Autobusy a vše okolo - part two

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 131
Registrován: čtv úno 14, 2008 18:30
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od zdenda »

ehm, moje paměť je dosti zapomnětlivá, ale kdože mne to tu zrazoval od této práce...? :lol:
Cedulí, dveří a trilexu není nikdy dost.
Legjobb városi csuklós autóbusz Ikarus.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

zdenda: A zrazovat Tě nepřestanu. :) Ale jestli jsi stejně založený, tak asi nebude vyhnutí tak jako tak, i když, bylo by to lepší. :D

Viz. moje dnešní dopolední část šejdra. Na Kavčích Horách stojím v zastávce, čekám na odjezd, lidi nastoupili. Počítač zapískal, dívám se do zrcátka a nikde ani živáčka. Tak jsem zavřel dveře a chystal se odjet. Najednou se ozvaly rány. Kouknu do zrcátka a vedle autobusu stojí vzteklý dědek a mlátí berlí do dveří. :evil: I když bych nemusel, tak jsem ho ještě nechal nastoupit a bylo asi pro něj dobře, že jsem sám z toho všeho ještě vyvalený, než se do všeho zase vpravím, jinak bych mu za to mlácení do autobusu dost vynadal. :?

Jsem zvědavý, jak to bude vypadat odpoledne... 188= další z řady "úžasných" linek... Želivského- Kavčí Hory, přes Malešice, Strašnickou, Zahradní město, u každé druhé křižovatky kolona, návaly lidí, velký počet důchodců... :toimonster:
Ale zítra mám 192, ta je špičková! :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 131
Registrován: čtv úno 14, 2008 18:30
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od zdenda »

Pak by sis ale protiřečil, kázal vodu a pil víno, to jako nee, když se opíjet, tak spoločně :twisted:
V pátek psycho a v pondělí psychi :? mám dost z toho strach... :evil:
Cedulí, dveří a trilexu není nikdy dost.
Legjobb városi csuklós autóbusz Ikarus.
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Honza 21061 píše:188= další z řady "úžasných" linek... Želivského- Kavčí Hory, přes Malešice, Strašnickou, Zahradní město, u každé druhé křižovatky kolona, návaly lidí, velký počet důchodců...
Hordy studentsva na Hostýnský :D :D


Co to stoletý výročí, to fakt nic nebylo?
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

zdenda píše:Pak by sis ale protiřečil, kázal vodu a pil víno,
Ono je to trochu jinak - káže víno a pije vodu :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Michal Pokorný píše:a pije
On pije? :shock:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:
Michal Pokorný píše:a pije
On pije? :shock:
vodu :wink:
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Piju břečku a radím pít víno, přesně tak. :) Ale jestli Zdenda tu břečku za víno považuje, tak skončí za volantem taky! :lol:
No, bylo to dnes zajímavé... Alespoň jsem měl pěkný autobus B951E :P ale to bylo spíše díky kolegovi, který se mnou dnes jezdil jako dozor. Zítra už budu jezdit sám...
Mám slíbený klacek B 732, na kterém budu usazen napevno, má přijít jeden po opravě s novým motorem a převodovkou... Tak alespoň něco. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Honza 21061 píše:Mám slíbený klacek B 732, na kterém budu usazen napevno, má přijít jeden po opravě s novým motorem a převodovkou... Tak alespoň něco.
Přímo prominentní kousek.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Koko Loko píše:
Honza 21061 píše:Mám slíbený klacek B 732, na kterém budu usazen napevno, má přijít jeden po opravě s novým motorem a převodovkou... Tak alespoň něco.
Přímo prominentní kousek.
Však kvůli tomu se taky Honza vrátil za kolečko. Dostal echo od svých agentů a jal se konat. :P
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Stejně bude nový motor na nic, pokud bude uškrcený na čerpadle, což je u některých vozů v módě... :? To budu muset ještě nějak polaborovat, pokud ho tedy dostanu. To by bylo dobré, protože jakožto první řidič bych na něm mohl řádit, rozvěsit nějak decentně ozdůbky, zkusit ukecat bílé blinkry dopředu apod. :wink:

Nejlepší je i přesto 951E/961E, něco jiného je hrdinné kovbojské krocení motoru s klackem a něco jiného je jízda s autobusem s vlastnostmi a pohodlím osobáku. I když, chctěl bych tyto kousky vidět po 20 letech... To už asi ani nebudou a když, tak vlastnosti budou taky asi pryč. :roll:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Já myslel, že se na hard core klacek těšíš, zejména na to rvaní se s osudem :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

To víš že jo.. :wink: Ale když jsem si dneska za volantem B951E vzpomněl na Tomáše a jeho bývalý kloubák 961E a DPMB, tak mi bylo chvílemi smutno... :roll: Také jsem to mohl mít, ale okolnosti to nakonec nasměrovaly takto, na starou, vymletou Karosu B 732 a uřvané, věčně spěchající pražské cestující... I přesto tvrdím stále, že je to pěkné. :) Šoféřina je práce, která se jeden den miluje a druhý nenávidí, a tak pořád dokola...

Ostatně, kdoví, co bych jako cajzl dostal ve Štatlu za autobus. Třeba by mě posadili na ten nejrozhrkanější kloubák B 741 a nazdar! :lol:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Dneska bylo ježdění skvělé! Moje oblíbená linka 192 se nezapřela. :wink:
Dokonce tam vzniklo i několik legračních situací, např. s cestujícími, kteří sháněli na konečné nějaký ten autobus, který by pro ně konečně přijel a kolega vedle, který lehce přetáhl příjemného šlofíka natažený na sedačkách, to zaobalil tak diplomaticky do zpoždění a pravidelnému odjezdu za půl minuty, že jsem se musel smát ještě hodně dlouho potom! :lol:
Další zajímavý výjev jsem spatřil při čekání na zelenou na Barrandově. Jeden chlápek si stoupl před nějaký kamion na světlech a předvedl tam jakousi siláckou pózu tomu druhému, který ho fotil a to tak nadšeně, že na ně nakonec musel šofér kamionu zatroubit, aby mu ráčili uhnout ze silnice, když mu skočila zelená! Co všechno člověk nevidí, to se fakt v kanclu nezažije! :lol:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Honza 21061 píše:Další zajímavý výjev jsem spatřil při čekání na zelenou na Barrandově. Jeden chlápek si stoupl před nějaký kamion na světlech a předvedl tam jakousi siláckou pózu tomu druhému, který ho fotil a to tak nadšeně, že na ně nakonec musel šofér kamionu zatroubit, aby mu ráčili uhnout ze silnice, když mu skočila zelená! Co všechno člověk nevidí, to se fakt v kanclu nezažije! :lol:
Zdá se, že je čas, mít na palubce před sebou v pohotovosti foťák a podělit se s námi o různé zážitky. Koneckonců, mohla by Ti z toho vzniknout hezká kronika, z každého dne pár fotek, vč BUSu (č. linky), který jsi ten den jezdil.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“