My Lada Movie Star

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
George DeLorean
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 22, 2006 19:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od George DeLorean »

peet2101 píše:Já bych to asi psychicky nevydržel a to auto zavezl jinam, tohle je fakt hrůza
No on jinak samosebou lakuje auta, ale ta ktera mu nesou penize. :)
To je jasny, neco ho zivit musi. :)
Ta moje zakazka ho fakt nevytrhne.
Mam proste smulu :(
Uz jsem nejake penize slozil.
Auto je bez dveri a oken nejak nemam ani kam to dat jinam.
A hlavne kazdej lakyra dela trochu jinak.
Takze nevim......
Alespon nejaka fotka. :)

Tak foto nebude :(

Promiňte, ale přesáhl jste maximální povolenou kvótu pro přikládání souborových příloh. Tato kvóta činí ve vašem případě 10 MB
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

lionol píše:Největší pakárna je v tom, že lakoši jsou křečkové hladoví, a jak není lak za 150 000, tak se na to můžou víte co. Vloni jsem vezl auto do laku (SEAT ALhambra) - ten lakýra je můj známej, respektive u něj lakuju už asi 15 let, vždycky samý velký a drahý auta (všechno podnikový), jenom na té Alhambře udělal za posledních 5 let tržbu cca 200 tkč (jednou celolak po kroupách, pak různě prošláplou střechu po vandalech, nabořenej zadek z parkoviště ... prostě furt něco, jak taky jinak, když auto jezdí 75% kilometrického proběhu po městě) - no, a protože je to asi 10 km od Olomouce, potřeboval jsem se nějak dostat zpátky domů. Takže to tam se mnou vezla manželka, ona SEATem a já za ní žigulíkem. Dojedeme tam, tenhle borec, kterej mě za posledních 10 let zkasíroval řádově o statisíce, vylezl ven, vyvalil oči, vyflusnul žvýkačku a prej: "... to myslíme ku.va šéfe vážně? Na to se můžu vysrat, na tom nedělám" Když jsem ho uklidnil, že se bude lakovat SEAT, tak řekl jenom "... no proto!" Tak jsem se ho potom ptal, proč mu žigul vadí. Odpověď mě ani nepřekvapila.

" ... protože tu Alhambru necháte udělat, zaplatíte 35 táců ani nemrknete (šlo o nárazník), protože na tom máte havarijko ... ale na té ruské kurvě (citace) určitě pojistku nemáte, a když si řeknu pět tauznů, tak se budete kroutit. Já tyhle zmrdy (opět citace), jako jsou stodvacky, žigle a podobný pelechy vůbec neberu do verkštatu. Proč toho hajzla nevyhodíte, dyť v tom vypadáte jako houmlesák ..."

Všechno jsou to citace. Takže proto. Tahle práce jim nevoní, a hlavně majitel Lady pro ně smrdí korunou. Lakovat Bavoráka 7 za 250 tkč je jiná soda. Malý čočky je nezajímaj.
už chápu proč vozí feiky v autě bejzbolku-tomuhle hajzlovi bych ji vrazil tlustou stranou do prd..e-prostě debil debil a zase debil
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Jelen Ti nabízí alternativu, která je sice 150km daleko, občas by zajet se podívat nebyl problém, ale hlavně práce bude odvedena ve špičkové kvalitě a to tak, že naprosto profesionálně. Tak nebuď hloupej. A určitě by si to ten člověk i sám odvezl.
Veverka

Příspěvek od Veverka »

K jakým blbcům to jezdíte,já kvůli žigulu občas dostanu slevu nebo něco zadarmo :) .
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Rosta napsal: "už chápu proč vozí feiky v autě bejzbolku-tomuhle hajzlovi bych ji vrazil tlustou stranou do prd..e-prostě debil debil a zase debil"

Souhlasím souhlasím souhlasím ... jenomže je to tak - ti, co jsou ochotní na tom dělat, zase většinou nemají čas anebo mají mizerné podmínky ... je to bída ...

Tady u nás obzvlášť, nevím, čím to je, ale v Olomouci a okolí Ladu v podstatě nevidět ... s tím souvisí i nedostatek servisů, není tady jediná prodejna s ND na Ladu ... prostě bída (např. ND jezdím nakupovat do Nového Jičína)
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Veverka píše:K jakým blbcům to jezdíte,já kvůli žigulu občas dostanu slevu nebo něco zadarmo :) .
Kam jezdíš blízký krajane??
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

lionol píše:není tady jediná prodejna s ND na Ladu
Něco tam musí být. Brácha v Olomouci kupoval dost věcí na Ladu. Zaptám se ti a dám vědět.

