Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Teepee píše:cestuji s tebou ve vlaku nejake sikovne slecny?
Ani nevím. Zapadnu na svý místo (pokud už není obsazený) a hned usnu. Vzbudím se až před mou výstupní stanicí. V autobuse je to totéž. Takže slečinky okouknu jen při nastupování do vozu a tím to hasne. :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

http://www.jhmd.cz/docs/2011-01-22-m262.pdf Kdyby někdo o víkendu měl chuť na výlet.... :)
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak chuť by byla, ale čas neni... :( Uklidnit mě může to, že se jedná o pouhou 830 :P

Jinak, Teepee, o tom, co povídáš, jsem eště neslyšel...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

http://www.mb-net.cz/?page=cz,13318.pet ... ve-stranky

Hlasujte prosím pro zachování stávající budovy. :wink:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Člověče, to si budu muset eště rozmyslet. 8) Pro zachování pivovaru v Roudnici nad Labem jsem taky hlasoval a když jsem ho pak viděl na živo, tak jsem chtěl naopak hlasovat pro jeho stržení. Barák MB hlavní je nic moc a že by byl ňák architektonicky na výši si taky zrovna nevybavuju :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Sice není nic moc, ale stojí tam 150 let a oni místo toho, aby ho rekonstrulovali, tak ho chtěji zbourat a postavit skleník, kterej se tam nehodí. Skleník by se hodil do centra MB, ale ne na okraj do stávající zástavby.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Štěpán píše:Hlasujte prosím pro zachování stávající budovy.

Což o to, zahlasujem 8) , ale vkrádá se myšlenka, že kdyby se musel každý hlasující podílet na rekonstrukci tak by nezahlasoval asi nikdo :mrgreen: . Jo, a Štěpáne, hlasoval jsi také?
Laďuša píše:Pro zachování pivovaru v Roudnici nad Labem jsem taky hlasoval a když jsem ho pak viděl na živo, tak jsem chtěl naopak hlasovat pro jeho stržení.

To hlasování ovšem bylo tvou morální povinností :P . Nehledě k tomu, že kdyby nedošlo ke stržení střechy, mohl si pivovar celkem bez dramatické úhony pomaloučku chátrat vesele dál a čekat tak na lepší doby, bez střechy to myslím bude fofr.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Onehdá jsem meditoval nad stavem železniční zastávky v městské části kde žiji. Za mých mladých let tam bylo relativně čisto. Muškáty v oknech, funkční čekárna s funkčními toaletami (stav tedy nic moc, ale byly), prodej jízdenek, volně přístupná tekoucí pitná voda. Teď tam není nikdo, všechno zamčené, není se kam schovat neb jediná krytá prostora má tři stěny a z toho jednu stěnu s okny které již nemají skel. Řemeslně fortelné umyvadýlko s kohoutkem fuč ... .
Naposledy upravil(a) Křečík Barbuška dne stř led 19, 2011 21:52, celkem upraveno 1 x.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Máš recht. Štěpáne, můžeš zaručit, že z toho nádraží nesundají střechu? :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4290
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

MartasBrno píše:No, hele, Když jsem vlezl do příměstského vlaku na praze západ, tak jsem znejistěl, a zeptal se naprotisedícího. No a byl sem rád, že sem nakonec vystoupil. Mimoto tam jakýsi lidi vedli tak družnej rozhovor přes celou sedačku, že jsem se až těšil do cíle.
Ale ti lidi tam vypadali jinak než u nás, pravda.
Ale to jsi jel někdy o víkendu odpoledne ne? Ve všední dny ráno a večer vedou družné hovory jen Ti, kteří se znají nějak z venku.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

No podle toho kolik se z těch příměstskej vlaků vždycky vyvalí lidu, tak bych řek, že uvniř musí bejt celkem intimní atmosféra i beze slov.

Marťas: no tak zeptání se na to kam to jede je opravdu zapředení rozhovoru jak stehno :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4290
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

zelvotron píše:No podle toho kolik se z těch příměstskej vlaků vždycky vyvalí lidu, tak bych řek, že uvniř musí bejt celkem intimní atmosféra i beze slov.

Marťas: no tak zeptání se na to kam to jede je opravdu zapředení rozhovoru jak stehno :lol:
No to snad schválně zkusím, jako navázání kontaktu s nějakou příjemnou spolucestující v sedm hodin ráno hodit otázku: A kam jedeš? Nebo bych měl být ve svém věku už dospělejší a hodit: A kam jedete, slečno? :lol: :lol: :lol:
A zkusil jste někdy někdo navázat kontakt v metru? Vždyť v příměststkých vlacích u Prahy je stejná atmosféra!
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Já měl za to, že se ptal kam ten vlak jede, ne kam jede ta spolucestující. :)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4290
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

zelvotron píše:Já měl za to, že se ptal kam ten vlak jede, ne kam jede ta spolucestující. :)
Jako že bych dělal přihlouplého přistěhovalce, který jede do Prahy, ale neví, kam jde vlak, echt když to mají Elefanti napsané na čele?
Lhát se nemá, co kdyby byla komunikativní a později vše vyplulo na povrch... :wink: :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

K tomu sundání střechy - viděl jsem to vícekrát, vždycky je to ten samý případ, se stejnou vlastnickou strukturou, nebo podobnou. Pokaždé je to tah, který někomu podkopne nohy a jinému nesystémově velmi pomůže. Kterýkoliv z těchto kroků je právně napadnutelný, vždycky se jednalo o nějaký trestný čin, za který někdo nese osobní odpovědnost. Bohužel jsem nikde žádné trestní oznámení nepodal, protože bych nedělal nic jiného. Snad si to vyřeší místní domorodci. A vždycky to bylo někde na malém městě. Asi je to ideální pro různé vztahy a kšefty na této úrovni.

Kéž by policie stíhala a soudy trestaly trestné činy již ve stádiu pokusu. To by bylo blaho!

Sorry za OT, berte to jako motivaci k boji za uklizenou zemi.
Naposledy upravil(a) MartasBrno dne stř led 26, 2011 15:13, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“