Tipy na baterku

Moderátor: Moderátoři

Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

slavoj píše:
mtx píše:The best of je EXIDE !!! (ULTRA al. EXTREME)
Sice cosi stoji, ale parametrami je super napr. 55 Ah dokaze vyvinut startovaci prud 600 A
Starky ju ma asi 4 roky a minulu zimu sa mu vybila a zamrzla na kost vyduta jak...
Myslel som ze je po nej! Po 1 dni ked rozmrzla skusil som ju pripojit na nabijacku aj za cenu vybuchu!! Nabila sa o odvtedy drzi a toci jedna basen! 100 bodov pre EXIDE!


V tom sa zhodneme, mame ich na predajni mozem potvdrdit, ze su skutocne vyborne. Len jedna poznamka do Lady alebo podobnych vozidiel ti uplne staci Exide Excell 50Ah cca 2080,-Sk. Ultra alebo Extreme su pre narocnejsie podmienky prevadzky, napr. klima, plna elektro vybava atd.


kdyz ma v aute hudbu je potreba neco silnejsiho
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
slavoj
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvek od slavoj »

Maysner píše:
slavoj píše:
mtx píše:The best of je EXIDE !!! (ULTRA al. EXTREME)
Sice cosi stoji, ale parametrami je super napr. 55 Ah dokaze vyvinut startovaci prud 600 A
Starky ju ma asi 4 roky a minulu zimu sa mu vybila a zamrzla na kost vyduta jak...
Myslel som ze je po nej! Po 1 dni ked rozmrzla skusil som ju pripojit na nabijacku aj za cenu vybuchu!! Nabila sa o odvtedy drzi a toci jedna basen! 100 bodov pre EXIDE!


V tom sa zhodneme, mame ich na predajni mozem potvdrdit, ze su skutocne vyborne. Len jedna poznamka do Lady alebo podobnych vozidiel ti uplne staci Exide Excell 50Ah cca 2080,-Sk. Ultra alebo Extreme su pre narocnejsie podmienky prevadzky, napr. klima, plna elektro vybava atd.


kdyz ma v aute hudbu je potreba neco silnejsiho


no zalezi co rozumies pod pojmom hudba. Pokial tam mas komplet audio supravu za niekolko desiatok tisic, tak to ano, ale pokial tam mas klasicky CD prehravac tak to je myslim bezna vybava kazdeho auta. No ale dajme tomu, ze ta 50Ah ti urobi taku sluzbu ako menej kvalitna 55Ah aj ked podla vyhladavania na exide.sk odporucaju 55Ah co je priblizne o 300,- Sk drahsia.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Exide uz ULTRA nerobi, myslim...

Kupoval som pred par tyzdnami a samozrejme som siel do Exide Extreme, chcel som 66Ah(510A startovaci prud), v ZV mali skladom "len" 60ku(450), no postaci. Cena bola 3300Sk ak si to dobre pamatam, zatial je kratka doba na to aby som s nou mal nejake problemy, prezila aj to ked som ju "utopil" v potoku :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“