Salát

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

No, takže na dobrou noc - fandím jakémukoliv koníčku, ikdyž mu třeba nerozumím, je fajn nějakej mít. Jen mi to nedá - kdo jezdí v Brně přes Židenice, ví, jak vypadá nejen ulice Jamborova. Ne, že by jinde ve městě nebyly retardéry, myslím jakýkoliv, položený plasty, nebo vydlážděný hrby - ale ty co jsou na Jamborce předčily zatím všechny moje zkušenosti jak s prázdným autem, tak s plným. Normální retardér jde přeskočit v rámci propružení náprav. Čili jaksi tak nějak plavmo přejet, bez nebezpečí tvrdého nárazu kastle. Tyto retardéry jsou tak kvalitní, že toto v jakékoli jiné než skoro nulové rychlosti nelze. Čili skutečně se musí krokem, HRK, HRK - HRK, HRK, a potom jet. Samo, že je to celý uprostřed otřískaný a politý olejem, ale bohužel...
Proč se to tam dává, když to nefunguje? Nevím. Každopádně nemalý procento řidičů nasraných na průběh jízdy tomu dá hned po přejetí čočku co to snese, takže o čistotě ovzduší, ani snížení hluku nelze mluvit ani omylem.

Promiňte mi ty blitky a užívejte si radostné jízdy čímkoliv, s radostí v srdci, než vám taky někde postaví podobnou hladovou zídku.

P.S. Možná bych mohl vyměnit tlumiče, třeba pak budu plavmo překonávat i ty mrchy výše zmíněné? :lol: :wink:
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“