Problémy s některými členy

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Nic se proti nikomu neobraci. Diskutujete. Neutocte osobne a to, co byste si snadno mohli osobne brat, berte co mozna objektivne. Tak se doberete rozumneho konce.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Jelen: Neřekl bych, že ta 21061 od Brandyho byla prodána za těžký peníz... A kromě toho, že měla v háji lak a musela na nový, byla v dost dobrém technickém stavu, tuším, že jsem hodně slintal, když mi Kopr popisoval, co všechno měl Brandy v cajku. Mě v té době čekala ještě kopa práce na technice, abych se mohl přiblížit jeho stavu a to jsem koupil káru vyjetou skoro rovnou z garáže.

[ Komentář přidal: Jelen: čt červen 03, 2010 15:59 ]
Já teda nevim, no, ale tolik, co za to dal, bych za žigula asi nedal.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Little Red Riding Hood píše:hele když je tu řeč o těchdle věcech docela ve mě hrklo, máte u kopra někdo sjednané povinné ručení??..
Zvažoval jsem že přes něj udělám povinný ručení anebo se ho aspoň na něco ohledně PR zeptám, ale nemohl jsem se s ním na skype spojit, takže NE.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Kopra neznám, nic mi nedluží ani já jemu a ani přes něj nemám ručení, jen sem sem chtěl něco napsat abych byl taky in. :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

zelvotron píše: jen sem sem chtěl něco napsat abych byl taky in. :lol:
V tom případě si uděl bludišťáka :lol:
Ještě k tomu co tu kdosi psal že má internet v mobilu.Myslím, že i v tomhle případě se daj posílat na forum příspěvky.Už jsem to takto řešil mnohokrát.
Kopra taky osobně neznám, akorát sme spolu párkrát dali řeč na skypu a jednou na sraze.Takže se do tohohle dál nebudu míchat. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

myslím, že ľudia, ktorých sa to netýka by sa zbytočne vyjadrovať nemali :roll: tiež som sa s koprom už stretol a je to pohoďák, nemám pol zlého slova na neho, no obchody som s ním neriešil, a tak ani písať som tu nechcel a asi ani nemal :roll:
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

plavec píše:Kopra taky osobně neznám, akorát sme spolu párkrát dali řeč na skypu a jednou na sraze.
Hele tohle ti tedy nějak neštimuje :wink:
plavec píše:Takže se do tohohle dál nebudu míchat.
Přesně to jsem chtěl naznačit.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

U Kewina byl rozdíl minimálně v tom, že tady nikdo nerozpatlával jeho osobnost a ozvali se opravdu jen ti, co s tím měli něco společného.

Osobně si myslím, že největší jádro problému bude asi ta 205ka, kde je kromě nevyjasněného vztahu, jestli je vlastně prodaná, nebo půjčená ještě jedno vodítko - jen tak ze sportu a mimo soutěž by zde mohl být uvedený majitel, který je uvedený ve velkém TP (já TP nikdy neviděl, jen tak tápu) a případný právní vztah mezi Mírou, Koprem a tím, kdo je v TP, nebo kdo je předposlední majitel. Dozví se to hladové publikum?:)

Mi k tomu Kopr řekl svoje, vím, co vím, trošku mě udivují poznámky o zoo, myslím, že víte, jak se k němu ty zvířata dostaly, stejně jako ty auta. Chápu, že na sraze každý rozdává maso, ale naftu na to, abych dojel, mi ještě nikdo na srazu nedal (a nebyla kradená, jak by vás asi mohlo napadnout).
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Acibuk píše:U Kewina byl rozdíl minimálně v tom, že tady nikdo nerozpatlával jeho osobnost a ozvali se opravdu jen ti, co s tím měli něco společného.

Osobně si myslím, že největší jádro problému bude asi ta 205ka, kde je kromě nevyjasněného vztahu, jestli je vlastně prodaná, nebo půjčená ještě jedno vodítko - jen tak ze sportu a mimo soutěž by zde mohl být uvedený majitel, který je uvedený ve velkém TP (já TP nikdy neviděl, jen tak tápu) a případný právní vztah mezi Mírou, Koprem a tím, kdo je v TP, nebo kdo je předposlední majitel. Dozví se to hladové publikum?:)

Mi k tomu Kopr řekl svoje, vím, co vím, trošku mě udivují poznámky o zoo, myslím, že víte, jak se k němu ty zvířata dostaly, stejně jako ty auta. Chápu, že na sraze každý rozdává maso, ale naftu na to, abych dojel, mi ještě nikdo na srazu nedal (a nebyla kradená, jak by vás asi mohlo napadnout).
A můžeš mi prosím tě říct, kdo to tu rozpatlává? Já, nebo všichni ostatní co tvrdí, že on za nic nemůže. Proč tu teda všichni píšete, když se vás to netýká a vadí vám, že přibývají příspěvky. Já jsem jenom založil téma a přidali se ti, co k tomu měli co říct.

