍTE DVOJÍM METREM ?????????????? Jestli se nebude nic dít tak ode dneška zde budu psát sprosté slova a spol a o každém že kdade co hrdlo ráčí ať je to pravda či výmysl vždyť se to zde přece toleruje nebo nee ???neb co si má o tom slušný člověk myslet ???
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Obávám se, že smazání jekéhokoliv příspěvku v tomto topicu je uživatelem nemožné. Prosím účastníky, aby požadavek na smazání svých příspěvků předali administrátorům (JmJ nebo Jelen). L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Luděk Musil píše:Obávám se, že smazání jekéhokoliv příspěvku v tomto topicu je uživatelem nemožné. Prosím účastníky, aby požadavek na smazání svých příspěvků předali administrátorům (JmJ nebo Jelen). L.
Pravda, koukám a taky do toho, jako moderátor, nemůžu zasahovat.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No jo, tady na to nemam práva... Jelene, udělej s tim něco :P

A jako uživatel sice nemůže smazat ani svuj příspěvek, neni-li poslední, ale může ho upravit tak, aby jeho obsah buď přepsal a nebo ho může nahradit třeba prostým xxx, čimž podle mě dá jasně najevo, že to jasně smazal ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Každý si může svůj příspěvek editovat dle libosti, takže lživé pasáže může smazat sám autor.

Jinak práva se mi sem podařilo dát Laďušovi, Teepeemu, ba ani Luďovi, bohužel ne, stále to u nich píše jednu a tu samou chybovou hlášku, bude si asi muset počkat na update, jestli to vyřeší.
Odpovědět

Zpět na „Hádky“