Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Skalouš píše:Kolik přes 200 leze oranžový sršeň?

:oops: Tak to jeste nevim a ted to ani nezjistim, protoze dnes vezu na precalouneni sedacky, ale predpokladam, ze kdyz to ma v papirech maximalku 200, tak snad to pujde jeste trochu dal, snad ... :wink: . W.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

220 je zatím hranice, za kterou se bojím. Ale ani jedna moje popelnice nejde moc přes 200.
(Pro šťoualy: jedná se o "budíkové" hodnoty :-))
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Ja az to vsechno prolezu a zkontroluju, tak ji vyzkousim, ale zatim jsem stale ve stadiu rozebirani. I kdyz je to pomerne mladik, stejne budu klidnejsi, kdyz budu vedet, ze je vsechno, jak ma byt a tak budu mit vetsi sanci si na tomto svete jeste trochu pobyt :) . Zatim mam zkusenost takovou, ze v rychlostech, kam jsem ji az pustil sedela jako pribita na silnici, vubec se nenaklanela (alespon se mi to tak ve srovnani se zigulem zdalo) a musim si pri zmene vozu davat velky pozor na brzdy ( :D ma sice ABS, ale prohlizet si palubku zblizka take neni nic moc :D ). Tachometr ji promeruje asi 3 km, narozdil od Lady, kde je to zhruba 10 km. W.
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Nevím jak Vy, ale já jsem s Kaliny a přístupem LADY celkem zklamán.Musím přiznat, že jsem KALINĚ věřil a věřil jsem i tomu že to bude přelomové autíčko.Zatím, po přečtení některých příspěvků a prolezení nějakých ruských stránek mám pocit, že je to pouze další pokus ruské automobilky jak oddálit svou smrt.Ono, koneckonců nemůžeme vědět co se rodí v hlavách ruských majitelů a jaký tunel chystají že. :( :?: :roll: Dneska jsem četl, že LOGAN zdražil ve všech motorizacích i výbavách. Některé výbavy zrušili, a dodali nový motor 16V.Prý si to mohou dovolit i přes téměř 30ti % propad prodeje oproti loňsku. Docela mě zajímá, jak se Kalina ujme a to upřímně. :?
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

"Jsem to ale kus debila" to je asi nejpodstatnější hláška z dnešního testíku kaliny...

více brzy hned vedle v právě otevřeném auditku :)
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

No trhákem našeho trhu Kalina nebude(stejně jako v RF),Logan se tam prohání v mnohem větším počtu,osobně budu rád kým tu Lada prodá alespon 200-300ks aut a dá tak naší veřejnosti o sobě více vědět,at si tu většina veřejnosti nemyslí,že seLada již nevyrábí,nedováží a že je to stále hranatá hrabice zavazejíci na dálnici se spotřebou kolem 10l atd.
MartinV
Příspěvky: 14
Registrován: čtv srp 25, 2005 09:16

Příspěvek od MartinV »

Tak jsem byl včera v CS AutoLada na Koněvce a to, co jsem zažil by odradilo i největšího Lada šílence... Budova už z dálky vypadá nějak omšele, je tam přítmí, okna špinavá, ale co, říkám si, zajdu dovnitř. Zašel jsem do autosalonu, kde mne ve dveřích vyděsil šílený tón prostorového čidla pohybu, prohlížím si auta, nejvíce Kalinu, no byla pěkná červená, obcházím ji asi 15 min. a nikde nikdo, žádný prodejce, zřízenec, nikdo mne nevyhazoval, neobsloužil, nic. Tak jsem si vzal prospekt, kalendář a šel jsem. Opět nikde nikdo, tak nevím, jak chtějí s tímhle přístupem prodávat. Byl jsem z toho docela zklamanej a být v roli potencionálního zájemce, nikdy mne tam už neuvidí. Takže lidičky z CS AutoLada, jen tak dál....
Martin
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

To MartinV:
A proč sis teda nevzal i tu Kalinu??? :D
Jinak si měl docela štěstí já jel okolo od doby co je u nás Kalina dvakrát a ani jednou tam nebyla...
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

MartinV píše:... Budova už z dálky vypadá nějak omšele, je tam přítmí, okna špinavá, ale co, říkám si, zajdu dovnitř. ....Martin
:D Nemaji cas na myti, venuji se zakaznikum :D
MartinV píše:... obcházím ji asi 15 min. a nikde nikdo, žádný prodejce, zřízenec, nikdo mne nevyhazoval, neobsloužil, nic.....Martin
:D asi zrovna meli poledni pauzu, to jim nelze mit za zle, ze se sli rychle najist :D
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Takyto pristup poznam od lokalnych predajcov Lady na Slovensku. Aj preto sme sli Nivu kupovat priamo do Kosic, kde je centrala Slovlady - je to vlastne colny sklad a servis, kde ich pripravuju na predaj. Jedine miesto, co sa tyka Lady, kde som bol s personalom, pristupom k zakaznikovi a proste so vsetkym 100 percentne spokojny...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
MartinV
Příspěvky: 14
Registrován: čtv srp 25, 2005 09:16

Příspěvek od MartinV »

tady u nás to bohužel centrálou v Praze dosti kazí, jinak na Mělníku je super přístup (jel jsem shodou okolností okolo v sobotu, mají tam tak 50 niv, nějaký 111 a 112 a pěkný modrý kaliny asi 10) a prý je dobrý i ten prodejce v Sadské
Uživatelský avatar
montér Kolja
Příspěvky: 44
Registrován: čtv říj 14, 2004 15:25
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od montér Kolja »

