Blizzard od EMIho

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Jelen píše:
Jelen píše:Zkus vyměnit čerpadlo, uvidíš
8-)
:reindeer: sob :P
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Tak nejdřív napíšeš, že sou šály i čerpadlo zkontrolovaný a v pořádku a potom, že je chyba odstraněná novym čerpadlem a šálama... :?:
VAZ 1800kk na prvočinitele
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

no pájo a to je "kouzlo" žigula :mrgreen: čerpadlo bylo celý rozebraný a vůle v něm stanovený jako dostatečný podle knížky a šály už jsem taky viděl horší a mazalo to normálně :dontknow: já totiž nejdřív začal měnit šály protože jsem právě nechal původní, takže byly měněný spíš pro klid duše a čerpadlo pak až po konzultaci s tátou. že to spíš bude čerpadlem a šály už jsem samozřejmě neměnil zpět :wink:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

.......takže jak rychle motor přišel, tak i odešel.

MOTOR JE PROSTĚ V HAJZU............

Tak vidiš, že není.
VAZ 1800kk na prvočinitele
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Pája, představ si, že jsem nased do auta s nově přendaným motorem. umyl jsem olej z mých dlouhých zacuchaných vlasů a vyrazil. ujedu 5 km a přestane to mazat. takže se značným zpožděním se dostávam teprv zpět domů a v dešti musim jet na mašině.... no nebyl by si taky nasranej a v záchvatu chorý mysli nevolil nadsazené výrazy :wink: :mrgreen:

jinak dneska se opět rafika manometru nezvedla. já už myslel že mě vomejou :roll: .... je to naštěstí jen čidlem :D ... poslední dobou mam to mazání nějak zakletý :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

STK

Příspěvek od EMI »

no tak téma se opět propadlo na druhou stránku a já přinášim nové zprávy. STK vypršela a je načase drobet pozalepit podlahu a dodělat pár věcí a šup s tim na kontrolu aby byl zase na dva roky klid.

dneska sem teda blizzardovi vyprášil kožich wapkou a pustil se do rozebírání... konečně tam dam ten červenej koberec :P

Obrázek Obrázek
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

EMI píše:konečně tam dam ten červenej koberec
pán je gurmán :mrgreen:
jen mi prozraď, čím chceš lepit podlahu? Snad ne ipou :vom: ale hezky COčkem :-D :thumbleft:
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

CO nebo autogenem... uvidim podle toho kolik je ve flaškách :roll: ale asi spíš to céočko 8) nejsem žádný prase... montážní pěnu, ipu a podobný hovadiny na auto neplácam :wink:

jinak jsem taky viděl zajímavej způsob a to je dobíjecí kupon(y) na mobil a přilepit je silikonem :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Já minulý týden "vynalezl" novou technologii spočívající v nalepení plechu epoxidem :mrgreen: (látal jsem dírku o velikosti dvacetníku).
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Koko Loko píše:Já minulý týden "vynalezl" novou technologii spočívající v nalepení plechu epoxidem
musim potvrdit že některe epoxidy jsou velice dobrym pomocnikem, nedavno jsem pracoval s epoxidem na lepeni nadrží a chladiču a podobně a po vytvrzení se to chová skoro stejně jako kov a dost dobře to drží..
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

dnešní chemie je mocná. už jsem slyšel o lepidlech, který maj větší pevnost v tahu než svařované spoje :shock: .. já s oblibou používam takový ty "tekutý železa"

... jinak už třetím dnem brousim a furt nejsem u konce. už se dostávam někam ke 20-ti díram, resp. vařeným místům 8) :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

EMI píše:dnešní chemie je mocná.
Tak tak. Vždyť i mnoho nových dopravních letadel je lepených ať už méně nebo více a nikdo se nad tím nepozastavuje. ;)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Hurikán, dej mi příklad na jediný lepený spoj v dopravním letadle. Veškeré spoje jsou nýtované, opravdu veškeré (samozřejmě se najdou vyjímky, jako třeba u Boeingu 737-900ER, kde se dají nalézt i sváry, ale lepený spoj jsem nikdy neviděl. Když už, tak jsem viděl kombinaci - t.j. dvousložkový tmel, který spevňuje nýtovaný spoj.

EMI, co brousíš, nahoď fotky ;) tekutý kov taky používám s oblibou, zalepil jsem díru v bloku motoru, když nějaký jelito nevypustilo vodu z chladícího systému a drží to perfektně.
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

fotky momentálně nemam, protože foťák odjel na dovolenou a k mobilu nemam kabel. takže jen ústní reference: zatim je zavařená podlaha a natřená základem, zítra pude vrchní a oprava požkozených míst na karoserii zvenku. dneska sem nedělal, protože jsem celej den střízlivěl po brutální sobotní akci :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Jestli tě to potěší, Stanley už Laďku vaří druhej měsíc ... nebo už třetí? ... ale figuruje v tom i to, že je věčně někde v trapu ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“