211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Prodává CS autolada ještě vůbec Ladu 110? :?: Na jejích stránkach vůbec neni uvedená. A jestli ne, tak proč?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Laďuša píše:Prodává CS autolada ještě vůbec Ladu 110? :?: Na jejích stránkach vůbec neni uvedená. A jestli ne, tak proč?
2110 ne. Je to tam (bylo) uvedeno. Z duvodu nezajmu o tento model.
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

JmJ píše:
Laďuša píše:Prodává CS autolada ještě vůbec Ladu 110? :?: Na jejích stránkach vůbec neni uvedená. A jestli ne, tak proč?
2110 ne. Je to tam (bylo) uvedeno. Z duvodu nezajmu o tento model.
To je divný, na Ukrajině jezdí víc než polovina 2110, zbytek jsou 2111, 2112 byla vidět vzácně...
To samý u Rusáků, který s tím strojem byli na Krymu...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

no jenze v rusku se delala 2110 od roku 95 a teprve za nekolik let prisel kombik a hatchback (znad 1999 -2000) takze ty 110 maji jasnou prevahu ve vyrobenych kusech
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

já osobně pvažuji sedan 2110 za nejpovedenější karosářskou variantu.Teda až na to utopené a moc schované zadní kolo,ale po montáží lada kostek to má zase šmrnc.Da druhé místo řadím kombi 2111 a to z čistě rodinných důvodů.Pak v poslední štaci je 2112.Ta se mi líbí nejmíň.Já osobně se těším na to jestli budou dělat siluet.Co se týče prezentace lady u nás nic s tím neuděláme.Píšu si s ladoupoměrně často,pravdou je že mi zatím vždy vyšli vstříc,když jsem cokoli potřeboval.Dokonce mi sehnali silenblok do zadního tlumiče,který mi nebyl můj prodejce schopen sehnat půl roku.Takže v tomto směru jsem s nimi spokojený.Ale na prezentaci prdí to je zřejmé.A nevěřím že to bude lepší.
Myslím že automobilka nemá moc zájem utrácet mnoho peněz někde kde se prodá s bídou 170 vozů.To je snad její několikahodinová produkce,kterou je schopna prodat jinde.Snažit by se měli spíše v CS Auto ladě.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

já pro rezervu denně nelozím, takže ať si to kolo je krásně utopené ;-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Já nemyslel rezervu,ale zadní kola vzhledem k lemům zadního blatniku.V předu je mezera mezi kolem a lemem a zadek je poměrně dost utopený,ale vyřešil jsem to zvednutím zadku lada kostkama.K rezervě taky často nelezu. :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

aha :D No víc než utopená kola se mi zdá, že blatník je málo vyříznutej. Ty kostky jsou super.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

:lol: Ty abys neměl poslední slovo,žejo :lol:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Nemáš fotky svýho pekáče? :D
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

to víš že mám,ale nemám "pekáč" ale LADA 2110i.Na to bacha !! na to jsem alergický :x :P Ale ještě nevím jak je sem vkládat.Pokud chceš pošlu ti je soukromě.Ale až přijedu.Jsem v Maďarsku a čekám na nakládku.Ty Madaři jsou jak spomalený film.

Pozn. moderátora:
To DanielTIR:fotky můžeš přímo do příspěvku vkládat pomocí volby Add an Attachment, kdy po poklepání tohoto tlačítka otevřeš svůj disk a příslušný obrázek vložíš.
To Tavri: já na "pekáč" sice až tak alergický nejsem, ale mohl by jsi jeho užívání omezit? L.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

danielTIR píše:to víš že mám,ale nemám "pekáč" ale LADA 2110i.Na to bacha !! na to jsem alergický :x :P Ale ještě nevím jak je sem vkládat.Pokud chceš pošlu ti je soukromě.Ale až přijedu.Jsem v Maďarsku a čekám na nakládku.Ty Madaři jsou jak spomalený film.

Pozn. moderátora:
To DanielTIR:fotky můžeš přímo do příspěvku vkládat pomocí volby Add an Attachment, kdy po poklepání tohoto tlačítka otevřeš svůj disk a příslušný obrázek vložíš.
To Tavri: já na "pekáč" sice až tak alergický nejsem, ale mohl by jsi jeho užívání omezit? L.
daniel: Pošli na mejla tavri@centrum.cz
Luděk: Pekáč je v nové řadě myšlen ironicky, ale vzhledem k tomu, jak nám auto rychle stárne, přitom ještě nedávno bylo tak krásně nové, tak se tím pekáčem pomalu a jistě stává. U 20 a více let starých krabic to stárnutí patrné není, staré totiž už dávno jsou! No a nemusíš to hned dublovat, pokud zrovna ty alergický nejsi, stačí hláška jednou od Dana, zvlášť, když jedná o tentýž příspěvek ;-) Ostatně, Dan svoji "alergii" vyjádřil smajlíkem, tak vo co pořád gou? Případné komentáře družiny krabičáků na slovo pekáč pls do sekce poklábosme, ať se to tu nezasype nesmrtelností brouka...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Nazdar,takže momentálně nemám v přenosném PC žádné foto mého žihadla ale jakmile dojedu dodám.Ale můj malý sen Vám představím ihned.Tady je .......... Mimochodem to výše jsem fakt myslel ze srandy.Alergický jsem pouze na mého šéfa. :evil: jinak za velký obrázek se omlouvám,ale stojí zato.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak to je nádhera. Už aby to jezdilo
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Jinak pro všechny LADA FAJNŠMEKRY : navštivte stránku :http://www.siluet.info/index.php?area=1&p=index : a prohlídnete si nejnovější fotografie nejen siluetu,ale i PRIORY a KALINY.poměrně pěkný veb.A já vyjíždím do toho nečasu Mám to domů 2500km a porádně chumelí.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“