MartinV píše:Tak jsem byl včera v CS AutoLada na Koněvce a to, co jsem zažil by odradilo i největšího Lada šílence... Budova už z dálky vypadá nějak omšele, je tam přítmí, okna špinavá, ale co, říkám si, zajdu dovnitř. Zašel jsem do autosalonu, kde mne ve dveřích vyděsil šílený tón prostorového čidla pohybu, prohlížím si auta, nejvíce Kalinu, no byla pěkná červená, obcházím ji asi 15 min. a nikde nikdo, žádný prodejce, zřízenec, nikdo mne nevyhazoval, neobsloužil, nic. Tak jsem si vzal prospekt, kalendář a šel jsem. Opět nikde nikdo, tak nevím, jak chtějí s tímhle přístupem prodávat. Byl jsem z toho docela zklamanej a být v roli potencionálního zájemce, nikdy mne tam už neuvidí. Takže lidičky z CS AutoLada, jen tak dál....
Martin
Byl jsem se podívat na Kalinu v den zahájení prodeje 27.11.V podstatě souhlasím se vším co jsi napsal,jen bych doplnil,že v kancelářích a na chodbách bylo zakouřeno.Nebyl pravý důvod mé návštěvy v Praze,ale při té příležitosti jsem se sešel s p.Čejchanem vedoucím technického oddělení.Na jeho přístup si nemohu stěžovat(také jse si ho řádně zaplatil 2xstanovisko dovozce pro povolení rozměru pneu 165/70R13=1.000,-bez dokladu o zaplacení).Na obě vyhotovení jsem čekal 20min a prohlédl si v autosalonu Kalinu,posléze prodejnu ND.V prodejně bylo 5 zákazníků,po jejich odchodu jsem si promluvil s paní prodavačkou(dle mého gusta-nepříjemná postarší škatule s jedovatým hlasem).V konverzaci došlo i na otázku prodeje.Odpověď "hlavně,že se plní".Co se plní paní blíž neupřesnila,předpokládám že se jedná o obrat.Jinými slovy Ruský majitel nemá vysoké nároky na své české zaměstnance.Další zaměstnanci a rád bych se mýlil mi přišli líní jak ministr práce a kultury dohromady.Škoda že jsem se neuměl líp narodit,v mém zaměstnání končí demokracie před vrátnicí.
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

montér Kolja píše:
MartinV píše:Tak jsem byl včera v CS AutoLada na Koněvce a to, co jsem zažil by odradilo i největšího Lada šílence... Budova už z dálky vypadá nějak omšele, je tam přítmí, okna špinavá, ale co, říkám si, zajdu dovnitř. Zašel jsem do autosalonu, kde mne ve dveřích vyděsil šílený tón prostorového čidla pohybu, prohlížím si auta, nejvíce Kalinu, no byla pěkná červená, obcházím ji asi 15 min. a nikde nikdo, žádný prodejce, zřízenec, nikdo mne nevyhazoval, neobsloužil, nic. Tak jsem si vzal prospekt, kalendář a šel jsem. Opět nikde nikdo, tak nevím, jak chtějí s tímhle přístupem prodávat. Byl jsem z toho docela zklamanej a být v roli potencionálního zájemce, nikdy mne tam už neuvidí. Takže lidičky z CS AutoLada, jen tak dál....
Martin
Byl jsem se podívat na Kalinu v den zahájení prodeje 27.11.V podstatě souhlasím se vším co jsi napsal,jen bych doplnil,že v kancelářích a na chodbách bylo zakouřeno.Nebyl pravý důvod mé návštěvy v Praze,ale při té příležitosti jsem se sešel s p.Čejchanem vedoucím technického oddělení.Na jeho přístup si nemohu stěžovat(také jse si ho řádně zaplatil 2xstanovisko dovozce pro povolení rozměru pneu 165/70R13=1.000,-bez dokladu o zaplacení).Na obě vyhotovení jsem čekal 20min a prohlédl si v autosalonu Kalinu,posléze prodejnu ND.V prodejně bylo 5 zákazníků,po jejich odchodu jsem si promluvil s paní prodavačkou(dle mého gusta-nepříjemná postarší škatule s jedovatým hlasem).V konverzaci došlo i na otázku prodeje.Odpověď "hlavně,že se plní".Co se plní paní blíž neupřesnila,předpokládám že se jedná o obrat.Jinými slovy Ruský majitel nemá vysoké nároky na své české zaměstnance.Další zaměstnanci a rád bych se mýlil mi přišli líní jak ministr práce a kultury dohromady.Škoda že jsem se neuměl líp narodit,v mém zaměstnání končí demokracie před vrátnicí.
Jenže ta paní prodavačka prodávala 30 let náhradní díly Škoda v Bělohorské ulici a tady je v podstatě na výpomoc. A co se týče znalostí, tak v případě Škodovky je má vynikající.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

No mně se zase jeví jako docela schopný prdejce Lady ve Zlíně Roko-motor.Pěkný autosalon-na průtahu městem vedle OMV čerpačky a mají i vstřícný přístup k zákazníkovi.Mimo jiné jsou prodejci Land Roveru a mají značkový servis Citronu(vše odděleně).Tak snad si to nepokazí.
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

Jo a ještě příští týden vychází v časopisu AutoTip test Lada Kalina versus Dacia Logan,tak jsem opět velmi zvědavý jaký bude náhled pánů redaktorů...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“