K té 205ce. o tom moc psát nebudu, protože ani Mirek vlastně neví, jestli je napsaný v TP jako uživatel, jak mu bylo slíbeno, aby s tím kdyby něco provedl, neměl Kopr s přítelkyni problémy. Akorát vím, co všechno na tom autě udělal, aby s tím vůbec mohl jezdit a že půlka věcí v tom nefunguje. A v momentě, kdy toho auta narval peníze, tak se změnila dohoda o placení a začalo se vyhrožovat policajtama, to je jednání kamaráda.

Naftu na ježdění rozdávám kolikrát taky a jestli je kradená, nebo ne, může být každému jedno.

Moje narážka na zoo, je myslím dost jasná, tak jako narážky na vozový park. Každé zvíře musí něco žrát a to něco stojí. Každé auto musí mít zaplacenou zákonnou pojistku a to taky něco stojí. Pak se ale nemůže divit, že z toho mála co dostane, nezvládne platit nájem a ostatní věci, aby přežil,natož aby zaplatil to, co dluží. Je to o prioritách.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Konkrétně proti tomu, že jsi tu napsal, jak se věci mají, nemám půl slova, výhrady mám proti analyzování toho, co má a nemá a jak s tím momentálně nakládá a jak žije. Když už se to tahá na světlo, tak ano, ale má to svoje hranice (které ty nepřekračuješ).
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Ivo, mimochodem, jak jsi psal, že utekl a tajně si změnil číslo, ono by stačilo podívat se do jeho podpisu, kde vylepil své nové číslo ;)
http://forum.ladaklub.com/profile.php?m ... file&u=532
Ivo píše:Moje narážka na zoo, je myslím dost jasná, tak jako narážky na vozový park. Každé zvíře musí něco žrát a to něco stojí. Každé auto musí mít zaplacenou zákonnou pojistku a to taky něco stojí. Pak se ale nemůže divit, že z toho mála co dostane, nezvládne platit nájem a ostatní věci, aby přežil,natož aby zaplatil to, co dluží. Je to o prioritách.
a s tímto se nedá, než jen souhlasit ;)
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Jelen píše:Ivo, mimochodem, jak jsi psal, že utekl a tajně si změnil číslo
Prosím tě, přečti si tu moji větu, na kterou si reagoval ještě jednou. Napsal jsem že to vypadá jako by utekl před něčím a o tom že by si tajně změnil číslo jsem nenapsal vůbec nic. To, že se mu nedovolám jsem si odvodil od toho, že změnil zaměstnavatele.

[ Komentář přidal: Jelen: st červen 02, 2010 17:16 ]
jasné, ale vyplynulo to z toho tak, že to udělal schválně.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Znám vás většinu osobně a nestačím se divit,jaký je tu pískoviště.......


Chybí mi tu bábovička od Kopra.tečka.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Kdyz to nejde po dobrem, tak bude zle, a svinsky zle....

Vyzyvam verejne Kopra, aby mi okamzite po precteni tohoto prispevku zavolal. Jedna se o jeho protizakonne jednani a pokud bude nadale ignorovat me vyzvy, budu kontaktovat prislusne organy.....

Jestli tento prispevek smaze, zazene do pekel Kopra, jeho jisteho clena rodiny, me a kdo vi kolik dalsich lidi. Dekuji
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Atex píše:Kopre dik za telefonat, tim spolu definitivne koncine, nemusis se snazit mi nic psat ani volat! Vidim ze uz sis napujcoval i v cechach, si borec ....
Miro at to je, jak to je, nemuzes nekoho vyzyvat verejne na foru, at ti zavola:) Cislo na nej mas, tak volej, nebo to dej na benga.

edit: doporuceny dopis pomuze.

Nicmene pokud nemas kupni smlouvu, doklad o zaplaceni, muze taky Natala dnes vecer nahlasit to auto jako kradene, to mame tvrzeni proti tvrzeni a vis, jak to chodi:) A kdyz dojde na lamani chleba, zhodnoceni ceny vozu se nezapocitava, jeste bys to mel spravne na sve naklady uvest do puvodniho stavu. Cisle teoreticky bys ale na to sanci mel.

To je z ciste obecneho pohledu.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Odpovědět

Zpět na „Hádky“