Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
karloslt
Příspěvky: 43
Registrován: sob lis 01, 2008 01:02
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karloslt »

Jak ten zácvik vypadal? jinak se nám vrátila jedna průvodčí po mateřské, asi před 14 dny jsem ji potkal v zácviku :-)
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

karloslt píše:Jak ten zácvik vypadal?
:scratch: Obávám se, že neumím ten pravý policejní popis :P Prostě mladý kluk, já nevím tak kolem 20 let
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše: .... Jel jsem s nima totiž ve 20.02 domů a zácvik vlezl do vagónu a říká : dobré ráno , kontrola jízdenek..... :lol:
Normálka, né? My se taky zdravíme všelijak, v poledne chodíme na večeři a podobně. Prostě je to veselá kopa ;)

Jinak u nás je hrad kousek za Švihovem, takovej vcelku velkej, je vyfocenej i na jednom železničním pohledu eště spolu s Ušatou, ale teď už je tam poněkud víc dřevin a taky lehce zchátral
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Michale, a ta sevírka? Nějak mi uniklo, jestli trapnost situace vyplývala z toho, že by se k Tobě taky nehodila, jak ten Jindřich? :wink: :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Teepee píše:Michale, a ta sevírka? Nějak mi uniklo, jestli trapnost situace vyplývala z toho, že by se k Tobě taky nehodila, jak ten Jindřich? :wink: :lol:
Servírka je už v důchodu, do práce chodí jen aby se doma nenudila 8)
Naposledy upravil(a) Michal Pokorný dne pon lis 03, 2008 13:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Takže nehodila. :evil: :cry:

[ Komentář přidal: Luděk Musil: po listopad 03, 2008 13:55 ]
Proč myslíš? Třeba jo ... jen to Michal nechce přiznat (že nějaké sympatie tam jsou) :D :D L.
PS: sorry za OT - ale to mi nedalo :D
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Tak sedím v Penhulínu, a řítím se směrem do Ovy....
Mám li to srovnat tak je prima ten voňavej luft co sem ženou a ty měkký sesle. Bufet je dobrej, ale už jsem naučenej vo ČD že si vozím svůj (nějakej ten lahváč se vždycky šikne, jenom ten džentleman vedle nějak blbě čumí) Nevýhody vidím dvě, nedají se pivní láhve házet z vokna, anejsou tu popelníky takže se vo dveře vždycky blbě votvírají, moc to cákne :P Pan konduktér je slušnej, ale řekl že sirky nemá a že se tu nekouří (I v bránickým motoráku se hulí tak proč ne v Penhulínu že?) Tak sem holt vypadl mezi vagóny, sice tam néni ten voňavej luft, ale ani hlásiče požáru který začali houkat když sem si zažehl to čerstvě ubalený retko....ty kecy! Taky to dumm dumm není co to bejvalo, nějak je to tíchý, ale sedím nad kolama a ty vržou jako fšude, to snad český vlaky ani neumí jezdit bez vrzání. Taky mají v bufáči pěknou slečnu, a když sem jí zval na ruma, a vona dělala fóry tak ten divnej týpek dal přes tlamu mě že prej nemám vobtěžovat, jo a pívo tu mají nechtně drahý zaltej lahváč... Tak se zatím mějte dobalil sem další retko a letím mezi vagóny...... :wink:
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Král píše:Proč myslíš? Třeba jo ... jen to Michal nechce přiznat (že nějaké sympatie tam jsou)
Co se škádlívá, to se rádo mívá :mrgreen:
Pavel V. píše:Tak sedím v Penhulínu, a řítím se směrem do Ovy....
No do háje, to je fejeton :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Xuxu, teď jsem si všimnul, že na razítku na slevě na vlak je vyraženo ČSD Plzeň Hlavní nádr. Osob. pokladna. :mrgreen: Škoda, že tam nenechali Gottwaldovo :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Juuuuuuuuuuuuuuu, to bylo hezký... :D
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

Moc pěkné kolejiště, já bych při své velikosti potřeboval HRADNÍ PŮDU :D
http://raduz.wgz.cz/iie
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:
Michal Pokorný píše: ..... vlaky na Madagaskaru, to nemá chybu !!!!! myslím, že u nás se tomuto stavu již pomalu blížíme 8)
Neviděl bych to tak tragicky. Zrovna dnes byla v Událostech pozitivní zpráva o nasazení Taurusů a nákupu Elefantů. Ty by měly být, nevím proč :? :roll: , jen u Práglu, ale i tak to nezní špatně. Otázkou ale je, jaká bude skutečnost. :roll: Na plánech vypadá pěkně většina věcí. 8)
Taurus ..... hm , tak se podívejte jak to vypadá takto pěkně za sebou. http://www.trat087.info/news/news011.htm To první vůbec nedokážu pojmenovat o co jde, já osobně jsem nic hnusnějšího neviděl, takový prasoid na kolejích, to druhé poznávám bezpečně - lokomotiva 8) a dokonce velice esteticky povedená.
Asi jsem skutečně velice konzervativní člověk, ale na něco takového si prostě nezvyknu.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:osobně jsem nic hnusnějšího neviděl, takový prasoid na kolejích,
Je vidět, že jsi toho eště viděl málo... o hnusných lokomotivach se můžem bavit třeba o Class66, Blue Tiger a jiných. Taurus je eště vydařenej.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Class66
a tak ta se mi zrovna líbí :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“