LADA 1500 Sida a Doktora

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Takže včera sme boli zas zdeptaní. To že je problém zohnať niektoré náhradné diely úplne chápem. To že investujeme tisíce do výbavy garáže a naše investície boli zatiaľ vyše 50 000 a to ešte nemáme všetko potrebné náradie a na aute sme zatiaľ nič nespravili sme predpokladali. Ale to čo nás úPLNE PREKVAPILO bolo, že pomaly na každom rohu je predajňa FARBY - LAKY a v žiadnej nemali posratý acetón, to sa nám rozum zastavoval. A všade dokonca predávajúci tvrdil, že acetón je riedidlo C 6000 :!: :!: :!: no to som sa divil, že niekto taký obchod vlastní a ani nepozná takýto základný rozdiel a snaží sa prehovoriť zákazníka, že má pravdu :roll: :evil: Nakoniec ho mali v pojebanom hypermarkete, no to je na smiech. Majú to v tej najbiednejšej predajni, kde by to človek ani nehľadal. Kvôli chirurgickým jednorázovým rukaviciam sme si tiež pobehali po meste. A to sme nechceli nič nezvyčajné, len bežné veci. Našťastie si vždy kupujeme potrebný tovar vopred a do zásoby, takže sa nám nemóže stať, že uprostred práce nám niečo dojde a aby sme ju dokončili, budeme musieť minimálne 2 dni zháňať a behať pocelom meste. Ako ja cez leto kvôli 5 litrovej pixli LAKÁRSKEHO TOLUÉNU alebo súprave CHS EPOXY :axe: :axe: :angry5: :dontknow: :sad11: :violent1: :Hangman: :crybaby: :koko: :banghead:
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Je na case se prestehovat :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Už aby to bolo :lol: Vieš mi dáku dobrú lokalitu doporučiť :?:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

nuz ked by som robil v predajni farby-laky tiez by som ti toulen nepredal :mrgreen:

este mi vysvetli aky je akozue rozdiel medzi acetonom a riedidlom C6000 :?:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Majo píše:este mi vysvetli aky je akozue rozdiel medzi acetonom a riedidlom C6000 :?:
když jsem zháněl aceton taky mi řikali že je to to iste... nakonec sem však sehnal plechovku s tím pravím nápisem ACETON... no včera jsem to čuchal, hmmm dobrota to je.. :mrgreen: už se těšim jak dnes budu čistit tlumiče..
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Little Red Riding Hood píše:..... no včera jsem to čuchal, hmmm dobrota to je.. :mrgreen: už se těšim jak dnes budu čistit tlumiče..


No, tak jestli už jsi se dal na to čuchání, tak bacha na oheň, zrovna dneska to bylo v televizních novinach ;) :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Majo píše:nuz ked by som robil v predajni farby-laky tiez by som ti toulen nepredal :mrgreen:

este mi vysvetli aky je akozue rozdiel medzi acetonom a riedidlom C6000 :?:


Acetón -čistý je oveľa silnejšie rozpúšťadlo a oveľa agresívnejšie.
Majo- musel by si, lebo by som ťa mohol za to udať A nie že nechceli, ale mali len vo fľaške a to bolo na riedenie farby na takú plochu málo :P Fetovanie je rovnako legálne ako alkohol :!:
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

tak už pomaly začíname čo to robiť.
Přílohy
OBRÁZOK 0297.JPG
OBRÁZOK 0300.JPG
KATA.JPG
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

A pár nádherne rozkvitnutých miest
Přílohy
KATASTROFA 4.JPG
KATASTROFA 2.JPG
KATASTROFA 1.JPG
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

momentálne rozoberáme predok... síce pomaly, ale isto
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

ten karb mi posles?
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

čmelák píše:ten karb mi posles?
myslíš poštou? Ak hej, tak daj adresu.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Jak se tak dívám, tak jste se důkladně pojistili proti vyschlému krku. :lol:

Co plánujete? Opravu, nebo rozebrání a likvidaci? :oops: :) P blatník je v háji, hlavně ale jde o podběhy a podlahu. Ty jsou ok? Z fotky katastrofa 2 se to nedá absolutně poznat.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Totálne zreštaurovať a veteránske špz. Podbehy sa budú meniť, aj keď hnilé niesú. Ten predok je celý na chuja. Ďalej je to dosť zachovalé.
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Sid píše: Podbehy sa budú meniť, aj keď hnilé niesú.

Co to je za logiku :?:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“