Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Laďuša píše:a nebo to fotí eště hůř.

Jo, to znám, mám v pořadí třetí kus a ani jeden se nerovnal či nerovná tomu prvnímu :? .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No, u nás byl nelepší druhej neboli prostřední kus, ale jistě si vzpomeneš, jak mě vypek při akci otevřených vrat, naštěstí až v samotným závěru. Poděly dělal už předtim, ale v takovej míře... Teď sice asi fotí, ale u mě už prostě ztratil důvěru. První foťák jsem naštěstí nenechal ve vlaku, takže může stále sloužit (a slouží :-) )

Plavče, tolik? :shock: Já teda nevim, jsem si řikal proč bych si to nechal posílat, když přes okýnko mam cestu každou chvíli, tak jsem to nezjišťoval... Jinak za asi 20 dní mojí slevy mam ušetřeno cca 4 stovky, takže jen tak dál :)

Jo a neřešme takový věci, jako téma dne jsem nadhodil provoz krásných strojů řady 831 ČD (ex M262.1)! 8)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

A kontrolní otázka pro znalce, k čemu sloužila ta zeď po pravý straně?

http://www.youtube.com/watch?v=IMgodq5gtl8#t=05m37s
Tak to by mě taky zajímalo. jako bych už ten důvod někde slyšel ale ne a ne si vzpomenout.... Že by tam byl vedle kolejí hřbitov? :D To asi nee, coo? :roll:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Laďuša píše: Jinak za asi 20 dní mojí slevy mam ušetřeno cca 4 stovky, takže jen tak dál ...

:mrgreen: možná se budou v dohledné době krmit kačenky, buď ve střehu!
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Laďuša píše:Plavče, tolik? Já teda nevim, jsem si řikal proč bych si to nechal posílat, když přes okýnko mam cestu každou chvíli, tak jsem to nezjišťoval
Myslím že ano.Říkal mi to pán za okénkém. Naprosto souhlasím. lepší vyzvednout u oénnka. To poslání je tak pro lidi, kteří jezdí z horní lhoty do dolní kde nejni ani čekárna, natož okénko. :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:možná se budou v dohledné době krmit kačenky, buď ve střehu!
Ovšem to krmení by teď bylo snažší. Kačenky jsou teď mnohem blíže než minule 8)
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... dnice.html
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4291
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Nevíte někdo, jaké potíže nastávají při spojování dvou souprav Ešusu? Včera jeden spoj zrušený (14.23 ze Smíchova) následný 14.53 + 15 minut. Prý zase nespojili na Hlavním soupravu (jedna tam čeká, druhá se dovalí z Úval, spojí je a obě pokračují na Beroun).
Od té doby, kdy toto zavedli, je zpoždění snad už pravidlem a moje důvěra v cestování vlakem je značně otřesena!
Měl jsem jaksi na 15.00 domluveného kominíka na revizi. Domů jsem dorazil v 15.45....
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Je to cestování Dráhou aspoň trochu časově únosné?

[ Komentář přidal: Laďuša: ne leden 23, 2011 13:16 ]
Některé následující příspěvky jsou z přesunuté OT diskuze, tudíž jsou pomíchány 2 debaty. Takže pokud ňákej příspěvek zdánlivě nedává smysl, tak se vam to nezdá. On totiž opravdu smysl dávat nebude :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Koko Loko píše:Je to cestování Dráhou aspoň trochu časově únosné?
Ano je, horší už je to s přestupy na autobus. Ale pořád lepší strávit celej den cestováním, než se vrtat v těch pekáčích do nekonečna. :)
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6559
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

plavec píše:
Koko Loko píše:Je to cestování Dráhou aspoň trochu časově únosné?
Ano je, horší už je to s přestupy na autobus. Ale pořád lepší strávit celej den cestováním, než se vrtat v těch pekáčích do nekonečna. :)
z kama kam to vlastne dojizdis? ja vim, ze mi psal kde bydlis, asi bych to i nekde nasel, ale kdyz to napises znova, bude to rychlejsi ;-)

ja treba dneska dojizdel do prace 55 km a musim rict, ze bych teda radeji pracoval ;-) nebyt toho, ze jsem jel s moc sikovnou slecnou, tak bych se na to vybodl. cestuji s tebou ve vlaku nejake sikovne slecny? :P
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4291
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

JmJ píše:cestuji s tebou ve vlaku nejake sikovne slecny? :P
Se mnou téměř vždy ano, ale jen v dohledové vzdálenosti. Vyjímečně v komunikativní vzdálenosti, která je stejně bezvýznamná, neb v našich aglomeracích hodit řeč je nemožné. Pohmatová vzdálenost jen s tou slečnou co mám doma... :lol: :lol: :lol: Ale ta se mnou nejezdí. :cry:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Teepee píše:
JmJ píše:cestuji s tebou ve vlaku nejake sikovne slecny? :P
Se mnou téměř vždy ano, ale jen v dohledové vzdálenosti. Vyjímečně v komunikativní vzdálenosti, která je stejně bezvýznamná, neb v našich aglomeracích hodit řeč je nemožné. Pohmatová vzdálenost jen s tou slečnou co mám doma... :lol: :lol: :lol: Ale ta se mnou nejezdí. :cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No, hele, Když jsem vlezl do příměstského vlaku na praze západ, tak jsem znejistěl, a zeptal se naprotisedícího. No a byl sem rád, že sem nakonec vystoupil. Mimoto tam jakýsi lidi vedli tak družnej rozhovor přes celou sedačku, že jsem se až těšil do cíle.

Ale ti lidi tam vypadali jinak než u nás, pravda.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6559
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

MartasBrno píše:
Teepee píše:
JmJ píše:cestuji s tebou ve vlaku nejake sikovne slecny? :P
Se mnou téměř vždy ano, ale jen v dohledové vzdálenosti. Vyjímečně v komunikativní vzdálenosti, která je stejně bezvýznamná, neb v našich aglomeracích hodit řeč je nemožné. Pohmatová vzdálenost jen s tou slečnou co mám doma... :lol: :lol: :lol: Ale ta se mnou nejezdí. :cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No, hele, Když jsem vlezl do příměstského vlaku na praze západ, tak jsem znejistěl, a zeptal se naprotisedícího. No a byl sem rád, že sem nakonec vystoupil. Mimoto tam jakýsi lidi vedli tak družnej rozhovor přes celou sedačku, že jsem se až těšil do cíle.

Ale ti lidi tam vypadali jinak než u nás, pravda.
takhle v patek z km do brna a pak vecer z brna do km byva slecen docela dost, ale naposled to dopadlo tak, ze byt sem byl ucesany, tvaril sem se neutralne a snad sem ani nesmrdel, tak vedle me zbylo posledni volne misto v autobuse. vsechny slecny si radeji sedli jinam :lol:. No, aspon sem si natahl nohy a zacetl se do Cernych Baronu :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

MartasBrno píše:sem byl ucesany, tvaril sem se neutralne a snad sem ani nesmrdel, tak vedle me zbylo posledni volne misto v autobuse.
to je presne to, co samici dokonale odradi...budes podezrelej - vem na sebe modraky a ver, ze si za tebou sedne bo nebudes vypadat jak metros ale jako normalni clovek ;-)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“