mnozsti paliva v LPG nadrzi

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Pavel04 píše:A jak to teda dopadlo? Kolik litru si zaplatil? To sou fakt svine... :? :evil:
presne si uz nepamatam, je to nejkakych 8 rockov,no ja som to mal predom spocitane kolko stoji cca 40l plna nadrz, tak to som mu tam v zaokruhlenej sume jednoducho cez okienko hodil.....aj som to tam v okoli vyjazdil, no na cestu domou som uz bral na nejakej MOL-ke v Rijeke,inak je zas pravda, ze ten "ich " benzin tahal v porovnani s nasim jaxvina, to auto slapalo na stvrt pedala az domov
Uživatelský avatar
zeek
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zeek »

No co se týká mojí zkušenosti tak na mojí 50ti litrovou nádrž když došel plyn a bral jsem do plna tak tam narvaly tak cca 47 litrů...i když jednou mi tam taky daly 49...to jsem taky moc nechápal....
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Dete do haje, nestraste mne...podle papiru mam nadrz na 45litru, kdyz ju vyjedu tak tam do plna natankuju cca 42-44,8litru na Benzine v Brne-Slatine...Rikal sem si ze kdyz je nadrz na 45litru tak ze se tam opravdu vejde 45...minulej vikend sem jel do Znojma a po ceste mi dosel LPG...prepl sem na benzin a pres ukazatel paliva ve ctvrtine pole mi dosel i benzin(asi to bude tim ze puv. majiteli odeslo cerpadlo tak tam dali z feldy a asi neco podelali s plovakem)...stridavym prepinanim benzin plyn sem dojel na benzinku, natankoval benzin a ve Znojme pak natankoval LPG...rek sem ze plnou a pak sem koukl a 47,5litru...to mne docela prekvapilo, ale rikal sem si ze asi oskubavaji zakazniky...jak to tu tak ctu takl radeji zajedu do servisu at se na to kouknou...je to tam 4roky a este to na prohlidce nebylo...bojim bojim...
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“