211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Cena mi připadá přiměřená (s ohledem na ceny ostatních aut).
Mě chybí jen reklama.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Georgius
Příspěvky: 4033
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgius »

Nova sekce je hotova, jestli ma nekdo zajem muze se mrknout i tam, ad Anonymouse - nechces si zalozit taky podsekci "Akcie Avtovaz" :lol:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Pro Anonymouse: Už konečně pochop, že nás tady nějaké akcie Autovazu a prodejnost lad moc nezajímá. Apropo, onehdá, když jsem dělal selekci před koupí lady jsem byl u škodofky u aut. prodejce, tak tem mi nebyl schopen odpovědět na docela hodně otázek a to i základních. To není problém značky, ale lidí.
Franta
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Anonymouse píše:
franta píše:Pro Anonymouse: Už konečně pochop, že nás tady nějaké akcie Autovazu a prodejnost lad moc nezajímá. Apropo, onehdá, když jsem dělal selekci před koupí lady jsem byl u škodofky u aut. prodejce, tak tem mi nebyl schopen odpovědět na docela hodně otázek a to i základních. To není problém značky, ale lidí.
Franta
To je ale potom móóóc smutný, nemít základní povědomost o tom, čí vlastně výrobek kupuji. To poznám z hospodaření firmy a tedy i z akcií. U nanuka, který právě sním, mi to je také asi jedno (snad jen aby nebylo potom bolení břicha), ale u investice za minimálně čtvrt miliónu Kč a na několik let už mi to jedno není. A není mi také jedno, jaký bude proto asi tak za 3 až 8 let servis (když a jak jsem nabyl odsud dojmu že je jen jeden slušný a kompetentní v republice). A co si může dovoli škodovka, tady vzhledem k tradici a stavu prodeje, si nemůže přece dovolit někdo, kdo se teprve snaží na trhu nově etablovat. Značku a lidi nelze před zákazníkem oddělovat a jako výmluva to neobstojí.
Ma pravdu, predsedo...
VAZ 2104 1.3 1989
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Pro JmJ a A:
Bohužel, nevím o tom, že jsem předseda. Ale možná kdyby trochu více kostišky zapadaly bylo by Vám jasné, že auto lada není nějaký neznámý nanuk, aspoň pro mě a pro lidi kteří trochu něco ví o ladovkách. Těžko zkrachuje podnik který je majoritně ruský a má produkci myslím nějakých 500k a víc kusů do roka. Jinak má osobní zkušenost s ladou je od roku 1978, takže taky žádný neznámý nanuk, jako pro většinu z nás tady.
Možná pro Tvou(Vaší) informaci ten vw má docela velké problémy. Nad vodou ho víceméně drží škoda. Takže s tou škodovkou jsem si míň jistý než s autovazem.
A k té mnohokrát zmiňované kvalitě, vzhledem k tomu, že dělám v nadnárodní firmě, vím, že kvalita v rusku(máme tam fabriku) je srovnatelná. V německu jsou na tom daleko hůř. Zajdi si do autosalonu vw a bmw,, podiv se na spárování a pochopíš, že u ladovky to není až taková tragedie, jak se všude říká.
Franta
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Jako uživatel Lada 21113 mám pocit, že kvalita i cena jsou u Lady celkem v pohodě. Jediný, co Ladě chybí je reklama. Je jen potřeba lidem intenzivně v přestávkách seriálů, na billboardech, v rádiu atd... cpát do hlavy, že Lada je největší a nejtrvanlivější a nejspolehlivější a nej...... a za pět až deset let, to pak bude "vědět" každý. Ale je to velká investice.
Dneska tu Ladu desítkové řady zná pár lidí a to se vyrábí už snad 5 let.
Pořád se setkávám s lidmi typu: "Lada? A to se dneska ještě vyrábí?"

PROSTĚ REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

franta píše:Pro JmJ a A:
Bohužel, nevím o tom, že jsem předseda. Ale možná kdyby trochu více kostišky zapadaly bylo by Vám jasné, že auto lada není nějaký neznámý nanuk, aspoň pro mě a pro lidi kteří trochu něco ví o ladovkách. Těžko zkrachuje podnik který je majoritně ruský a má produkci myslím nějakých 500k a víc kusů do roka. Jinak má osobní zkušenost s ladou je od roku 1978, takže taky žádný neznámý nanuk, jako pro většinu z nás tady.
Možná pro Tvou(Vaší) informaci ten vw má docela velké problémy. Nad vodou ho víceméně drží škoda. Takže s tou škodovkou jsem si míň jistý než s autovazem.
A k té mnohokrát zmiňované kvalitě, vzhledem k tomu, že dělám v nadnárodní firmě, vím, že kvalita v rusku(máme tam fabriku) je srovnatelná. V německu jsou na tom daleko hůř. Zajdi si do autosalonu vw a bmw,, podiv se na spárování a pochopíš, že u ladovky to není až taková tragedie, jak se všude říká.
Franta

Ja myslim ze nejde ani tak o krach cele fabriky jak o to, ze to nebude kde nechat spravit u nas v CR. Ja sam bych za Ladu rad zase Ladu. Jen jsem trochu zklaman z toho, ze jediny pouzitelny servis je dle vseho ten Melnik. Pro nas z Moravy opravdu dost z ruky. Mozna tomu tak neni a treba servis ve Zline je ok. Kazdopadne stale je to 30km.