Zjistil jsem. Odkaz je tu http://web.telecom.cz/autodily.dosedel/
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Kreuzzieger,místa Olomouc a Měník u Bílé lhoty.Evidentně podle všeho servis na žiguly letos opětovně rozjel.Zatím jsem tam ještě nebyl.
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Děkuji všem za informace :)
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

K dosedělovi jsem jezdil s trojkou. Napřed to měl starší, jako ofiko Lada a Wartburg, pak to převzal junior, o pár set metrů dál, ofiko ceduli tam nemá, je to Lancia, Fiat, Iveco. Ceny slušné, kvalita super, jednání super, dokonce jsme tam měli i slevu jako fandové. Jednoznačně doporučuju.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

lionol, ten tvuj lakoš, bude asi pekná kapacita... slovník má taky peknej...

jinak co se tyče ladakrámu v olomouci, tak u doseděla se furt dá, ikdyž už to není to co to byvalo když to bylo solo lada a škoda, ale furt tam seženeš a to minimálně na objednávku, potom se dá občas něco pořidit ve škoda krámě u domu, máj tam pár věciček...

přinejhorším kdyby jsi něco potřeboval, tak dej vědět dovezu ti to klidně z brna...

PS: ty jo ten tvuj lakoš to mě dostalo, jako je fakt že ja se taky nerad dělám s drbkama, ale tohle mě dostalo, nedělal dřív zedníka??.. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

lionol, Já celkem dost odbočím :mrgreen: Tome jak ti chutnala svačina v zácpě na semaforech v Odrách ??? :mrgreen: :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Kopr píše:lionol, Já celkem dost odbočím :mrgreen: Tome jak ti chutnala svačina v zácpě na semaforech v Odrách ??? :mrgreen: :mrgreen:
No, co jsem měl jinýho dělat? odry se vrátily do 19. století :) kde jsi byl? jsem tě neviděl

Little Red Riding Hood píše:lionol, ten tvuj lakoš, bude asi pekná kapacita... slovník má taky peknej...

jinak co se tyče ladakrámu v olomouci, tak u doseděla se furt dá, ikdyž už to není to co to byvalo když to bylo solo lada a škoda, ale furt tam seženeš a to minimálně na objednávku, potom se dá občas něco pořidit ve škoda krámě u domu, máj tam pár věciček...

přinejhorším kdyby jsi něco potřeboval, tak dej vědět dovezu ti to klidně z brna...

PS: ty jo ten tvuj lakoš to mě dostalo, jako je fakt že ja se taky nerad dělám s drbkama, ale tohle mě dostalo, nedělal dřív zedníka??.. :mrgreen:
Ahoj: lakýrníci jsou obecně dost nevychovaný, tohle proběhlo v jedné lakovně 10 km od Olomouce, na SZ jsem schopen dát referenci :))

Obchod ve Chválkovicích znám léta letoucí, Tomáš Doseděl je můj spolužák z automobilní průmky ... jenže on má jenom nové věci, a já potřebuji na ty mé uloženky především 30 let staré zaprášené originály ze skladu - a ty Tom nemá a nikdy neměl.

Babu u Dómu už jsem o veškeré staré zásoby obral, totéž Paličkovou v Brně na Táborské.

Abych byl tedy přesný, nehledám prodejnu ND LADA, hledám historické prodejny ND LADA, kde se dá najít ještě originálně zabalený štít přístrojové desky se stříbrným rámečkem z r. 1974 :)

[ Komentář přidal: Laďuša: po říjen 19, 2009 15:44 ]
Příště, prosim, nepiš 2 příspěvky krátce po sobě ;)
Naposledy upravil(a) lionol dne pon říj 19, 2009 14:43, celkem upraveno 1 x.
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
Jan Vaníček
Příspěvky: 1107
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od Jan Vaníček »

S tím přístrojovým štítem je to docela scifi, ale zázraky se dějí... .
Co se týká lakování a lakoven, kde to auto stálo, je to sviňárna, buď něco slíbím a za peníze to udělám (bohužel to fakt nebude za flašku či 5 tis. když chci aby to za něco stálo), nebo řeknu zrovna ne.
Odmítnutí se celkem nedivím, protože často a to bez urážky a nemyslím tento konkrétní příklad si majitelé starších aut myslí, že to bude za babku - není, pokud to má za něco stát a je to dělaný v boxu a ne doma v garáži. Druhá a celkem závažná věc proč to nechtějí je u těchto starších aut otázka záruky na lak. Kamarád, který mi stříká, už to taky nechce dělat (pro mě vždycky, mám vždy přípravu dle jeho představ a za ta léta se už známe), protože pokud se starší auto s často několika předešlými laky dá do plniče a do barvy, stává se, že ty vrstvy (materiály) jsou vzájemně nekompatibilní a něco se zvedne, nebo spodní lak po seschnutí třeba za měsíc začne praskat, nebo se seschne a vzniknou mapy, nebo za dva měsíce v růžku vyleze puchýř a pod. a lidé to potom reklamují. A chudák lakýra pak třeba musí zadarno předělávat celý auto + na to dát barvu a pod.. Kdo se s tím někdy nesetkal, nepochopí, menší věci si dělám sám, tak jsem si už taky užil celkem dost srandy a vím o čem to je.
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

lionol: proste zháňaš nezohnateľné :P
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“