Problémy se startem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
zeek
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zeek »

No s těma káblema jsem problémy nikdy neměl :D
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

zeek píše:jestli myslíš tu trubku na hadici od chladiče, tak to bejvalej majitel takto řešil jinej chladič.....(potřeboval prodloužit hadici :?
To je zajímavý tenhle chladič má brácha ve 21061 taky a dle slov původního a prvního majitele je to originál chladič. Auto je z roku 1987. Hadice je ale celogumová, nekombinovaná :wink: Jo jedině že by se tím jinej, myslel prostě tenhle originál hliníkovej.
A k němu je jiná hadice?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
zeek
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zeek »

jo jo je to ten origo lehoulinkej chladič....ještě mi leží ve sklepě :P
Podle mě tenkrát nesehnal původní majitel dobrou hadici tak koupil klasickou krátkou a nastavil to....
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Teepee píše:...A k němu je jiná hadice?
Obe dve jsou jiny. W.
Uživatelský avatar
MZ
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od MZ »

Ondro píše:
zeek píše:
dusin píše: To máš teda pěkně těžkou nohu.
Mno spíš sportovní filtr kn výfuk od mysa líznutou hlavu....a nemám rád cestovní rychlost 120km v hodině :twisted:
fakty zoradene od bezvyznamnych po vyznamnejsie vzhladom na spotrebu :wink:

-no a k tomu LPG- ja by som preskocil na tieto 3 body: "3/ zkontroluj a očisti palec + víčko ( zevnitř ) v případě opotřebení vyměň 4 / zkontroluj a seřiť odtrh přerušovače, pokud je opálený tak kontakty očisti, nebo vyměň podle stavu 5 / až pak nastav základní předstih...." ak sa ti nechce vyhadzovat peniaze za zbytocne somariny...
No mě při škubání na obě paliva poslední týden trápil odrušovák v palci rozdělovače. Hajzlík si dělal co chtěl, ale všechny pokusy o jeho diagnózu proběhly v jeho prospěch (jiskra na kabelu od svíčky, změření odporu multimetrem), dokud nebyl v takovém stavu, že jsem motor vůbec nenatočil. Po vyzkratování drátem jede auto zase jak má (a dneska jdu koupit nový palec).
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Uživatelský avatar
zeek
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zeek »

Tak ty špatný starty už jsou minulostí...vyměnil jsem za pomoci Tomika rozdělovač a už to šlape...krásně to hned chytne a drží 2000 ot. takže perfekt...už to jen doladit aby to nežralo 16 litrů na 100 a jelo to a bude to super;)
Ale to už je záležitost karbesu a takovejch ptákovin:)
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Pool

Příspěvek od Pool »

Prosím o radu, můj startér se při startování občas zasekává, když se to stane, tak jakoby při otáčení na půl sekundy vynechal a točí dál, nepravidelný chod. Čím to může být? Baterka je o.k.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6519
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Pool píše:Prosím o radu, můj startér se při startování občas zasekává, když se to stane, tak jakoby při otáčení na půl sekundy vynechal a točí dál, nepravidelný chod. Čím to může být? Baterka je o.k.
opotrebene uhliky?
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Pool

Příspěvek od Pool »

JmJ píše:
Pool píše:Prosím o radu, můj startér se při startování občas zasekává, když se to stane, tak jakoby při otáčení na půl sekundy vynechal a točí dál, nepravidelný chod. Čím to může být? Baterka je o.k.
opotrebene uhliky?
Asi něco takového, nevím... kolik stojí nové? musí se při výměně sundavat startér?
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6519
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Pool píše:
JmJ píše:
Pool píše:Prosím o radu, můj startér se při startování občas zasekává, když se to stane, tak jakoby při otáčení na půl sekundy vynechal a točí dál, nepravidelný chod. Čím to může být? Baterka je o.k.
opotrebene uhliky?
Asi něco takového, nevím... kolik stojí nové? musí se při výměně sundavat startér?
ja to zavezl do servisu, bo se mi to take stalo v zime a nemel sem zadnou chut se v tom vrtat. Starter se myslim sundat urcite musi a cenu dilu odhaduju do 300 CZK.
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

nebo teoreticky by to mohl bejt povytazenej budici kabel - takovejtej ten hajzl kontaktakt :?
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“