2101

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

jeeeeej.Stastny to clovek si.Ja by som dva tyzdne nespal koli nej.No proste zdelano b CCCP
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Laďuša píše:Tak jsem dneska na ulici potkal Ladu 2101, ale to byl kousek: ještě bílý blinkry, ani kousek rezu, pěkný chromy, čistá.......jako kdyby sjela z linky


Dnes jsem jedný krasavici (2101) v bledě modré barvě strčil cedulku za stěrač.Asi to bylo už v novém laku,ale byla dost pěkná.
Ctirad
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Ja som dnes videl stareho dedka na svetlozelenej peknej VAZ 2101.isiel s nou dost pomaly a za na kufor bola veelmi pekna
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Já jsem konečně nakopíroval lístečky na obstarožním lejzru, tak začnu rozdávat
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

co se týče tý 2101 co má ve předu bílý blinkry...jeden můj známej to má funguje to tak že žárovka buď svítí jako parkovačka,nebo případně bliká jako blinkr...on s tím měl prej ale problém co se týče viditelnosti ve dne..tak do tý parkovačky šupl oranžovou žárovku a odpojil přívod pro parkovačky..pak sehnal jakousi parabolu hlavního světlometu kde je H4 a v boku pak malá žárvka..tu použil jako parkovačku..a je vymalováno..příjemné spojil s užitečným
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

ja jsem mel na 011 jeden predni blinkr na dvojitou žarovku 5w/21w ,tak ty parkovacky a blinkry byli udelany takhle
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Tomik píše:ja jsem mel na 011 jeden predni blinkr na dvojitou žarovku 5w/21w, tak ty parkovacky a blinkry byli udelany takhle

A jak to bylo vyreseny s barvou? To potom blikalo bile? Nebo parkovacky byly oranzovy?
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Honza K.
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 13, 2006 19:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza K. »

Blinkry blikaly bíle, někdy okolo roku 95 to měly i Felicie.
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

tie biele sklicka sa este daju nove zohnat??Inac videl som biele sklicka aj na na zadne svetla ale iba na fotke na takej cervenej lade.Ja ked budem mat svoju 01 tak chcem dopredu dat cire a farebne ziarovky.jednoduchy riesenie a ani policajti nemozu za to provokovat lebo na oranzovo blikat bude
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

mayo456 píše:tie biele sklicka sa este daju nove zohnat??Inac videl som biele sklicka aj na na zadne svetla ale iba na fotke na takej cervenej lade.Ja ked budem mat svoju 01 tak chcem dopredu dat cire a farebne ziarovky.jednoduchy riesenie a ani policajti nemozu za to provokovat lebo na oranzovo blikat bude

presne takhle jsem ty predni blinkry mel udelane
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Urcite to vyzeralo skvelo a sportovejsie
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

:-)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

01.08.2006 «Копейка» станет памятником
Официальный дистрибьютор ОАО «АВТОВАЗ» в Удмуртии ОАО «Иж-Лада» проводит в регионе акцию по поиску автомобилей ВАЗ-2101 из самых первых серийных партий. «Копейку»-долгожительницу планируется выкупить у хозяина и установить на территории компании в качестве памятника первой вазовской модели.
Эта акция, итоги которой будут подведены в начале августа, проводится в честь 40-летнего юбилея ОАО «АВТОВАЗ». Для участников акции ОАО «Иж-Лада» проведет праздник с многочисленными сюрпризами и подарками, сообщает пресс-центр АВТОВАЗа. Каждому владельцу ВАЗ-2101 будут выданы сертификаты, предусматривающие 10-процентную скидку на обслуживание автомобиля и к тому же, обладатели первой вазовской модели смогут приобрести новый автомобиль LADA на льготных условиях. Церемонию чествования участников организаторы завершат автопробегом «копеек» по центральным улицам Ижевска


ó, jak se v tom Rusku mají.......Postavit památník Ladě 2101, vykupovat pěkný kusy ne za účelem šrotace, ale pro umístění do onoho památníků....A majitelé získají certifikát, budou mít slevu na opravy a možnost koupit novou Ladu výhodnějš......
Lada, to je božstvo
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Da da da...
Uživatelský avatar
LADA drifter
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 08, 2006 16:15
Bydliště: Kosice

Příspěvek od LADA drifter »

aj ja cemmm biele blinkre ak sa budu dat obiednat sup sup stranku s kade :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“