Hodiny

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

ger007 píše:hezkyyy ale auto strati tu romantiku cvrkajucich hodin
Myslíš ten orloj?Přitom se dá usnout,jen pokud má člověk 3 promile alkoholu a navíc většinou jdou ty hodiny špatně.Sašův nápad je pěknej.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

radek mb píše:Přitom se dá usnout,jen pokud má člověk 3 promile alkoholu
A kto v tých krabiciach spí na triezvo??? :roll: :mrgreen:
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

u hodin quartz se usnout da kdykoli a funfuji mi zatim porad presne. nastavuju jen kdyz mam pri pracich na aute odpojenou baterku :P
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Jimmi
Příspěvky: 1528
Registrován: pon čer 12, 2006 15:41
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Já jsem sehnal starý východoněmecký strojek, pracující na stejném principu, jako původní ruský. Určitě ale kvalitnější. Jediný problém vestavby je zachovat tu seřizovací tyčku zepředu. Až to budu mít hotový, tak se určitě pochlubím 8)
Jeden čas jsem tam měl klasický quartz strojek z budíku ubroušený do kulata. Zapomněl jsem ale upravit původní žárovku, která se teplem po půlroce provozu vtavila do strojku a ten - logicky - přestal fachat :D
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

For Ivo : Jsou to jen "střeva" budíhu a tlačítka se musejí někam dát . Pokud bych dělal obdelníkové zakrytí displeje tak se dají dát do dolní části pod číslice . Nebo se dají dát kamkoli na palubku nebo pod ní , jen by bylo vhodné při delších kabelech použít oddělení optočleny kvůli rušení . Do 06-ky je dávat nebudu ani do 043 byl to jen pokus , budou k mání . Hodiny mají i budík a teplotní senzor jde také umístit jinam .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

radek mb píše:
ger007 píše:hezkyyy ale auto strati tu romantiku cvrkajucich hodin
Myslíš ten orloj?Přitom se dá usnout,jen pokud má člověk 3 promile alkoholu a navíc většinou jdou ty hodiny špatně.Sašův nápad je pěknej.
nahodou ja pri tom zaspim vzdy zatim som nemal prbolem :-D ale je fakt ze to treba vecne prestelovavat :-D
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

radek mb píše:
ger007 píše:hezkyyy ale auto strati tu romantiku cvrkajucich hodin
Myslíš ten orloj?Přitom se dá usnout,jen pokud má člověk 3 promile alkoholu a navíc většinou jdou ty hodiny špatně.Sašův nápad je pěknej.
Puhi píše:A kto v tých krabiciach spí na triezvo???
Správně, stejně se v tom spí povětšinou na Ladasrazu..... :partyman:
Ivo píše:Mi se to líbí. A tlačítka na seřizování jsou kde? Někde zezadu?
:D :D Nevim, no, do normálního Ladaintoše se to dle mýho moc nehodí (do 2103/06 už vůbec ne), ale v Sašovo Night rideru to asi bude v poho.... A vsadim se, že Saša na to prostě houkne: "Změna na letní čas!" a hodiny se samy přeštelujou podle atomových :lol: :mrgreen:
ger007 píše:nahodou ja pri tom zaspim vzdy zatim som nemal prbolem ale je fakt ze to treba vecne prestelovavat
A jinak ani moje hodiny rozhodně žádnej nadměrnej rušivej zvuk nevydávali. Pravda, sice zvládaly hodinu pod hodinu, ale zase ne o tolik, abych to předělával denně :) Bohužel už je tam mam jenom jako okrasnej stylovej prvek, kterej trvale ukazuje 21:03 :toothy9:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“