Pro nas Lada neni neznamy nanuk, ale pro 90% koupeschopnych lidi je to bud neznamy nanuk, nebo znamy nanuk, ale oni maji na Magnuma, takze si nebudou kupovat Míšu z Lakrumu ve Zdounkach :-).

Sam bych si moc moc pral, aby uz tu byla kalina, aby na webu byly aspon NORMALNI propagacni materialy, aby v TV aspon jednou za tyden byla videt reklama... A aby se ukazalo, ze Lada sice neporazi BMW, ale ze ma taky sve misto na trhu.

A kdyz to auto jde koupit prumerny clovek, tak prvni s cim se potka jsou lide v autosalonu nebo materialy na webu. Pokud se ovsem dozvi, ze Lada vubec jeste neco vyrabi :-(.
VAZ 2104 1.3 1989
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Souhlasím s Jmj. Množství servisů úzce souvisí s množstvím prodaných aut. :-(
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

CS Autolada

Příspěvek od JakubN »

Ahoj
jak se tady jednou řešilo, v čem jezdí zaměstnanci Autolada. Tak včera jsem jsi vyzvedával auto v Praze na Koňevce a byl jsem v podzemní garáži. Netuším, kolik vozů bylo služebních a kolik soukromých, ale Lady převažovaly. Vyjma mé nové 2111, tam stála služební/zkušební 2111 - taková ta popsaná nápisy, pak 2112, údajně zatím jediná v ČR r.v. 2005 s 1.6 motorem (asi ta samá, co byla v Hradci), pak tři 2111 (možná jedna z nich byla 2112, nejsem si úplně jistý) s pražskými SPZ a jeden nablejskaný mercedes. Když jsem vyjížděl, tak jsem ještě minul venku (v areálu autolada) zaparkované nějaké větší auto (asi Peugeot) a za ním asi ladu samaru. J.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

JmJ píše:...Sam bych si moc moc pral, aby uz tu byla kalina, aby na webu byly aspon NORMALNI propagacni materialy, aby v TV aspon jednou za tyden byla videt reklama... A aby se ukazalo, ze Lada sice neporazi BMW, ale ze ma taky sve misto na trhu....
Pod tohle se klidne podepisu. W.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Kdyby alespoň částečně převzali to, co je na internetu v Rusku....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Georgius
Příspěvky: 4033
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgius »

Nebrecte, muze byt i hur... http://www.lada.fr je sice graficky pohlednejsi, zato auto stoji v zakladu vic a ma jen rok zaruku :cry:

Tak me napada pod dojmem ohlasu na Bachyni, nechteli byste nekdy udelat sraz v Praze na Konevce ? Misto sovetskych vlajek ssebou transparenty :protest: "Vice reklamy Lade", :protest:"Chce to novy web !", :protest: "Privezte nam Kalinu" a podobne. Trochu troubeni k tomu :director: a to by si ladaklubu dovozce mozna i vsiml
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

...a když mě tam uviděj, tak si to budu opravovat sám a pro díly jezdit do Ruska. :-(
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Georgius píše: ...Tak me napada pod dojmem ohlasu na Bechyni, nechteli byste nekdy udelat sraz v Praze na Konevce ? Misto sovetskych vlajek ssebou transparenty :protest: "Vice reklamy Lade", :protest:"Chce to novy web !", :protest: "Privezte nam Kalinu" a podobne. Trochu troubeni k tomu :director: a to by si ladaklubu dovozce mozna i vsiml
:shock: A pak by ho asi okamžitě šlehlo :!: :shock: L.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Luděk Musil píše:
Georgius píše: ...Tak me napada pod dojmem ohlasu na Bechyni, nechteli byste nekdy udelat sraz v Praze na Konevce ? Misto sovetskych vlajek ssebou transparenty :protest: "Vice reklamy Lade", :protest:"Chce to novy web !", :protest: "Privezte nam Kalinu" a podobne. Trochu troubeni k tomu :director: a to by si ladaklubu dovozce mozna i vsiml
:shock: A pak by ho asi okamžitě šlehlo :!: :shock: L.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D jeste to chce vystrel z aurory a je to kompletni revoluce :D :D :D :D
VAZ 2104 1.3 1989
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“