211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Anonymouse
Jasně na clo jsem zapoměl.Jestli se ale cena bude pohybovat od 230000 kč směrem nahoru,tak se pak to auto opět stává neprodejným.Těch 30000 tam dělá dost velkou neplechu.No uvidíme,jak se to vyvrbí.
Jo Suzuki Swift jsem včera zahlédl v jednom obchoďáku.Motor 1,3-66,5 kW.V základu 259000 kč.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Anonymouse
Proč chceš končit ?
Taky mi to vrtá hlavou.Jestli utratit peníze za nové,či ušetřit a koupit slušné ojeté.Je ale fakt,že mě to přitahuje k Ladě a to dost silně.A taky je fakt,že bych rád nové auto.Při mé péči (ne nic extra) a počtu km ročně by mi mohla nová Lada vydržet 10-15 let.Je mi jasné,že ojetina vyjde co do nákladů lépe.Ojetin jsem si v životě užil už dost,ale asi bych to taky vydržel,kdyby to nešlo jinak.Rozhodování mi dá ještě asi zabrat,ale snad to čas rozhodne tak trochu za mě.Uvidíme.
Ctirad
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Tak si tu rumunskou věc kup :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

A v základní výbavě nebudeš mít ani příčný stabilizátor, který má i octavie z roku 1960.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Pro Anonymouse:

Jestli považuješ příčný stabilizátor jako výkřik ze tmy, pak věz, že má opodstatnění a to dost velké. Zatím jsi mě neodpověděl na mou velice jednoduchou otázku. Uveď novou alternativu k ladě srovnatelnou (logan je dražší+40000kč)? Nevím o jakých fatálnostech mluvíš. Víš, já jsem v loganovi nejen seděl, ale i jel a řeknu Ti, kdybych neznal 2112 16v, tak je logan gut, ale s touto zkušeností nic moc (hlavně motorově, byla zajetá i nová, se silnějšími motory), spotřeba je katastrofa (1-2l navíc). Jinak když jsem tak seděl v tom loganovi , tak interiér samé vrzání, a nedodělky větší než v ladovkách které jsem viděl, dveře některé šly zavírat jiné dost ztuha, velice špatně slícované díly kufr, světla. Asi to v záruce půjde spravit, třeba ty dveře. Logan není pozinkovaný. S loganem jsi to moc netrefil.
Ps. Pro zasmání posílám jeden příspěvek. Kámoš z vedlejší vísky koupil pa 307 novou. Auto fakt good za 390kkč. Jo akorát mělo jednu chybu jelo vždycky jenom 23 km přesně a potom chcíp. Potom nastartovalo a zase 23 km a chcíp. Páni z pažouta vyměnili snad všechno a nepomohlo to. Auto muselo do Rakouska. A potom dostal po měsíci nové. Fakt zážitek na celý život.
Franta
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Anonymouse píše:
Pšenda píše:A v základní výbavě nebudeš mít ani příčný stabilizátor, který má i octavie z roku 1960.
S prominutím, ale přesně toto jsou přece výkřiky, které nic neřeší a nevyřeší.
Jinak tehdejší "Octavii" jsme doma spokojeně roky a roky měli, byla sesazená něco ze Spartaka, něco z Octávie a rychlostní skříň to třeba mělo z tehdejší Felicie. Tehdy to známý a zároveň vzdáleně příbuzný autoopravář šikovně složil a auto šlo takto přihlásit :P Dnes už by to asi neprošlo :roll:
Najeto nakonec měla, holka jedna rozmilá, přes 300.000 km a byli jsme všichni a velice rádi, že si ji vzal nakonec otcův kolega v práci na předělávku na traktor. Tak vlastně si žije dodnes a slouží :lol: Zrovinka nedávno jsem ji zahlédl u něho za plotem, pravda, s trochu upravenou fazónou :wink: Slušelo ji to i tak.

To co jsem napsal není výkřik. Osobně si myslím že stabilizátor nápravy je celkem podstatná součást podvozku. A to že jí nedávají v základu je docela šílenost vzhledem k tomu že jeho cena bude někde kolem pár stovek. To by mohli také chtít za příplatek brzdy na všech kolech nebo otvírací zadní dveře.
Ty tady celou dobu kritizuješ novou Ladu a to že nejsou ve výbavě elektrony a metalíza a že se to musí dokupovat. Jenže to jsou věci které tam nemusí vůbec být, to auto bude makat úplně stejně jako když tam budou.

Prostě si kup Logana a nech nás v klidu.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Tak to moje Laděna už jela i 2300km nonstop. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Anonsp: Co máš za auto?
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

V žádném případě se nesnažím odpovědět za Anonymouse/Speedyho - to nechám na něm.
Podle jeho příspěvků, které zde napsal a které jsem zde přečetl, tak je opěšalý a občas řídí otcovo Trabi limuzína. L.
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Pro všechny: Minulý týden jsem mluvil s technikem z hlinska prý v březnu byly na školení na ten nový 1,6 motor a říkal, že zatím je to risk. Není to spolehlivé, teče to A spotřeba šla dost do kytek. 8l kombinace. což je o víc než 0,5l více než 211x, papírově. Jinak zapalování je na každý trysce. Prostě podle jeho slov tak za 2 roky to bude slušnej motor a zlatej 1,5 motor. Kalina bude na konci roku 2005 nebo začátkem 2006.
Franta
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

franta
Ten motor 1,6 bude asi stejný jak ve 211x tak v Kalině že?
Ctirad
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

to nevím
martina
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvek od martina »

jasně kup si nějakou tu akcii a pak přesvědčuj ostatní akcionáře o tom, že mají vedení zaúkolovat ve směru snížení ceny aut na polovinu protože pak budou dle tebe konkurenceschopná. :wink:

teda já nevím, ale výstavy obcházím právě jen pokud něco vybírám - taky jsem dřív slezla x krát for arch a podobný výstavy, ale dnes, páč už bydlím, tak mě tyto věci nezajímají natolik, abych ztrácela čas na těch výstavách dál. :lol:

a pochop už konečně, že auto, zvláště v této cenové relaci je spotřební zboží, tak prostě není zvykem věnovat půl života jeho výběru....

myslím, že v tvém případě bude nejlépe si vypracovat seznam potenciálních kandidátů, pak si sednout někde k nějaké silnici a použít metodu buďto největší četnosti v určitém časovém intervalu, nebo prvního kusu, protože jinak si určitě nevybereš :lol: :wink:

m.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

A v lepším případě ho tam na krajnici přejede nějaký ospalý tirák :-)

Nic ve zlém, jen by měl pokoj a nemusel už nic vybírat. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Georgius
Příspěvky: 4021
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgius »

Zakladam novou diskuzi s nazvem Koupit nebo nekoupit, tak muzeme cast diskuze presunout tam, aby to bylo i prehlednejsi. Pokud me adminove za pozadavek neodstreli :gib:, tak by bylo dobre tam presunout relevantni clanky z obou stran barikady. Ja anonymousa chapu, vybirani Lady neni jednoduche, detaily v nove diskuzi :lol:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“