2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

NEBLBNI, zadne jine upravy? Neprehanaj :P :lol:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Majo píše:NEBLBNI, zadne jine upravy? Neprehanaj :P :lol:
... definujte niekto co su upravy a co nie 8) :D , podla mna uz tescova koncovka na vyfuku super lestenky tuto posuva kdesi o kategoriu nizsie, minimalne, ..............
som zastanca praveho, a u mna je original len jeden. Vlastnit original kusok, tak sa ho snazim uviest v povodny stav to znamena, origo gumy, zrkadla, samozrejme so zamerom nechat to potomkom ako hodnotne dedictvo, inak vlastnit "lestenku u mna ma hlbsi vyznam.....nemam ju, tak sa mi lahko rozprava 8) , ak by som ju mal, asi by isla zakonzervovat, a rozhodne by nebola na bezne pozuivanie. Inak su to vsetko blaboly.....
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6531
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ja mam auto na jezdeni, takze v zajmu pohodli, hlucnosti, bezpecnosti a spotreby provadim ruzne vyhradne (z)vratne "tuningove" operace :lol:

puvodni krasna lestenka, to ma zarucene sve kouzlo, ale pestovat bych to nechtel :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

koncovka na vyfuk z tesca neni uprava(tuning) ale bastl(tuzing) :P
Viem o com hovorim, mam taku :mrgreen:

No napriklad take sedacky v 2103, ehm no, ja 06kove trpim iba preto, ze maju aspon hlavovu opierku :P
A napriklad bez centralu a alarmu si uz ani neviem predstavit auto...
A takychto veci by sa nasloooooo
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

radek mb: toto by se dalo akceptovat, neb se jedná o lehce vratné změny, které nezanechávají trvalé následky. I tak ale o tom ještě pouvažuj. :wink:

Již mám pár fotek, tak se s některými podělím. Další budu přidávat časem. Tady je tedy pár z nich:
Přílohy
Pokud do servisu, tak jedině s originální servisní knížkou
Pokud do servisu, tak jedině s originální servisní knížkou
Pro kontrolu před jízdou
Pro kontrolu před jízdou
Vždy na čas
Vždy na čas
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

A ještě pár dalších:
Přílohy
Pokřtili mě jménem Žiguli
Pokřtili mě jménem Žiguli
I zadeček mám velmi pěkný
I zadeček mám velmi pěkný
Ahoj. Já jsem Jahůdka. Jsem trošku rozespalá, ale krásy mi to neubralo
Ahoj. Já jsem Jahůdka. Jsem trošku rozespalá, ale krásy mi to neubralo
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

radek mb píše:.... vy tajnůstkáři z Brna :wink:
Hehe, já jsem vyváz, já nic, já muzykant :P


Hurikáne, založ si téma v kulatej řadě, tady je to takový "schovaný" ;)

No teda, naživo je to sakra pěknější..... :roll:

Jo a chlape, co jsi tam lamentoval, že je neoriginální??
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše:Hurikáne, založ si téma v kulatej řadě, tady je to takový "schovaný"
Jojo. Založím. Ale až budu mít víc fotek a tak. Teďka bych tam neměl moc co dát.
Laďuša píše:No teda, naživo je to sakra pěknější...
To máš naprostou pravdu. Fotil jsem to jen tak narychlo a už byla skoro tma. V tomto počasí se pěkné fotky dělají těžko.
Laďuša píše:Jo a chlape, co jsi tam lamentoval, že je neoriginální??
:?: :?: :?: O ničem mimo brzdových hadiček a zadních pneumatik nevím.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hurikán píše:
Laďuša píše:No teda, naživo je to sakra pěknější...
To máš naprostou pravdu. Fotil jsem to jen tak narychlo a už byla skoro tma. V tomto počasí se pěkné fotky dělají těžko.
No však já jsem to taky na světle ani neviděl :mrgreen:
Hurikán píše:
Laďuša píše:Jo a chlape, co jsi tam lamentoval, že je neoriginální??
:?: :?: :?: O ničem mimo brzdových hadiček a zadních pneumatik nevím.
Tak možná si něco pletu, ale zdálo se mě, že jsi tam něco kritizoval... No asi zrovna tuto ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Tak to je právě věc, kterou nyní řeším. 02 bych se zbavoval nerad. Uvidíme. Budu muset učiniti zásadní, politické rozhodnutí. :? Rád bych zachoval a zrenovoval i 02, ale bude to asi vééééééééélmi těžké. :( :(
Doporučuji pustit se do renovace, přece nebudu sám kdo se rozhodl totálně rekonstruovat značně opelichanou 2101 r.v. 1972.
Sice s tím teprve začínám, ale už teď se dostavuje jistý příjemný pocit ze záchrany vozu, který by někdo jiný už dávno zlikvidoval. To že to bude stát mnohonásobně více finančních prostředků, než kdybych si rovnou koupil nějakou zachovalejší, si dobře uvědomuji, ale co jsou peníze proti tomu když se zrenovuje vůz ke kterému mám jistý citový vztah :wink:
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Tak se teď konečně taky můžu pochlubit a sice, že jsem byl úplně prvním člověkem z klubu, který se tímto skvělým referentským vozidlem vezl. Jeli jsme od Semálu na schůzi. 8) Říkal jsem si, že neexistuje lepší odvoz na schůzi, než nádhernou Ladou kulaté řady. :wink:
Co mě velmi fascinovalo, jak nový motor tlačí vysoko tlak oleje- v otáčkách, kdy ten můj rozhrkaný prskolet udělá na ukazateli sotva 2 při novém oleji, tento ukazoval kolem 4 a dle Hurikánových slov chodí při vyšších otáčkách až k 6. 8) Motor byl úplně tichý a při zapnutém kabinovém ventilátoru nebyl ani za jízdy skoro slyšet- názorná ukázka toho, jak vypadal nový žigulík, když ho majitel přebíral v Mototechně! :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Honza 21061 píše:......
Co mě velmi fascinovalo, jak nový motor tlačí vysoko tlak oleje- v otáčkách, kdy ten můj rozhrkaný prskolet udělá na ukazateli sotva 2 při novém oleji, tento ukazoval kolem 4 a dle Hurikánových slov chodí při vyšších otáčkách až k 6. 8)..... :)
Ano ano, taky jsem na ten tlak koukal....po nastartování si studenej držel 4..teplej volnoběh kolik že to Hurikán povídal? 2?.. No, vždyť je to vlastně funglový auto.... Ale stejně si myslim, že 6 už je moc... Podle chytrých knih má být provozní 3,4 - 4,4....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9345
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Michal Pokorný píše:přece nebudu sám kdo se rozhodl totálně rekonstruovat značně opelichanou 2101
Neboj, sám nejsi ;-)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, jo ale ta moje je opelichaná zvenku a tudíž je to mnohem více vidět. Zespodu, v podbězích ani na jiných spodních a skrytých partiích se na ní nemusí ani sáhnout, ale za to zvrchu to nějaký ten klempířský a lakýrnický zásah bude chtít.
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Laďuša - to si děláš srandu, že jezdíš na schůze i do Brna? :D :D :D
Čoveče tvůj čas bych chtěl mít ... :cry:

Každopádně ta maska je krásná, tenhle předek je ten nejhezčí na žigulech vůbec. Za chvíli už každej v ladaklubu bude mít aspoň dvě Lady :lol:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“